Members

Fariza Achcaoucaou Iallouchen

farizaa@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Jordi Adell Herrera

Professor/a de l'EMBA

Roman Jordi Adillon Boladeres

adillon@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Antonio Alegre Escolano

aalegre@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en Empresa

Eduard Alemany Romagosa

Professor/a de l'EMBA

Eloisa Alonso Sanmartin

Professor/a de l'EMBA

Lluís Alsamora Esteban

Professor/a de l'EMBA

María Pilar Aparicio Chueca

pilaraparicio@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Ana Argila Irurita

aargila@ub.edu

|

Investigador/a

Josep Maria Argilés Bosch

josep.argiles@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Francisco Javier Arroyo Cañada

fjarroyo@ub.edu

|

Professor/a de l'EMBADirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Cristobal Avilés

Professor/a de l'EMBA

Mercedes Ayuso Gutiérrez

mayuso@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Juan Carlos Bailach Aspa

Professor/a de l'EMBA

Josep Bertran Jordana

Professor/a de l'EMBA

Eva Boj del Val

evaboj@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Catalina Bolancé i Losilla

bolance@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Josefa Boria Reverter

jboriar@ub.edu

|

Investigador/a

Vicenç Bosch Güell

Professor/a de l'EMBA

Vicenç Bosch Sans

Professor/a de l'EMBA

Pedro Calleja Cortés

calleja@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Josep Maria Canyelles Pastó

Professor/a de l'EMBA

Montserrat Casanovas Ramon

mcasanovas@ub.edu

|


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/wub/business-school/wp-content/themes/ubbusiness-child/members-archive.php on line 86

Agustí Casas Romeo

acasas@ub.edu

|

Investigador/aSummer School Lecturer

Mercè Claramunt Bielsa

mmclaramunt@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Margarita Cogolludo Latorre

Professor/a de l'EMBA

Josep Conesa Ballestero

Professor/a de l'EMBA

Montserrat Crespi Vallbona

mcrespi@ub.edu

|

Investigador/a

Claudio Cruz Cazares

claudio.cruz@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Jordi Damià Rey

Professor/a de l'EMBA

Antonio di Paolo

antonio.dipaolo@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en Empresa

Sergi Estragues Sabaté

Professor/a de l'EMBA

Roger Font Espriu

Professor/a de l'EMBA

Oscar Font

Summer School Lecturer

Santiago Forgas Coll

santiago.forgas@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Antoni Garcia Castellví

a.garcia.castellvi@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Joan Albert Garcia Moga

Summer School Lecturer

Josep Maria Gay de Liébana Saludas

jmgay@ub.edu

|

Investigador/a

Anna Maria Gil Lafuente

amgil@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Jaume Gil Lafuente

j.gil@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Paco Gil

Summer School Lecturer

Laura Maria Gonzalez-Vila Puchades

lgonzalezv@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Mª del Carmen Gracia Ramos

gracia@ub.edu

|

Investigador/a

Montserrat Guillén Estany

mguillen@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Miquel Gutiérrez Poch

mgutierrez@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en Empresa

Michiel Hasker

Summer School Lecturer

Miguel Angel Heras

Summer School Lecturer

Josep Hernandez

Summer School Lecturer

Rubén Huertas García

rhuertas@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Maria Carme Isanta Isanta

Professor/a de l'EMBA

Josep Maria Izquierdo Aznar

jizquierdoa@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Natalia Jaría Chacón

nataliajaria@ub.edu

|

Investigador/a

Lambert de M. Jorba Jorba

lambert.jorba@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en Empresa

Yuliya Kasperskaya

yulia.kasperskaya@ub.edu

| |

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Alexey Komlev

Professor/a de l'EMBA

Ignasi Labastida

Summer School Lecturer

Dot Lung

Summer School Lecturer

Mercè Mach Piera

merce.mach@ub.edu

|

Investigador/a

Jesús Marín Solano

jmarin@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Francisco Javier Mártinez-de-Albéniz Salas

javier.martinezdealbeniz@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Paloma Miravitlles Matamoros

paloma.miravitlles@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Joaquim-Andreu Monzón Graupera

joaquim_monzon@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en Empresa

Agustín Moreno Ruz

morenoagustin.ruz@ub.edu

|

Investigador/a

Joaquim Murillo Viu

j.murillo@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en Empresa

Ana María Núñez Carballosa

ana.nunez@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Marina Núñez Oliva

mnunez@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Cristina Palá-Vicarregui

Professor/a de l'EMBA

Gabriele Palma

Summer School Lecturer

Pilar Presas Maynegre

pilar.presas@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Carlos Rafels Pallarola

crafels@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Jose Carlos Ramos

Summer School Lecturer

Raul Ramos

rramos@ub.edu


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/wub/business-school/wp-content/themes/ubbusiness-child/members-archive.php on line 86

Merche Regany Terradellas

Professor/a de l'EMBA

Carmen Ribas Marí

cribas@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Alfredo Rocafort Nicolau

arocafort@ub.edu

|

Investigador/a

Victor M. Rodriguez Ardura

Professor/a de l'EMBA

Daniel Rodríguez-Arias

Summer School Lecturer

Vicente Royuela Mora

vroyuela@ub.edu

Professor/a del Màster de Recerca en Empresa

Martí Sagarra

| | |

Investigador/a

Sara Sampedro Escuer

Professor/a de l'EMBA

Alejandro Sánchez Suárez

alex.sanchez@ub.edu

| |

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Miguel Angel Santolino Prieto

msantolino@ub.edu

Director/a de tesi del Doctorat d'Empresa

Maria Luisa Solé Moro

Professor/a de l'EMBA

Antonio David Somoza López

asomozal@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaInvestigador/a

Maria Esther Subirà Lobera

esubira@ub.edu

|

Investigador/a

Tamara Pirojkova

Summer School Lecturer

Xavier Maria Triadó Ivern

xtriado@ub.edu

|

Director/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/a

Jaume Valls Pasola

jaume.valls@ub.edu

|

Professor/a del Màster de Recerca en EmpresaDirector/a de tesi del Doctorat d'EmpresaInvestigador/aSummer School Lecturer

Menno Veefkind

Summer School Lecturer

Alfons M. Viñuela

Professor/a de l'EMBA

Pàgina 1 de 212