Llista d'admesos

Primer període de preinscripció (del 15 de febrer al 28 d’abril): 25 places

Segon període de preinscripció (de l’1 de maig al 12 de juny): 5 places

SEGON PERÍODE DE PREINSCRIPCIÓ (CURS 2017-2018)

LLISTA DEFINITIVA DE PERSONES ADMESES EN EL MÀSTER

La Comissió de Coordinació del màster, un cop valorats els expedients presentats, acorda admetre els següents candidats:

PRIMER COGNOMSEGON COGNOMNOM
BOTZ KATHERINE
DUEÑASPELAEZADRIAN
ESPEJOMORALESIRINA
GARCÍAORTEGÓNMIGUEL
IKAUNIECE INDRA
MARTÍNEZMATEUSERGIO HILARIO
REICHL SOFIA BELÉN
WEBER PETER

* Admesos condicionalment a l’acompliment dels requisits d’accés

 

LLISTA D'ESPERA

PRIMER COGNOMSEGON COGNOMNOM
CHAUDHARY KARAN
RODRÍGUEZBARRERAISMAEL BORJA
SERRANOMORENORUBÉN
ZAVODNIK SPELA

 

LLISTA DEFINITIVA DE PERSONES NO ADMESES EN EL MÀSTER

La Comissió de Coordinació del màster, un cop valorats els expedients presentats, acorda no admetre els següents candidats:

PRIMER COGNOMSEGON COGNOMNOMMOTIU
ABIODUNABDURRAZAQBABALOLAFalta pagament i documentació
ARAUJOFERNANDESMARCIOFalta documentació
BADALCARSISILVIACriteris de selecció dels candidats
BONAFOS GUILLEMCriteris de selecció dels candidats
CALISKAN UFUKFalta documentació
CHENG ALEC JANFalta pagament i documentació
CÓRDOVATINTAMARCELOCriteris de selecció dels candidats
COSTILLAAZNARJORDICriteris de selecció dels candidats
CRESPOORTEGAJAVIERCriteris de selecció dels candidats
FLORESLUNAJOAN CARLOFalta documentació i pagament
FOLCHROYADRIACriteris de selecció dels candidats
GAMITOGARCIAXAVIERCriteris de selecció dels candidats
GASULLBONAMUSABERNATCriteris de selecció dels candidats
GOKCESU IRMAKFalta documentació
GRANADOGALVANMANUEL JOSEFalta documentació
HARB ROBERTCriteris de selecció dels candidats
HAUGH MATTHEWFalta pagament i documentació
KANIKA SHARMA KANIKACriteris de selecció dels candidats
KIJANKA JUSTYNACriteris de selecció dels candidats
LARAMARTINROBERTOFalta documentació
LAZARUS ADAMFalta documentació
LÓPEZBALASTEGUIMARTAFalta documentació
MARTÍNEZPAYÁANTONIOCriteris de selecció dels candidats
MASCAROMONSERRATJOSEP MARTICriteris de selecció dels candidats
MÉNDEZSMITHLAURACriteris de selecció dels candidats
MENGUAL LUCASCriteris de selecció dels candidats
MERCEDESDE LA ROSALEIDYFalta documentació i pagament
MOLLRAMISANTONIO JOSÉCriteris de selecció dels candidats
MONTEROSPERUGACHIJUAN ISAACFalta documentació
OBRADORSCAROSDELFÍCriteris de selecció dels candidats
PASOSGALLOANA CRISTINAFalta documentació i pagament
PATTJEROBRESFREDERIKCriteris de selecció dels candidats
PREISS IGNACIOFalta documentació i pagament
RODRIGOMARTÍNEZNADALCriteris de selecció dels candidats
SAAVEDRAMIRÓNURIA MERCEDESCriteris de selecció dels candidats
SERES TIBORFalta documentació
SERES TIBORCriteris de selecció dels candidats
SOLER CHRISTIAN JOSEFalta documentació
SORIAPOMAXAVIERFalta documentació i pagament
TAN ONURCriteris de selecció dels candidats
TORNEALONSORAULFalta documentació i pagament
UCHIDA MADOKACriteris de selecció dels candidats
VALORPÉREZRAFAELCriteris de selecció dels candidats
VERGUEIROVONKJEROMECriteris de selecció dels candidats
ZHANG KEFalta documentació i pagament

 

PRIMER PERÍODE DE PREINSCRIPCIÓ (CURS 2017-2018) - LLISTES D'ADMESOS I EXCLOSOS EN EL PROCÉS

LLISTA DEFINITIVA DE PERSONES ADMESES EN EL MÀSTER

La Comissió de Coordinació del màster, un cop valorats els expedients presentats, acorda admetre els següents candidats:

PRIMER COGNOMSEGON COGNOMNOM
ALABORT ARNAU
ALBIOLMOSEGUIJORDI
ARANDAFLORESJORDI
*BELTRANSEGARRAMARC
BORREGO JUAN
BRUFAUVIDALMONTSERRAT
CHEN HUANG
DIVÍCUESTACARLA
*ESCAPAFARRÉSARNAU
ESPAÑOLCASANOVASFERRAN
FERRERCAMPOALEX
GAVALAS MARKOS
HUELAMOSEGURAALBERTO
LAIZTRECEÑOPABLO
LLANAPÉREZSERGIO
MARINVEGAJUAN FRANCISCO
MARTINEZCANELLESGERARD
MIRANDAARANDAANTONI
MONELLO JULIUS
PIÑOLBUNTHAMAJONATAN
RADAREYLIANETH ANDREA
ROVIRACISTERNASERGI
*SARLÉ IVALLÉSENRIC
SOLANSNOGUERODAVID
ZHAOZHAOFANGYUAN

