Teaching Staff

more Filter by Research Area:

Amorós Huguet, Òscar

E-Mail
oscaramoros@ub.edu
Phone
934031344
Research Area
Informàtica
Office
EB 06

Bagaria Pigrau, Joan

E-Mail
bagaria@ub.edu
Phone
934021609
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 17

Balocco, Simone

E-Mail
simone.balocco@ub.edu
Phone
93 403 93 72
Research Area
Informàtica
Office
EB 02

Bayer Isant, Pilar

E-Mail
bayer@ub.edu
Phone
934021616
Research Area
Àlgebra
Office
P2 29

Benseny Ardiaca, Antoni

E-Mail
antoni.benseny@ub.edu
Phone
934021629
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 18

Bergantiños Yeste, Angel

E-Mail
abergaye8@alumnes.ub.edu
Phone
934035851
Research Area
Informàtica
Office
E2 03

Bernal Serrano, Antonio

E-Mail
abernal@ub.edu
Phone
934021916
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
Fac. Farmàcia - Edif. A, Esc. A, 3a pl.

Besalú Mayol, Mireia

E-Mail
mbesalu@ub.edu
Phone
934021015
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 43

Blasco, Guillermo

Phone
934039053
Research Area
Informàtica
Office
EB 05

Bolaños Solà, Marc

E-Mail
marc.bolanos@ub.edu
Phone
934021897
Research Area
Informàtica
Office
P1 16

Bosch Gual, Miquel

E-Mail
miquelboschgual@ub.edu
Phone
934021642
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 03

Carro Rossell, María Jesús

E-Mail
carro@ub.edu
Phone
934021635
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
E1 01

Casacuberta Vergés, Carles

E-Mail
carles.casacuberta@ub.edu
Phone
934021605
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 23

Casanovas Ruiz-Fornells, Enrique

E-Mail
e.casanovas@ub.edu
Phone
93 402 16 60
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 34

Casas Alvero, Eduardo

E-Mail
casasalvero@ub.edu
Phone
934021631
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 13

Cascante Canut, Carme

E-Mail
cascante@ub.edu
Phone
934034486
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 12

Cirici Núñez, Joana

E-Mail
jcirici@ub.edu
Phone
934021610
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 32

Corcuera Valverde, José Manuel

E-Mail
jmcorcuera@ub.edu
Phone
934021656
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 44

Costa Farràs, Laura

E-Mail
costa@ub.edu
Phone
934021620
Research Area
Àlgebra
Office
P2 19

Crespo Vicente, Teresa

E-Mail
teresa.crespo@ub.edu
Phone
934021622
Research Area
Àlgebra
Office
P2 27

Cruz Rodríguez, Carlos Arturo

E-Mail
ccruz@ub.edu
Phone
934024503
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 05

Currás Bosch, Carlos

E-Mail
carloscurrasbosch@ub.edu
Phone
934021606
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 23

De Oliveira Barra, Gabriel

E-Mail
gabriel.deoliveira@ub.edu
Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB 04

del Barrio Peralta, Oriol

E-Mail
odelbarrio@ub.edu
Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB4

Dieulefait, Luis Victor

E-Mail
ldieulefait@ub.edu
Phone
934021607
Research Area
Àlgebra
Office
P1 28B

Dorce Polo, Carlos

E-Mail
cdorce@ub.edu
Phone
934021015
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 43

Dyakonov, Konstantin

E-Mail
konstantin.dyakonov@icrea.cat
Phone
93 403 44 85
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 04

D´Andrea, Carlos

E-Mail
cdandrea@ub.edu
Phone
934021607
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 28B

Elias Garcia, Joan

E-Mail
elias@ub.edu
Phone
934021618
Research Area
Àlgebra
Office
P2 25

Escalera Guerrero, Sergio

E-Mail
sescalera@ub.edu
Phone
934020853
Research Area
Informàtica
Office
P2 04

Fàbrega Casamitjana, Joan

E-Mail
joan_fabrega@ub.edu
Phone
934024501
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 37

Fagella Rabionet, Núria

E-Mail
nfagella@ub.edu
Phone
934024499
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 15

Florit Selma, Carme

E-Mail
cflorit@ub.edu
Phone
934021604
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 46

Font González, Jordi

E-Mail
jordi.font@ub.edu
Phone
934035851
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
E2 03

Fontich Julià, Ernest

E-Mail
fontich@ub.edu
Phone
934021629
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 18

