Teaching Staff

more Filter by Research Area:

Amorós Huguet, Òscar

E-Mail
oscaramoros@ub.edu
Phone
934031344
Research Area
Informàtica
Office
EB 06

Arenas Ferriz, Carlos

E-Mail
carlos.arenas@ub.edu
Research Area

Baena i Miret, Sergi

E-Mail
sergibaena@ub.edu
Phone
934024503
Research Area
Office
P1 05

Bagaria Pigrau, Joan

E-Mail
bagaria@ub.edu
Phone
934021609
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 17

Balocco, Simone

E-Mail
simone.balocco@ub.edu
Phone
93 403 93 72
Research Area
Informàtica
Office
EB 02

Barroso de Freitas, Nuno Ricardo

E-Mail
nunobarroso@ub.edu
Phone
934021606
Research Area
Àlgebra
Office
P1 23

Belchí Guillamon, Francisco (Kiko)

E-Mail
fbelchi@ub.edu
Research Area
Àlgebra
Office
EB4

Benseny Ardiaca, Antoni

E-Mail
antoni.benseny@ub.edu
Phone
934021629
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 18

Bernal Serrano, Antonio

E-Mail
abernal@ub.edu
Phone
934021916
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
Fac. Farmàcia - Edif. A, Esc. A, 3a pl.

Bertiche Argila, Hugo

Phone
934037154
Research Area
Office
EB1

Blasco, Guillermo

E-Mail
g.blasco.j@ub.edu
Phone
934039053
Research Area
Informàtica
Office
EB5

Bolaños Solà, Marc

E-Mail
marc.bolanos@ub.edu
Phone
934021897
Research Area
Informàtica
Office
P1 16

Bosch Gual, Miquel

E-Mail
miquelboschgual@ub.edu
Phone
934021642
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 03

Brando Guillaumes, Axel

E-Mail
axelbrando@ub.edu
Phone
934021897
Research Area
Office
P1 16

Buchaca Prats, David

Research Area
Informàtica
Office
EB4

Campello Roman, Victor Manuel

E-Mail
victor.campello@ub.edu
Phone
934021015
Research Area
Informàtica
Office
P2 42

Casacuberta Vergés, Carles

E-Mail
carles.casacuberta@ub.edu
Phone
934021605
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 23

Casanovas Ruiz-Fornells, Enrique

E-Mail
e.casanovas@ub.edu
Phone
93 402 16 60
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 34

Casas Alvero, Eduardo

E-Mail
casasalvero@ub.edu
Phone
934021611
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 35

Cascante Canut, Maria Carmen

E-Mail
cascante@ub.edu
Phone
934034486
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 12

Cirici Núñez, Joana

E-Mail
jcirici@ub.edu
Phone
934021604
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 46

Clop Ponte, Albert

E-Mail
albert.clop@ub.edu
Phone
934034468
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 17

Colarte Gómez, Liena

E-Mail
liena.colarte@ub.edu
Phone
934039968
Research Area
Office
P2 36

Conessa Parras, Natalia

E-Mail
nataliaconesa@ub.edu
Research Area
Informàtica

Corcuera Valverde, José Manuel

E-Mail
jmcorcuera@ub.edu
Phone
934021656
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 44

Cos Aguilera, Ignasi

E-Mail
ignasi.cos@ub.edu
Phone
934021659
Research Area
Informàtica
Office
P2 33

Costa Farràs, Laura

E-Mail
costa@ub.edu
Phone
934021620
Research Area
Àlgebra
Office
P2 19

Crespo Vicente, Teresa

E-Mail
teresa.crespo@ub.edu
Phone
934021622
Research Area
Àlgebra
Office
P2 27

Cruz Rodríguez, Carlos Arturo

E-Mail
ccruz@ub.edu
Phone
934024503
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 05

Csato, Gyula

E-Mail
gyula.csato@ub.edu
Research Area
Anàlisi Matemàtica

De la Torre Estévez, Víctor

E-Mail
delatorre@ub.edu
Research Area
Office
P1 05

Díaz Montesdeoca, Oliver

E-Mail
oliver.diaz@ub.edu
Research Area
Informàtica
Office
P2 06

Dieulefait, Luis Víctor

E-Mail
ldieulefait@ub.edu
Phone
934021607
Research Area
Àlgebra
Office
P1 28B

Dorce Polo, Carlos

E-Mail
cdorce@ub.edu
Phone
934035851
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
E2 03

