Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Department of Applied Physics and Optics Imatge de diagramació
Home Dept. FAO català español english   
Imatge de diagramació
Group of Thin Films and Surface Engineering Imatge de diagramació
Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Imatge de diagramació
Index
Presentation
Staff
Laser Processing and Biomedical Applications
Hard Coatings
Equipment
Projects
Laser Processing and Biomedical Applications
Hard Coatings
Theses
Publications
Laser Processing and Biomedical Applications
Hard Coatings
 
Imatge de diagramació Imatge de diagramació  
 

Staff

 marcador cercle Coordinator: José Luis Morenza Gil

 marcador cercle Area of Laser Processing and Biomedical Applications:

José Luis Morenza Gil
Professor
jmorenza@ub.edu Tel. 934 021 136
Pere Serra Coromina
Associate Professor
pserra@ub.edu Tel. 934 039 216
Juan Marcos Fernández Pradas
Associate Professor
jmfernandez@ub.edu Tel. 934 039 216
Adrian Patrascioiu
PhD Student
adrian.patrascioiu@ub.edu Tel. 934 037 092
Camilo Florian Baron
PhD Student
camiloflorian@ub.edu Tel. 934 039 224
Francesc Caballero Lucas
PhD Student
francesc.caballero@ub.edu Tel. 934 039 224
Pol Sopeña Martínez
PhD Student
polsopena@ub.edu Tel. 934 039 224

 marcador cercle Area of Hard Coatings:

Joan Esteve Pujol
Professor
joan.esteve@ub.edu Tel. 934 039 220
Arturo Lousa Rodríguez
Associate Professor
alousa@ub.edu Tel. 934 021 144
Jordi Romero Mora
Doctor
jromeromora@ub.edu  
Ibrahim Emre Gunduz
Doctor
  Tel. 934 034 528
Francesc Benítez Porras
PhD Student
   
Julio César Caicedo Angulo
PhD Student
jccaicedo@ub.edu Tel. 934 039 223
Leyre Martínez de Olcoz Sainz
PhD Student
leyre83@hotmail.com Tel. 934 039 224
Luis Ángel Yate Gómez
PhD Student
langelya@gmail.com Tel. 934 039 224
David Cano
Technical support
   

 

 
Imatge de diagramació
Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
  © Universitat de Barcelona Edició: Departament Física Aplicada i Òptica
Última actualització o validació:02.06.2011