Equip EIA-MEFA

Coordinació:

Eva Boj del Val
Professora Titular d'Universitat
evaboj@ub.edu
Universitat de Barcelona

 

Membres:

Antoni Alegre Escolano
Professor Catedràtic d’Universitat
aalegre@ub.edu
Universitat de Barcelona

Carmen Badía Batlle
Professora Titular d'Universitat
cbadia@ub.edu
Universitat de Barcelona
Manuela Bosch Príncep
Professora Titular d'Universitat
manubosch@ub.edu
Universitat de Barcelona
David Ceballos Hornero
Professor Col·laborador Doctor
ceballos@ub.edu
Universitat de Barcelona
M. Mercè Claramunt Bielsa
Professora Titular d'Universitat
mmclaramunt@ub.edu
Mª Teresa Costa Cor
Professora Titular d'Escola Universitària
tcosta@ub.edu
Universitat de Barcelona
Hortènsia Fontanals Albiol
Professora Titular d'Universitat
hfontanals@ub.edu
Universitat de Barcelona
Mercedes Galisteo Rodríguez
Professora Titular d'Escola Universitària
mgalisteo@ub.edu
Universitat de Barcelona
Mª Teresa Mármol Jiménez
Professora Titular d'Universitat
mmarmol@ub.edu
Universitat de Barcelona
Fco. Javier Martinez de Albéniz
Professor Titular d'Universitat
javier.martinezdealbeniz@ub.edu
Universitat de Barcelona
Jesús Montes Peral
Professor Titular d'Universitat
montes3@uao.es
Universitat Abat Oliba CEU
Isabel Morillo López
Professora Titular Interina d'Escola Universitària
imorillo@ub.edu
Universitat de Barcelona
Mª Àngels Pons Cardell
Professora Titular d'Universitat
mapons@ub.edu
Universitat de Barcelona
Teresa Preixens Benedicto
Professora Titular d'Universitat
tpreixens@ub.edu
Universitat de Barcelona
Dídac Ramírez Sarrió
Professor Catedràtic Emèrit d’Universitat
dramirezs@ub.edu
Universitat de Barcelona
Oriol Roch Casellas
Professor Agregat Interí
oroch@ub.edu
Universitat de Barcelona
Fco. Javier Sarrasí Vizcarra
Professor Titular d'Universitat
sarrasi@ub.edu
Universitat de Barcelona
Anna Maria Sucarrats Antonell
Professora Titular d'Escola Universitària
amsucarrats@ub.edu
Universitat de Barcelona
       

Bloc Facultat
Facultat d'Economia i Empresa

Av. Diagonal, 690-696
08034 Barcelona
http://www.ub.edu/economiaempresa/

Amb els suport del
Vicerectorat de Docència