Atenciˇ estudiants ╗ curs 2018-2019


Els despatxos són al segon pis de l'Edifici Històric de la Facultat de Filologia de la UB
Entrada per Gran Via de les Corts Catalanes, 585
   

Gemma Avenoza Vera
Q1: Dimarts, de 16 a 18
Q2: Dilluns, de 12 a 14
gavenoza@ub.edu
Tel. 93 403 56 62
Despatx P2.41

Maria-Reina Bastardas i Rufat
Q1: Dilluns, d'11 a 12 i dimecres de 13 a 14
Q2: Dilluns, de 10 a 11
reina.bastardas@ub.edu
Tel. 93 403 56 65
Despatx P2.44

   

Joan Fontana i Tous
Q1: Dilluns, de 14 a 16
Q2: Amb cita prèvia
joan_fontana@ub.edu
Tel. 93 403 56 65
Despatx P2.44

JosÚ Enrique Gargallo Gil
Q1: Amb cita prèvia
Q2: Dimecres i dijous, de 9 a 10
gargallo@ub.edu
Tel. 93 403 56 65
Despatx P2.44
   

Anna M. Mussons i Freixas
Q1: Dimarts, de 18 a 19
Q2:
mussons@ub.edu
Tel. 93 403 56 66
Despatx P2.47

Daniel Navarro Torró
Q1: Amb cita prèvia
Q2: Dijous, d'11 a 12
danielnavarro@ub.edu
Tel. 93 403 56 65
Despatx P2.44

   
Gl˛ria SabatÚ i Marín
Q1: Dimarts, de 12 a 13 i dijous, de 17 a 18
Q2: Amb cita prèvia
gloriasabate@ub.edu
Tel. 93 403 56 65
Despatx P2.44
Meritxell Simˇ Torres
Q1: Dimarts, de 12:30 a 13:30
Q2: Dimarts, de 18 a 19
msimotor@ub.edu
Tel. 93 403 56 65
Despatx P2.44
   

Lourdes Soriano Robles
Q1: Dilluns i dimarts, de 12:30 a 13:30
Q2: Dilluns, de 9:30 a 10:30
lsoriano@ub.edu
Tel. 93 403 56 62
Despatx P2.41


   
 

 




Filologia Romànica | http://www.ub.edu/filromanica | Universitat de Barcelona