Professorat

more Filtra per Àrea de Recerca:

Amorós Huguet, Òscar

Correu Electrònic
oscaramoros@ub.edu
Telèfon
934031344
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 06

Bagaria Pigrau, Joan

Correu Electrònic
bagaria@ub.edu
Telèfon
934021609
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 17

Balocco, Simone

Correu Electrònic
simone.balocco@ub.edu
Telèfon
93 403 93 72
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 02

Bayer Isant, Pilar

Correu Electrònic
bayer@ub.edu
Telèfon
934021616
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 29

Benseny Ardiaca, Antoni

Correu Electrònic
antoni.benseny@ub.edu
Telèfon
934021629
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 18

Bergantiños Yeste, Angel

Correu Electrònic
abergaye8@alumnes.ub.edu
Telèfon
934035851
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
E2 03

Bernal Serrano, Antonio

Correu Electrònic
abernal@ub.edu
Telèfon
934021916
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
Fac. Farmàcia - Edif. A, Esc. A, 3a pl.

Besalú Mayol, Mireia

Correu Electrònic
mbesalu@ub.edu
Telèfon
934021015
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 43

Blasco, Guillermo

Telèfon
934039053
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 05

Bolaños Solà, Marc

Correu Electrònic
marc.bolanos@ub.edu
Telèfon
934021897
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P1 16

Bosch Gual, Miquel

Correu Electrònic
miquelboschgual@ub.edu
Telèfon
934021642
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 03

Carro Rossell, María Jesús

Correu Electrònic
carro@ub.edu
Telèfon
934021635
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
E1 01

Casacuberta Vergés, Carles

Correu Electrònic
carles.casacuberta@ub.edu
Telèfon
934021605
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P2 23

Casanovas Ruiz-Fornells, Enrique

Correu Electrònic
e.casanovas@ub.edu
Telèfon
93 402 16 60
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 34

Casas Alvero, Eduardo

Correu Electrònic
casasalvero@ub.edu
Telèfon
934021631
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P1 13

Cascante Canut, Carme

Correu Electrònic
cascante@ub.edu
Telèfon
934034486
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 12

Cirici Núñez, Joana

Correu Electrònic
jcirici@ub.edu
Telèfon
934021610
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P1 32

Corcuera Valverde, José Manuel

Correu Electrònic
jmcorcuera@ub.edu
Telèfon
934021656
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 44

Costa Farràs, Laura

Correu Electrònic
costa@ub.edu
Telèfon
934021620
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 19

Crespo Vicente, Teresa

Correu Electrònic
teresa.crespo@ub.edu
Telèfon
934021622
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 27

Cruz Rodríguez, Carlos Arturo

Correu Electrònic
ccruz@ub.edu
Telèfon
934024503
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 05

Currás Bosch, Carlos

Correu Electrònic
carloscurrasbosch@ub.edu
Telèfon
934021606
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P1 23

De Oliveira Barra, Gabriel

Correu Electrònic
gabriel.deoliveira@ub.edu
Telèfon
934031345
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 04

del Barrio Peralta, Oriol

Correu Electrònic
odelbarrio@ub.edu
Telèfon
934031345
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB4

Dieulefait, Luis Victor

Correu Electrònic
ldieulefait@ub.edu
Telèfon
934021607
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P1 28B

Dorce Polo, Carlos

Correu Electrònic
cdorce@ub.edu
Telèfon
934021015
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 43

Dyakonov, Konstantin

Correu Electrònic
konstantin.dyakonov@icrea.cat
Telèfon
93 403 44 85
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 04

D´Andrea, Carlos

Correu Electrònic
cdandrea@ub.edu
Telèfon
934021607
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P1 28B

Elias Garcia, Joan

Correu Electrònic
elias@ub.edu
Telèfon
934021618
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 25

Escalera Guerrero, Sergio

Correu Electrònic
sescalera@ub.edu
Telèfon
934020853
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 04

Fàbrega Casamitjana, Joan

Correu Electrònic
joan_fabrega@ub.edu
Telèfon
934024501
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 37

Fagella Rabionet, Núria

Correu Electrònic
nfagella@ub.edu
Telèfon
934024499
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 15

Florit Selma, Carme

Correu Electrònic
cflorit@ub.edu
Telèfon
934021604
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 46

Font González, Jordi

Correu Electrònic
jordi.font@ub.edu
Telèfon
934035851
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
E2 03

Fontich Julià, Ernest

Correu Electrònic
fontich@ub.edu
Telèfon
934021629
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 18

