Investigadors

Gemma Abío
Tel. 93 402 18 64
Fax. 93 403 90 82
abio@ub.edu
 Curriculum vitae
 Web personal


Mercè Carreras
Tel. 93 402 18 62
m.carreras@ub.edu
 Currículum vitae
 Web personal


Kristian Estevez
Tel. 93 40 34 890
kestevez@ub.edu
Curriculum vitae
 Web personal


Joan Gil
Tel. 93 402 01 09
Fax. 93 403 90 82
joangil@ub.edu
 Currículum vitae
 Web personal


 

Òscar Mascarilla
Tel. 686 80 69 68
omascarilla@ub.edu
 Currículum vitae
 Web personal


Elisenda Paluzie
Tel. 93 402 43 15
epaluzie@ub.edu
 Curriculum vitae
 Web personal


Concepció Patxot
Tel. 93 402 18 64
cio.patxot@ub.edu
 Currículum vitae
 Web personal


Alexandrina Stoyanova
Tel. 93 403 90 83
Fax. 93 403 45 38
alexandrina.stoyanova@ub.edu
 Currículum vitae
 Web personal


Jordi Pons (En excedència a la Sindicatura de Comptes)
Tel. 93 402 19 82
jpons@sindicatura.cat
 Currículum vitae
 Web personal


Glòria Rubert
Tel. 93 403 44 09
gloriarubert@ub.edu
 Currículum vitae
 Web personal


Meritxell Solé
Tel. 93 402 90 10
meritxell.sole@ub.edu
Curriculum vitae
 Web personal


Ramon Tremosa (En excedència al Parlament Europeu)
Tel. 93 402 43 33
rtremosa@ub.edu
 Currículum vitae


Anna Alsina KeithInvestigadors