Fortiana Gregori, José

E-Mail
fortiana@ub.edu
Phone
934021654
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 39

Garcia Arranz, Aitor

Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB4

García López, Ricardo

E-Mail
ricardogarcia@ub.edu
Phone
934021619
Research Area
Àlgebra i Geometria
Office
P2 26

Garrido Ostermann, Lluís

E-Mail
lluis.garrido@ub.edu
Phone
934020854
Research Area
Informàtica
Office
P2 07

Gascó Patiño, Toni

E-Mail
tonigasco@ub.edu
Phone
93 402 19 16
Research Area
Matemàtica Aplicada

Gispert Braso, Joan

E-Mail
jgispertb@ub.edu
Phone
934021659
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 33

Gómez Muntané, Gerard

E-Mail
gerardgomez@ub.edu
Phone
934021651
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 04

Guitart Morales, Xavier

E-Mail
xavier.guitart@ub.edu
Phone
93 402 16 19
Research Area
Àlgebra
Office
P2 26

Gutiérrez Marín, Javier José

E-Mail
javier.gutierrez@ub.edu
Phone
934021658
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 32

Haro Provinciale, Alex

E-Mail
alex.haro@ub.edu
Phone
934021634
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 14

Hierro Ortells, Pere

E-Mail
pere.hierro@ub.edu
Phone
934031344
Research Area
Informàtica
Office
EB 06

Igual Muñoz, Laura

E-Mail
ligual@ub.edu
Phone
934020854
Research Area
Informàtica
Office
P2 07

Jarque i Ribera, Xavier

E-Mail
xavier.jarque@ub.edu
Phone
93 402 44 99
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 15

Jorba Monte, Àngel

E-Mail
angel@maia.ub.es
Phone
93 403 57 34
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 05

Lahoz, Martí

E-Mail
marti.lahoz@ub.edu
Research Area
Àlgebra i Geometria

Laiz Treceño, Pablo

E-Mail
laizpablo@ub.edu
Phone
934021613
Research Area
Informàtica
Office
E1 02

Lavila Vidal, Olga

E-Mail
lavila@ub.edu
Phone
934021610
Research Area
Àlgebra
Office
P1 32

López Sánchez, Maite

E-Mail
maite_lopez@ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Informàtica
Office
P1 19

Márquez Carreras, David

E-Mail
davidmarquez@ub.edu
Phone
934034740
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 38

Martínez Alonso, Juan Carlos

E-Mail
jcmartinez@ub.edu
Phone
93 402 16 61
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 48

Martínez Martínez, Pablo

E-Mail
pablo.martinez@ub.edu
Phone
934037154
Research Area
Informàtica
Office
EB 01

Marzo Sánchez, Jordi

E-Mail
jmarzo@ub.edu
Phone
934034468
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 17

Mas Blesa, Albert

E-Mail
albert.mas@ub.edu
Phone
934021650
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 08

Massaneda Clares, F. Xavier

E-Mail
xavier.massaneda@ub.edu
Phone
93 403 57 47
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 38

Miró-Roig, Rosa M.

E-Mail
miro@ub.edu
Phone
93 402 16 12
Research Area
Àlgebra
Office
P1 34

Montoro López, M. Eulàlia

E-Mail
eula.montoro@ub.edu
Phone
93 402 14 05
Research Area
Àlgebra
Office
P1 22

Mundet Riera, Ignasi

E-Mail
ignasi.mundet@ub.edu
Phone
934021615
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 21

Muria Maldonado, Sergi

E-Mail
sergimuria@ub.edu
Phone
934035851
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
E2 03

Naranjo del Val, Joan Carles

E-Mail
jcnaranjo@ub.edu
Phone
93 402 16 08
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 28A

Navarro Aznar, Vicente

E-Mail
vicenc.navarro@ub.edu
Phone
93 402 16 17
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P2 24

Navarro Tapias-Fernando, Montserrat

E-Mail
mmnavarro@ub.edu
Phone
934034686
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 11

Ortega Cerdà, Joaquim

E-Mail
jortega@ub.edu
Phone
93 403 57 47
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 38

Pascuas Tijero, Daniel Francisco

E-Mail
daniel_pascuas@ub.edu
Phone
934034486
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 12

Pau Plana, Jordi

E-Mail
jordi.pau@ub.edu
Phone
93 402 16 34
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 14

