Espaiador
Barra superior estàndar de la UB

Professors de Literatura Espanyola

 

Nom

Cognoms

Telèfon

E-mail

 Despatx 

Anna Caballé Masforroll 9340 35635 annacaballe@ub.edu P2.28
Bernat Castany Prado 9340 35646 bcastany@ub.edu P2.32
Marta Cristina Carbonell 9340 35647 cristina@ub.edu EB.09
M. Mar Cortés Timoner 9340 35640 marcortes@ub.edu P1.20
Edgardo Dobry Lewin 9340 34944 edobry@ub.edu EB.08
Jesús Ferrer Solá 9340 35637 jferrerferrer@ub.edu P1.18
Gemma Gorga López 9340 35649 gemma.gorga@ub.edu EB.07
Jordi Gracia García 9340 35637 jgraciagracia@ub.edu P1.18
Dúnia Gras Miravet 9340 34944 dunia.gras@ub.edu EB.08
Alba Guimerà Galiana 9340
35639
albaguimera@telefonica.net P1.19
Marcelino Jiménez León 9340 35645 marcelino.jimenez@ub.edu P2.34
Lola Josa Fernández 9340 34946 lolajosa@ub.edu PB.35
Gemma Márquez Fernández 9340 35645 gmarquez@ub.edu P2.34
Noemí Montetes-Mairal Laburta 9340 35649 noemimontetes@ub.edu EB.07
Rosa Navarro Durán 9340 35640 rosanavarro@ub.edu P1.20
Blanca Ripoll Sintes 9340
35639
blancaripoll@ub.edu P1.19
Ana Rodríguez Fernández 9340 35645 anarodriguez@ub.edu P2.34
Mercedes Serna Arnaiz 9340 35646 serna@ub.edu P2.32
Adolfo Sotelo Vázquez 9340 35639 sotelo@ub.edu  
Marisa Sotelo Vázquez 9340 39627 msotelo@ub.edu P2.37
Virginia Trueba Mira 9340 35647 trueba@ub.edu EB.09
Alba Urban Baños 9340 35640 alba.urban@ub.edu P1.20
Carlos Vaíllo Torres 9340 34946 vaillo@ub.edu PB.35
Raquel Velázquez Velázquez 9340 35646 raquel velazquez@ub.edu P2.32

 


Última actualització 17/10/14

tornar a la pàgina principal del Departament de Filologia Hispànica Anar a Directori informatitzat a dalt

fes clik per veure els horaris

HORARIS

DE

VISITA