Dyakonov, Konstantin

E-Mail
konstantin.dyakonov@icrea.cat
Phone
93 403 44 85
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 04

D´Andrea, Carlos

E-Mail
cdandrea@ub.edu
Phone
934021607
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 28B

Elias Garcia, Joan

E-Mail
elias@ub.edu
Phone
934021618
Research Area
Àlgebra
Office
P2 25

Escalera Guerrero, Sergio

E-Mail
sescalera@ub.edu
Phone
934020853
Research Area
Informàtica
Office
P2 04

Estevan Ibañez, Pedro Andrés

E-Mail
p.a.estevan@ub.edu
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 36

Fàbrega Casamitjana, Joan

E-Mail
joan_fabrega@ub.edu
Phone
934024501
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 37

Fagella Rabionet, Núria

E-Mail
nfagella@ub.edu
Phone
934024499
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 15

Fernàndez València, Ramsés

E-Mail
ramses.fernadez@ub.edu
Research Area
Informàtica

Florit Selma, Carme

E-Mail
cflorit@ub.edu
Phone
934021604
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 46

Font González, Jordi

E-Mail
jordi.font@ub.edu
Phone
934035851
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
E2 03

Fontich Julià, Ernest

E-Mail
fontich@ub.edu
Phone
934021629
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 18

Fortiana Gregori, José

E-Mail
fortiana@ub.edu
Phone
934021654
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 39

García Beltran, Víctor

E-Mail
victor.garciabeltran@ub.edu
Research Area
Office
P2 42

García López, Ricardo

E-Mail
ricardogarcia@ub.edu
Phone
934021619
Research Area
Àlgebra i Geometria
Office
P2 26

Garrido Ostermann, Lluís

E-Mail
lluis.garrido@ub.edu
Phone
934020854
Research Area
Informàtica
Office
P2 07

Gascó Patiño, Toni

E-Mail
tonigasco@ub.edu
Phone
93 402 19 16
Research Area
Matemàtica Aplicada

Gispert Braso, Joan

E-Mail
jgispertb@ub.edu
Phone
934021659
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 33

Gómez Muntané, Gerard

E-Mail
gerardgomez@ub.edu
Phone
934021651
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 04

Guitart Morales, Xavier

E-Mail
xavier.guitart@ub.edu
Phone
93 402 16 19
Research Area
Àlgebra
Office
P2 26

Gutiérrez Marín, Javier José

E-Mail
javier.gutierrez@ub.edu
Phone
934021658
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 32

Haro Provinciale, Alex

E-Mail
alex.haro@ub.edu
Phone
934021634
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 14

Heil, Katharina F

E-Mail
katharina.f.heil@ub.edu
Phone
934020852
Research Area
Office
P2 05

Hernández González, Jerónimo

E-Mail
jeronimo.hernandez@ub.edu
Research Area
Informàtica

Hierro Ortells, Pere

E-Mail
pere.hierro@ub.edu
Phone
934031344
Research Area
Informàtica
Office
EB 06

Hinojosa Calleja, Adrián

E-Mail
ahinojosa@ub.edu
Phone
934039968
Research Area
Office
P2 36

Igual Muñoz, Laura

E-Mail
ligual@ub.edu
Phone
934020854
Research Area
Informàtica
Office
P2 07

Ivanova Radeva, Petia

E-Mail
petia.ivanova@ub.edu
Phone
93 402 1650
Research Area
Informàtica
Office
P1 08

Izquierdo Morcillo, Cristian

E-Mail
c.izquierdo@ub.edu
Phone
934021015
Research Area
Informàtica
Office
P2 42

Jarque i Ribera, Xavier

E-Mail
xavier.jarque@ub.edu
Phone
93 402 44 99
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 15

Jorba Monte, Àngel

E-Mail
angel.jorba@ub.edu
Phone
93 403 57 34
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 05

