Logo Universitat de Barcelona Departament de Filologia Hispànica, Teoria de la Literatura i Comunicació imatge de maquetació
Filologia UB imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació imatge de maquetació
imatge de maquetació
Informació general
Inici
Docència
Recerca
Gestió i administració
Adreces d'interès
Membres departament
Llengua Espanyola
Literatura Espanyola
Teoria de la Literatura
Comunicació
Becaris
Relacions internacionals
Històric Activitats
Publicacions
imatge de maquetació
Icona d'informació Més informació:

Universitat de Barcelona
Departament de Filologia Hispànica

Gran Via de les Corts Catalanes, 585
08007 Barcelona
Telèfon: 93 403 56 38
E-mail:
fil-espan@ub.edu

Plànol d'accés

imatge de maquetació
imatge de maquetació
  Professors de Literatura Espanyola  

Consultar els horaris de visites dels professors de literatura espanyola

Nom

Cognoms

Telèfon

E-mail

Despatx 

Anna Caballé Masforroll 9340 35635 annacaballe@ub.edu P2.28
Bernat Castany Prado 9340 35646 bcastany@ub.edu P2.32
Marta Cristina Carbonell 9340 35647 cristina@ub.edu EB.09
M. Mar Cortés Timoner 9340 35640 marcortes@ub.edu P1.20
Edgardo Dobry Lewin 9340 34944 edobry@ub.edu EB.08
Jesús Ferrer Solá 9340 35637 jferrerferrer@ub.edu P1.18
Bernat Garí Barceló 9340 35646 bernatgari@ub.edu P2.32
Gaston Gilabert  Viciana 9340 34946 gastongilabert@ub.edu PB.35
Gemma Gorga López 9340 35649 gemma.gorga@ub.edu EB.07
Jordi Gracia García 9340 35637 jgraciagracia@ub.edu P1.18
Dúnia Gras Miravet 9340 34944 dunia.gras@ub.edu EB.08
Marcelino Jiménez León 9340 35645 marcelino.jimenez@ub.edu P2.34
Lola Josa Fernández 9340 34946 lolajosa@ub.edu PB.35
Gemma Márquez Fernández 9340 35645 gmarquez@ub.edu P2.34
Noemí Montetes-Mairal Laburta 9340 35649 noemimontetes@ub.edu EB.07
Rosa Navarro Durán 9340 35640 rosanavarro@ub.edu P1.20
Blanca Ripoll Sintes 9340 35639 blancaripoll@ub.edu P1.19
Ana Rodríguez Fernández 9340 35645 anarodriguez@ub.edu P2.34
Mercedes Serna Arnaiz 9340 35646 serna@ub.edu P2.32
Adolfo Sotelo Vázquez 9340 35639 sotelo@ub.edu P1.19
Marisa Sotelo Vázquez 934039627 i 934034945 msotelo@ub.edu P2.37 i PB.34
Virginia Trueba Mira 9340 35647 trueba@ub.edu EB.09
Raquel Velázquez Velázquez 934035645 raquelvelazquez@ub.edu P2.34

 
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació
imatge de maquetació © Universitat de Barcelona Edició: Departament de Filologia Hispànica
Última actualització: 29.06.2017
imatge de maquetació