Equip

imatge de M. Margarida Prats Ripoll
M. Margarida Prats Ripoll mprats@ub.edu 934035082 - 934035127 Responsable actual del GIDC
imatge de Alba Ambròs Pallarès
Alba Ambròs Pallarès aambros@ub.edu 934035076
imatge de Carme Arbonés Solà
Carme Arbonés Solà carbones@ub.edu 934035079
imatge de Lorena Francisca Berríos Barra
Lorena Francisca Berríos Barra lberriba7@alumnes.ub.edu
imatge de Isabel Civera López
Isabel Civera López icivera@ub.edu 934035079 - 934035005
imatge de Elisabeth Contreras Barceló
Elisabeth Contreras Barceló econtreras@ub.edu
imatge de Empar Devís Herraiz
Empar Devís Herraiz devis@ub.edu 609472640
imatge de Montserrat Fons Esteve
Montserrat Fons Esteve mfons@ub.edu 93 403 50 77
imatge de Marcelino Jiménez
Marcelino Jiménez marcelino.jimenez@ub.edu 934035645
imatge de Anna Maria Moreno Bédmar
Anna Maria Moreno Bédmar annamoreno@ub.edu
imatge de M. Soledad Muñoz
M. Soledad Muñoz smunoz@ub.edu
imatge de Juli Palou Sangrà
Juli Palou Sangrà jpalou@ub.edu 934035079
imatge de Mireia Pérez Peitx
Mireia Pérez Peitx mireia.perez@ub.edu
imatge de Joan Marc Ramos Sabaté
Joan Marc Ramos Sabaté joanmarcramos@ub.edu
imatge de Salvador Rodríguez Almendros
Salvador Rodríguez Almendros srodriguezalm@ub.edu
imatge de Eduard Sanahuja Yll
Eduard Sanahuja Yll esanahuja@ub.edu 934035068
imatge de Gemma Pujals Pérez
Gemma Pujals Pérez gpujals@gmail.com Responsable inicial del GIDC
imatge de Olga Cayuela Barreto
Olga Cayuela Barreto olga.cayuela@outlook.com Becària del grup GIDC-DLL curs 2017-2018

Col.laboradors

Rosa Maria Agramunt                             Victòria Vidal                            Francesc Pérez Garcia             

Mª Dolores Benito Alonso                       Pepa Tomás Paz                      Ana Fernández Buñuel

Lluïsa Carbonell                                     Lourdes Barceló                       Joan Baron Castellà                

Joan-Lluís de De Yebra Cueto                Raquel Llop Ràfales                  Antonio Mendoza Fillola

Cristina Montero Chicote                        Cèlia Romea Castro                  Sílvia Ros Cortijo

Ana Díaz-Plaja Taboada