Fortiana Gregori, José

Correu Electrònic
fortiana@ub.edu
Telèfon
934021654
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 39

Garcia Arranz, Aitor

Telèfon
934031345
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB4

García López, Ricardo

Correu Electrònic
ricardogarcia@ub.edu
Telèfon
934021619
Àrea de Recerca
Àlgebra i Geometria
Despatx
P2 26

Garrido Ostermann, Lluís

Correu Electrònic
lluis.garrido@ub.edu
Telèfon
934020854
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 07

Gascó Patiño, Toni

Correu Electrònic
tonigasco@ub.edu
Telèfon
93 402 19 16
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada

Gispert Braso, Joan

Correu Electrònic
jgispertb@ub.edu
Telèfon
934021659
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 33

Gómez Muntané, Gerard

Correu Electrònic
gerardgomez@ub.edu
Telèfon
934021651
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 04

Guitart Morales, Xavier

Correu Electrònic
xavier.guitart@ub.edu
Telèfon
93 402 16 19
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 26

Gutiérrez Marín, Javier José

Correu Electrònic
javier.gutierrez@ub.edu
Telèfon
934021658
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P2 32

Haro Provinciale, Alex

Correu Electrònic
alex.haro@ub.edu
Telèfon
934021634
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 14

Hierro Ortells, Pere

Correu Electrònic
pere.hierro@ub.edu
Telèfon
934031344
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 06

Igual Muñoz, Laura

Correu Electrònic
ligual@ub.edu
Telèfon
934020854
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 07

Jarque i Ribera, Xavier

Correu Electrònic
xavier.jarque@ub.edu
Telèfon
93 402 44 99
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 15

Jorba Monte, Àngel

Correu Electrònic
angel@maia.ub.es
Telèfon
93 403 57 34
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 05

Lahoz, Martí

Correu Electrònic
marti.lahoz@ub.edu
Àrea de Recerca
Àlgebra i Geometria

Laiz Treceño, Pablo

Correu Electrònic
laizpablo@ub.edu
Telèfon
934021613
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
E1 02

Lavila Vidal, Olga

Correu Electrònic
lavila@ub.edu
Telèfon
934021610
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P1 32

López Sánchez, Maite

Correu Electrònic
maite_lopez@ub.edu
Telèfon
934037154
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P1 19

Márquez Carreras, David

Correu Electrònic
davidmarquez@ub.edu
Telèfon
934034740
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 38

Martínez Alonso, Juan Carlos

Correu Electrònic
jcmartinez@ub.edu
Telèfon
93 402 16 61
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 48

Martínez Martínez, Pablo

Correu Electrònic
pablo.martinez@ub.edu
Telèfon
934037154
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 01

Marzo Sánchez, Jordi

Correu Electrònic
jmarzo@ub.edu
Telèfon
934034468
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 17

Mas Blesa, Albert

Correu Electrònic
albert.mas@ub.edu
Telèfon
934021650
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 08

Massaneda Clares, F. Xavier

Correu Electrònic
xavier.massaneda@ub.edu
Telèfon
93 403 57 47
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 38

Miró-Roig, Rosa M.

Correu Electrònic
miro@ub.edu
Telèfon
93 402 16 12
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P1 34

Montoro López, M. Eulàlia

Correu Electrònic
eula.montoro@ub.edu
Telèfon
93 402 14 05
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P1 22

Mundet Riera, Ignasi

Correu Electrònic
ignasi.mundet@ub.edu
Telèfon
934021615
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P2 21

Muria Maldonado, Sergi

Correu Electrònic
sergimuria@ub.edu
Telèfon
934035851
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
E2 03

Naranjo del Val, Joan Carles

Correu Electrònic
jcnaranjo@ub.edu
Telèfon
93 402 16 08
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P1 28A

Navarro Aznar, Vicente

Correu Electrònic
vicenc.navarro@ub.edu
Telèfon
93 402 16 17
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P2 24

Navarro Tapias-Fernando, Montserrat

Correu Electrònic
mmnavarro@ub.edu
Telèfon
934034686
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 11

Ortega Cerdà, Joaquim

Correu Electrònic
jortega@ub.edu
Telèfon
93 403 57 47
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 38

Pascuas Tijero, Daniel Francisco

Correu Electrònic
daniel_pascuas@ub.edu
Telèfon
934034486
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 12

Pau Plana, Jordi

Correu Electrònic
jordi.pau@ub.edu
Telèfon
93 402 16 34
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 14