José Bazan, Jordi

E-Mail
jjose@ub.edu
Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB4

Knauer, Kolja

E-Mail
kolja.knauer@ub.edu
Phone
934021606
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 23

Kumar, Rohit

E-Mail
rkumar@ub.edu
Research Area

Lahoz, Martí

E-Mail
marti.lahoz@ub.edu
Phone
934021658
Research Area
Àlgebra i Geometria
Office
P2 32

Laiz Treceño, Pablo

E-Mail
laizpablo@ub.edu
Phone
934021613
Research Area
Informàtica
Office
E1 02

Lavila Vidal, Olga

E-Mail
lavila@ub.edu
Phone
934021610
Research Area
Àlgebra
Office
P1 32

Lekadir, Karim

E-Mail
karim.lekadir@ub.edu
Phone
934020852
Research Area
Informàtica
Office
P2 05

López Sánchez, Maite

E-Mail
maite_lopez@ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Informàtica
Office
P1 19

Madadi, Meysam

Research Area

Marchesi, Simone

E-Mail
marchesi@ub.edu
Research Area
Àlgebra
Office
P2 22

Márquez Carreras, David

E-Mail
davidmarquez@ub.edu
Phone
934034740
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 38

Martín Isla, Carlos

E-Mail
carlos.martinisla@ub.edu
Phone
934021015
Research Area
Informàtica
Office
P2 42

Martínez Alonso, Juan Carlos

E-Mail
jcmartinez@ub.edu
Phone
93 402 16 61
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 48

Marzo Sánchez, Jordi

E-Mail
jmarzo@ub.edu
Phone
934034468
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 17

Massaneda Clares, F. Xavier

E-Mail
xavier.massaneda@ub.edu
Phone
93 403 57 47
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 38

Mena Roldan, José

E-Mail
jmenarol7@alumnes.ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Office
EB1

Miró-Roig, Rosa M.

E-Mail
miro@ub.edu
Phone
93 402 16 12
Research Area
Àlgebra
Office
P1 34

Montoro López, M. Eulàlia

E-Mail
eula.montoro@ub.edu
Phone
93 402 14 05
Research Area
Àlgebra
Office
P1 22

Moya Viñas, Adriana

Research Area
Office
P1 05

Mundet Riera, Ignasi

E-Mail
ignasi.mundet@ub.edu
Phone
934021615
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 21

Muria Maldonado, Sergi

E-Mail
sergimuria@ub.edu
Phone
934035851
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
E2 03

Naranjo del Val, Juan Carles

E-Mail
jcnaranjo@ub.edu
Phone
93 402 16 08
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 28A

Navarro Aznar, Vicente

E-Mail
vicenc.navarro@ub.edu
Phone
93 402 16 17
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 24

Navarro Tapias-Fernando, Montserrat

E-Mail
mmnavarro@ub.edu
Phone
934034686
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 11

Nicolás Avia, Begoña

E-Mail
bego.nicolas@ub.edu
Phone
934021648
Research Area
Office
X08

Ortega Cerdà, Joaquim

E-Mail
jortega@ub.edu
Phone
93 403 57 47
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 38

Ortigosa Labeaga, Maria Jesús

E-Mail
mj.ortigosa@ub.edu
Research Area

Ortiz Martínez, Daniel

E-Mail
daniel.ortiz@ub.edu
Research Area
Informàtica

Parafita Martínez, Álvaro

E-Mail
parafita.alvaro@ub.edu
Research Area
Office
P2 42

Paraschiv, Dan Alexandru

E-Mail
dan.paraschiv@ub.edu
Research Area
Office
P1 05

Pascual Guinovart, Guillem

E-Mail
guillem.pascual@ub.edu
Phone
934031344
Research Area
Office
EB3

Pascuas Tijero, Daniel Francisco

E-Mail
daniel_pascuas@ub.edu
Phone
934034486
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 12

Pau Plana, Jordi

E-Mail
jordi.pau@ub.edu
Phone
93 402 16 34
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 14

Pello García, Juan

E-Mail
juanpello@ub.edu
Phone
934024503
Research Area
Office
P1 05

Petruzzi, Patricio

E-Mail
patriciopetruzzi@ub.edu
Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB4

