Navegació

Inici

Esteu aquí

Professorat

Aguilera, Antonio: antaguilera@ub.edu

Anglès Cervellò, Misericòrdia: angles@ub.edu

Bilbeny, Norbert: bilbeny@ub.edu

Birulés, Josefina: fbirulesf@ub.edu

Campos, Manuel: mcamposh@ub.edu

Candel Sanmartín, Miguel: candel@ub.edu

Castilla, Antonio: acastilla@ub.edu

Cruz Rodríguez, Manuel: manuelcruz@ub.edu

Cuartango, Román: gutierrezcuartango@ub.edu

Esquirol Calaf, Josep Maria: jmesquirol@ub.edu

Garcés, Marina: marina@sindominio.net

Granada Martínez, Miguel Ángel: granada@ub.edu

Grau, Andreu: andreugrau@ub.edu

Guiu, Ignacio: iguiu@ub.edu

Llevadot Pascual, Laura: laullevadot@ub.edu

Lynch Frigerio, Enrique: lynch@ub.edu

Mauri Álvarez, Margarita: mauri@ub.edu

Mayos Solsona, Gonçal: mayos@ub.edu

Miras, Nuria Sara: nsmiras@ub.edu

Méndez, Maria Isabel: mendez@ub.edu

Monserrat Molas, Josep: jmonserrat@ub.edu

Morey Farre, Miguel: morey@ub.edu

Prevosti Monclús, Antoni: aprevostim@ub.edu

Revilla, Carmen: crevilla@ub.edu

Rius, Rosa: rius@ub.edu

Román Maestre, Begoña: broman@ub.edu

Romero, José M.: romerobaro@ub.edu

Turró Tomas, Salvi: salvi.turro@ub.edu

 

 

 

 

Català
Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1 Error | Filosofia Contemporania i Estudis Classics

Error

Missatge d'error

  • Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/wub/doctoratfcec/includes/common.inc:2561) a drupal_send_headers() (línia 1040 de /www/wub/doctoratfcec/includes/bootstrap.inc).
  • PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'system WHERE type = 'theme' AND status = 1' at line 1: SELECT name FROM {system} WHERE type = 'theme' AND status = 1; Array ( ) a block_flush_caches() (línia 904 de /www/wub/doctoratfcec/modules/block/block.module).
El lloc ha trobat un error inesperat. Torneu-ho a provar més tard.