*Admesos condicionalment a l’acompliment dels requisits d’accés

 

LLISTA D'ESPERA

PRIMER COGNOMSEGON COGNOMNOM
CEBRIANGRESSERGI
FONT IPOMAROLLLUC
HACCOU EMMA
SERRANOMORENORUBÉN
ZAVODNIK SPELA

 

LLISTA DEFINITIVA DE PERSONES NO ADMESES EN EL MÀSTER

La Comissió de Coordinació del màster, un cop valorats els expedients presentats, acorda no admetre  els següents candidats:

PRIMER COGNOMSEGON COGNOMNOM MOTIU
AHMED H M FORRUKFalta documentació
AMATRODRIGOJOAQUINFalta documentació
ANDREEVA ANNAFalta documentació i pagament
APESTEGUIQUESADADIEGO ERNESTOCriteris de selecció dels candidats
BRULLBORRÀSPERE MIQUELCriteris de selecció dels candidats
CASALSGRIFELLJORDICriteris de selecció dels candidats
CASANOVASMUÑOZJORDICriteris de selecció dels candidats
CERENCANCANFalta documentació i pagament
CHEN JINGFEICriteris de selecció dels candidats
CHEN QIFalta documentació i pagament
CLAROSVELASQUEZVALERIAFalta documentació
CODERCHLANAURAFAELCriteris de selecció dels candidats
COMPANYSRUFIANALBERTCriteris de selecció dels candidats
CONTESTI RUBENFalta documentació i pagament
COOPER DANIELFalta documentació
COSTILLAAZNARJORDIFalta documentació
DAI LEIFalta documentació
DE LA TORREPÉREZOSCARFalta documentació
DI TEODORORUZZAPAOLOCriteris de selecció dels candidats
EAGANEAGANMAURAFalta documentació i pagament
FERNÁNDEZÁLVAREZALEJANDROCriteris de selecció dels candidats
GALINDOMARTÍNEZSARACriteris de selecció dels candidats
GALLARDORIVERANORMACriteris de selecció dels candidats
GIBERGAMORENOJOSEPCriteris de selecció dels candidats
GOKCESUGOKCESUIRMAKFalta documentació
HUANG YICriteris de selecció dels candidats
HUGHES MARTINFalta documentació
IZQUIERDOGARCÍA-FARIATOMÁSCriteris de selecció dels candidats
KADEN ANNA-LISACriteris de selecció dels candidats
LANDAETALAURIAJAVIERCriteris de selecció dels candidats
LYUBOMIR STEFANOV MARTINOVCriteris de selecció dels candidats
MAIRENAFLORESARISTIDESFalta documentació i pagament
MASUD MUSABFalta documentació
MENDEZLISONNOELCriteris de selecció dels candidats
MILTENTENBURG LINOCriteris de selecció dels candidats
MORALPEREZJUAN LUISCriteris de selecció dels candidats
MORENOJIMÉNEZAITORFalta documentació i pagament
MOYANODIAZGUSTAVOCriteris de selecció dels candidats
NEEF JACQUELINECriteris de selecció dels candidats
NOGUERASONASAÚLCriteris de selecció dels candidats
OBERTHALER ANDREWFalta documentació i pagament
OBRADORSCAROSDELFIfalta documentació
OGUNBANWO EBENEZERFalta documentació i pagament
OLIVARESOLIVERCORAL MARIACriteris de selecció dels candidats
OLIVARRIA ELOISAFalta documentació i pagament
ONG LOPEZTOJOAN TIFFANYCriteris de selecció dels candidats
OTEOGARCÍAALBERTOFalta documentació
PENELLAHERNÁNDEZCELIACriteris de selecció dels candidats
PEREIRAMARTINSFRANCIELECriteris de selecció dels candidats
PINZONHURTADOADRIANFalta documentació
PRASHARBHUSHANANKITFalta documentació
RECAREYFERNÁNDEZRICARDOFalta documentació i pagament
RIOSSYLVARUBEN ADRIANCriteris de selecció dels candidats
RODRÍGUEZ - PARDORODRÍGUEZ - PARDO JIMÉCARLOS MIGUELCriteris de selecció dels candidats
ROMEROCOMETMIGUEL ANGELCriteris de selecció dels candidats
ROYOSOLEDANIELCriteris de selecció dels candidats
RUIZSAINZSERGIO JOSÉCriteris de selecció dels candidats
SÁEZLÓPEZMAITANEFalta documentació
SALMISTRARO MARCOCriteris de selecció dels candidats
SAUCEDOFERNANDEZARMANDO RUBENCriteris de selecció dels candidats
SCHÖNAU JÖRGFalta documentació
SIDDHARTH PADMANABHANCriteris de selecció dels candidats
SINGH SHIVANKFalta documentació
SOLAGALLEGOLARACriteris de selecció dels candidats
SOTOSOTOMÓNICA FERNANDAFalta documentació
TUBAUPIRESMIQUELFalta documentació
TUCKETT JACOBFalta documentació
VILARASAUANTOLÍNIGNASICriteris de selecció dels candidats
VO THI QUYNH YENFalta documentació
VULPE EMILIACriteris de selecció dels candidats
YAQOOB TAYYUBFalta documentació i pagament
YU RUOYUFalta documentació
ZAMORAFERNÁNDEZSERGICriteris de selecció dels candidats
ZUMELZU CRISTIANCriteris de selecció dels candidats