Poveda Ruzafa, Alejandro

E-Mail
alejandro.poveda@ub.edu
Phone
934039968
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 36

Pridhnani Pridhnani, Bharti

E-Mail
bharti.pridhnani@ub.edu
Phone
934024503
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 05

Puertas i Prats, Eloi

E-Mail
epuertas@ub.edu
Phone
93 402 08 53
Research Area
Informàtica
Office
P2 04

Puig Puig, Anna

E-Mail
annapuig@ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Informàtica
Office
P1 19

Pujol Vila, Oriol

E-Mail
oriol_pujol@ub.edu
Phone
93 402 08 53
Research Area
Informàtica
Office
P2 04

Pujol Vilanova, Núria

E-Mail
npujolvi@ub.edu
Phone
934039053
Research Area
Informàtica
Office
EB 05

Ribera Turró, Mireia

E-Mail
ribera@ub.edu
Phone
93 402 08 55
Research Area
Informàtica
Office
P2 06

Roca Canovas, Raúl

E-Mail
raulroca@ub.edu
Research Area
Informàtica

Rodríguez Santiago, Inmaculada

E-Mail
inmarodriguez@ub.edu
Phone
934039372
Research Area
Informàtica
Office
EB 02

Roig Marcelino, Jordi

E-Mail
jordi.roig@ub.edu
Research Area
Informàtica

Rojas González, Andrés

E-Mail
andresrojas@ub.edu
Phone
934021897
Research Area
Office
P1 16

Romano Rodríguez, Susana

E-Mail
sromano@ub.edu
Phone
934021649
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 06

Roure Perdices, Eduardo

E-Mail
eroure@ub.edu
Phone
934024503
Research Area
Office
P1 05

Rovira Escofet, Carles

E-Mail
carles.rovira@ub.edu
Phone
93 403 47 40
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 38

Salamó Llorente, Maria

E-Mail
maria.salamo@ub.edu
Phone
93 403 93 72
Research Area
Informàtica
Office
EB 02

Salat Moltó, Martí

E-Mail
marti.salat@ub.edu
Research Area
Office
E1 02

Sans Gispert, Eloi

E-Mail
eloi.sans@ub.edu
Research Area
Office
X11

Sanz-Solé, Marta

E-Mail
marta.sanz@ub.edu
Phone
934021655
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 41

Seguí Mesquida, Santi

E-Mail
santi.segui@ub.edu
Phone
93 402 16 11
Research Area
Informàtica
Office
P1 35

Selva Castelló, Javier

E-Mail
jaselvaca@ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Office
EB1

Sombra, Martín

E-Mail
sombra@ub.edu
Phone
934 021 608
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 28A

Tatjer Montaña, Joan Carles

E-Mail
jcarlestatjer@ub.edu
Phone
934034467
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 01

Timoneda Salat, Jaume

E-Mail
jaume.timoneda@ub.edu
Phone
934021642
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 03

Travesa Grau, Artur

E-Mail
travesa@ub.edu
Phone
934021614
Research Area
Àlgebra
Office
P2 22

Unceta Mendieta, Irene

E-Mail
iuncetme7@alumnes.ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Office
P2 42

Vañó Chic, Josep

E-Mail
jvano@ub.edu
Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB 04

Vieiro Yanes, Arturo

E-Mail
vieiro@ub.edu
Phone
93 403 46 87
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 12

Vila Oliva, Núria

E-Mail
nuriavila@ub.edu
Phone
93 402 1621
Research Area
Àlgebra
Office
P2 28

Vitrià Marca, Jordi

E-Mail
jordi.vitria@ub.edu
Phone
934021653
Research Area
Informàtica
Office
P2 37

Vives i Santa-Eulàlia, Josep

E-Mail
Josep.vives@ub.edu
Phone
93 402 16 54
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 39

Zambrana Seguí, Carme

E-Mail
carme.zambrana@ub.edu
Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB4

Zarzuela Armengou, Santiago

E-Mail
szarzuela@ub.edu
Phone
93 402 16 22
Research Area
Àlgebra
Office
P2 27