Logo Universitat de Barcelona Departament de Filologia Hispànica, Teoria de la Literatura i Comunicació imatge de maquetació
Filologia UB imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació
imatge de maquetació
Informació general
Inici
Docència
Recerca
Gestió i administració
Adreces d'interès
Membres departament
Llengua Espanyola
Literatura Espanyola
Teoria de la Literatura
Comunicació
Becaris
Relacions internacionals
Històric Activitats
Publicacions
imatge de maquetació
Icona d'informació Més informació:

Universitat de Barcelona
Departament de Filologia Hispànica

Gran Via de les Corts Catalanes, 585
08007 Barcelona
Telèfon: 93 403 56 38
E-mail:
fil-espan@ub.edu

Plànol d'accés

imatge de maquetació
imatge de maquetació
  Professors de Llengua Espanyola  

Consultar els horaris de visites dels professors de llengua espanyola

Nom

Cognoms

Telèfon

Email

Despatx

Emília Anglada Arboix 9340 35636 anglada@ub.edu E1.09
Paloma Arroyo Vega 9340 35644 parroyo@ub.edu E1.09
Esther Blasco Mateo 9340 35641  eblascom@ub.edu E1.12
Mar Cruz Piñol 9340 35643 mcruz@ub.edu E1.11
M.Teresa Español Giralt 9340 29052 t.espanolgiralt@ub.edu P2.58
Carolina Figueras Solanilla 9340 35660 figueras@ub.edu E1.10
M.del Mar Forment Fernández 9340 35643 forment@ub.edu E1.11
M.del Mar Garachana Camarero 9340 29052 margarachana@ub.edu P2.58
Mª Angels García Asensio 9340 35641 garciaasensio@ub.edu E1.12
Juan Pablo García-Borrón Martínez 9340 35642 pgarciaborron@ub.edu E1.13
Cristina Illamola Gómez 9340 35643 cillamola@ub.edu E1.11
Elena Lázaro Ruiz 9340 35642 e.lazaro@ub.edu E1.13
Anna López Samaniego 9340 35642 alopezsam@ub.edu E1.12
Emma Martinell Gifre 9340 35643 martinell@ub.edu E1.11
Eva Martínez Díaz 9340 35660 evamartinezdiaz@ub.edu E1.10
Estrella Montolío Durán 9340 35641 emontoliod@ub.edu E1.12
Javier Mula Ferrer 9340 35642 javiermula@ub.edu E1.13
Fernando Polanco Martínez 9340 35641 polanco@ub.edu E1.12
Matthias Raab 934035644 raab@ub.edu E1.09
M. José Rodríguez Mosquera 9340 35640 rodriguezmosquera@ub.edu P1.20
Paolo Roseano 9340 35660 paolo.roseano@ub.edu E1.10
Marisa Santiago Barriendos 9340 35660 marisa_santiago@ub.edu E1.10
Antonio Torres Torres 9340 35642 torres@ub.edu E1.13
Mónica Vidal Díez 9340 35637 mvidaldiez@ub.edu P1.18
M. Rosa Vila Pujol 9340 29052 rosavila@ub.edu P2.58

 
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació © Universitat de Barcelona Edició: Departament de Filologia Hispànica
Última actualització: 29.06.2017
imatge de maquetació