Pérez Estévez, Andrés

E-Mail
andresperez@ub.edu
Phone
934031344
Research Area
Informàtica
Office
EB 06

Poveda Ruzafa, Alejandro

E-Mail
alejandro.poveda@ub.edu
Phone
934039968
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 36

Pridhnani Pridhnani, Bharti

E-Mail
bharti.pridhnani@ub.edu
Phone
934024503
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 05

Puertas i Prats, Eloi

E-Mail
eloi@maia.ub.es
Phone
93 402 08 53
Research Area
Informàtica
Office
P2 04

Puig Puig, Anna

E-Mail
anna@maia.ub.es
Phone
934037154
Research Area
Informàtica
Office
P1 19

Pujol Vila, Oriol

E-Mail
oriol@maia.ub.es
Phone
93 402 08 53
Research Area
Informàtica
Office
P2 04

Pujol Vilanova, Núria

E-Mail
npujolvi@ub.edu
Phone
934039053
Research Area
Informàtica
Office
EB 05

Radeva, Petia

E-Mail
petia.ivanova@ub.edu
Phone
93 402 08 52
Research Area
Informàtica
Office
P2 05

Ribera Turró, Mireia

E-Mail
ribera@ub.edu
Phone
93 402 08 55
Research Area
Informàtica
Office
P2 06

Rodríguez Santiago, Inmaculada

E-Mail
inmarodriguez@ub.edu
Phone
934039372
Research Area
Informàtica
Office
EB 02

Roig Barba, Daniel

E-Mail
droig@ub.edu
Phone
934034485
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
P1 04

Romano Rodríguez, Susana

E-Mail
sromano@ub.edu
Phone
934021649
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 06

Rovira Escofet, Carles

E-Mail
carles.rovira@ub.edu
Phone
93 403 47 40
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 38

Salamó Llorente, Maria

E-Mail
mariamaia.ub.es
Phone
93 403 93 72
Research Area
Informàtica
Office
EB 02

Sanz-Solé, Marta

E-Mail
marta.sanz@ub.edu
Phone
934021655
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 41

Sayago Barrantes, Sergio

E-Mail
sergiosayago@ub.edu
Phone
934020855
Research Area
Informàtica
Office
P2 06

Seguí Mesquida, Santi

E-Mail
ssegui@maia.ub.es
Phone
93 402 16 11
Research Area
Informàtica
Office
P1 35

Simó Torres, Carles

E-Mail
carles@maia.ub.es
Phone
934021641
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 02

Sombra, Martín

E-Mail
sombra@ub.edu
Phone
934 021 608
Research Area
Geometria i Topologia
Office
P1 28A

Soria de Diego, F. Javier

E-Mail
soria@ub.edu
Phone
934034468
Research Area
Anàlisi Matemàtica
Office
P1 17

Tatjer Montaña, Joan Carles

E-Mail
jcarlestatjer@ub.edu
Phone
934034467
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 01

Timoneda Salat, Jaume

E-Mail
jaume.timoneda@ub.edu
Phone
934021642
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 03

Torrens i Torrell, Antoni

E-Mail
atorrens@ub.edu
Phone
93 402 16 59
Research Area
Lògica i Història de les Matemàtiques
Office
P2 33

Travesa Grau, Artur

E-Mail
travesa@ub.edu
Phone
934021614
Research Area
Àlgebra
Office
P2 22

Vañó Chic, Josep

E-Mail
jvano@ub.edu
Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB 04

Vieiro Yanes, Arturo

E-Mail
vieiro@maia.ub.es
Phone
93 403 46 87
Research Area
Matemàtica Aplicada
Office
X 12

Vila Oliva, Núria

E-Mail
nuriavila@ub.edu
Phone
93 402 1621
Research Area
Àlgebra
Office
P2 28

Vitrià Marca, Jordi

E-Mail
jordiv@maia.ub.es
Phone
934020852/21653
Research Area
Informàtica
Office
P2 05/P2 37

Vives i Santa-Eulàlia, Josep

E-Mail
Josep.vives@ub.edu
Phone
93 402 16 54
Research Area
Probabilitat i Estadística
Office
P2 39

Zambrana Seguí, Carme

Phone
934031345
Research Area
Informàtica
Office
EB4

Zarzuela Armengou, Santiago

E-Mail
szarzuela@ub.edu
Phone
93 402 16 22
Research Area
Àlgebra
Office
P2 27