Pérez Estévez, Andrés

Correu Electrònic
andresperez@ub.edu
Telèfon
934031344
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 06

Poveda Ruzafa, Alejandro

Correu Electrònic
alejandro.poveda@ub.edu
Telèfon
934039968
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 36

Pridhnani Pridhnani, Bharti

Correu Electrònic
bharti.pridhnani@ub.edu
Telèfon
934024503
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 05

Puertas i Prats, Eloi

Correu Electrònic
eloi@maia.ub.es
Telèfon
93 402 08 53
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 04

Puig Puig, Anna

Correu Electrònic
anna@maia.ub.es
Telèfon
934037154
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P1 19

Pujol Vila, Oriol

Correu Electrònic
oriol@maia.ub.es
Telèfon
93 402 08 53
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 04

Pujol Vilanova, Núria

Correu Electrònic
npujolvi@ub.edu
Telèfon
934039053
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 05

Radeva, Petia

Correu Electrònic
petia.ivanova@ub.edu
Telèfon
93 402 08 52
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 05

Ribera Turró, Mireia

Correu Electrònic
ribera@ub.edu
Telèfon
93 402 08 55
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 06

Rodríguez Santiago, Inmaculada

Correu Electrònic
inmarodriguez@ub.edu
Telèfon
934039372
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 02

Roig Barba, Daniel

Correu Electrònic
droig@ub.edu
Telèfon
934034485
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
P1 04

Romano Rodríguez, Susana

Correu Electrònic
sromano@ub.edu
Telèfon
934021649
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 06

Rovira Escofet, Carles

Correu Electrònic
carles.rovira@ub.edu
Telèfon
93 403 47 40
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 38

Salamó Llorente, Maria

Correu Electrònic
mariamaia.ub.es
Telèfon
93 403 93 72
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 02

Sanz-Solé, Marta

Correu Electrònic
marta.sanz@ub.edu
Telèfon
934021655
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 41

Sayago Barrantes, Sergio

Correu Electrònic
sergiosayago@ub.edu
Telèfon
934020855
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 06

Seguí Mesquida, Santi

Correu Electrònic
ssegui@maia.ub.es
Telèfon
93 402 16 11
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P1 35

Simó Torres, Carles

Correu Electrònic
carles@maia.ub.es
Telèfon
934021641
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 02

Sombra, Martín

Correu Electrònic
sombra@ub.edu
Telèfon
934 021 608
Àrea de Recerca
Geometria i Topologia
Despatx
P1 28A

Soria de Diego, F. Javier

Correu Electrònic
soria@ub.edu
Telèfon
934034468
Àrea de Recerca
Anàlisi Matemàtica
Despatx
P1 17

Tatjer Montaña, Joan Carles

Correu Electrònic
jcarlestatjer@ub.edu
Telèfon
934034467
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 01

Timoneda Salat, Jaume

Correu Electrònic
jaume.timoneda@ub.edu
Telèfon
934021642
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 03

Torrens i Torrell, Antoni

Correu Electrònic
atorrens@ub.edu
Telèfon
93 402 16 59
Àrea de Recerca
Lògica i Història de les Matemàtiques
Despatx
P2 33

Travesa Grau, Artur

Correu Electrònic
travesa@ub.edu
Telèfon
934021614
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 22

Vañó Chic, Josep

Correu Electrònic
jvano@ub.edu
Telèfon
934031345
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB 04

Vieiro Yanes, Arturo

Correu Electrònic
vieiro@maia.ub.es
Telèfon
93 403 46 87
Àrea de Recerca
Matemàtica Aplicada
Despatx
X 12

Vila Oliva, Núria

Correu Electrònic
nuriavila@ub.edu
Telèfon
93 402 1621
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 28

Vitrià Marca, Jordi

Correu Electrònic
jordiv@maia.ub.es
Telèfon
934020852/21653
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
P2 05/P2 37

Vives i Santa-Eulàlia, Josep

Correu Electrònic
Josep.vives@ub.edu
Telèfon
93 402 16 54
Àrea de Recerca
Probabilitat i Estadística
Despatx
P2 39

Zambrana Seguí, Carme

Telèfon
934031345
Àrea de Recerca
Informàtica
Despatx
EB4

Zarzuela Armengou, Santiago

Correu Electrònic
szarzuela@ub.edu
Telèfon
93 402 16 22
Àrea de Recerca
Àlgebra
Despatx
P2 27