Logo Universitat de Barcelona Departament de Filologia Hispànica, Teoria de la Literatura i Comunicació imatge de maquetació
Filologia UB imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació
imatge de maquetació
Informació general
Inici
Docència
Recerca
Gestió i administració
Adreces d'interès
Membres departament
Llengua Espanyola
Literatura Espanyola
Teoria de la Literatura
Comunicació
Becaris
Relacions internacionals
Històric Activitats
Publicacions
imatge de maquetació
Icona d'informació Més informació:

Universitat de Barcelona
Departament de Filologia Hispànica

Gran Via de les Corts Catalanes, 585
08007 Barcelona
Telèfon: 93 403 56 38
E-mail:
fil-espan@ub.edu

Plànol d'accés

imatge de maquetació
imatge de maquetació
  Professors de Comunicació i Indústries Culturals  

Comunicacio i Indústries Culturals: Informació, programes, horaris.

Nom

Cognoms

Despatx Telèfon

E-mail

Jaime Aguilar Franco E2.04 934037011 jaume.aguilar@ub.edu
Meritxell Anton Maynadé E2.04 934037011 meritxellanton@ub.edu
Marta Avila Guijarro J.Carner pl.Bx 9340 20934 marta.avila@ub.edu
Jordi Bianciotto Clapés E2.04 934037011 jbianciottoclapes@ub.edu
Anna Bonet Martinez E2.04 934037011 anna.bonet@ub.edu
Joan Gabriel Burguera Serra E2.04 934037011 burguera@ub.edu
Joan Ramon Camps Monsech E2.04 934037011 joanramoncamps@ub.edu
Silvia Coppulo Martinez E2.04 934037011 scoppulo@ub.edu
M. Esperanza Ferrer Gavaldà E2.04 934037011 esperanzaferrer@ub.edu
Daniel García Sastre E2.04 934037011 danielgarciasastre@ub.edu
Susana Gil Alzorriz P2.31 934039628 susanagil@ub.edu
Antonio Gonzalez Iturbe E2.04 934037011 gonzaleziturbe@ub.edu
Alba Guimera Galiana P1.19 934035639 albaguimera@ub.edu
Alba Jimenez LaFuente E2.04 934037011 albajimenezlafuente@ub.edu
Joan Julibert Gonzalez E2.04 934037011 jjulibert@ub.edu
Marta Lasalas Guasch E2.04 934037011 marta.lasalas@ub.edu
Carolina Llorente Lope E2.04 934037011 cllorente@ub.edu
Silvia Martin Burillo E2.04 934037011 martinsilvia@ub.edu
Meritxell Martinez Riera E2.04 934037011 meritxellmartinez@ub.edu
Jordi Montaña Cabaces P2.31 934039628 jmontana@ub.edu
Ricard Prat Pueyo E2.04 934037011 ricard.prat@ub.edu
Sergio Ramos Pozon E2.04 934037011 sergioramos@ub.edu
Endika Rey Benito E2.04 934037011 endika.rey@ub.edu
Aina Rosell Vadell E2.04 934037011 a.rosell@ub.edu
Isaac Salvatierra Pujol E2.04 934037011 isalvatierra@ub.edu
Anna Tarragó Mussons E2.04 934037011 annatarrago@ub.edu
laura Tinadonis Hernandez E2.04 934037011 tinadonis@ub.edu
Alejandro Vallejo Majora E2.04 934037011 vallejo@ub.edu
Ana Vidal Bautista E2.04 934037011 anavidal@ub.edu
Lorena Vilela Lehmann E2.04 934037011 lvilelalehmann@ub.edu

 
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació © Universitat de Barcelona Edició: Departament de Filologia Hispànica
Última actualització: 29.06.2017
imatge de maquetació