Colaboraciones

Consciència i inconsciència a l'individu
Monday, January 20, 2014
Biblioteca Sagra Família (Provença, 480)
Conferència Cicle de Filosofia Biblioteques de Barcelona

Ricard Gómez

Tuesday, January 14, 2014
Bib. Les Corts-Miquel Llongueras. (Riera Blanca, 1-3)
Charla de Presentación Muestra de Cine Independiente Cubano
Wednesday, October 30, 2013
Ateneu Barcelonés
MUESTRA DE CINE INDEPENDIENTE CUBANO, BARCELONA 2013
Art, utopia i esfera pública

Gabriel Lemkow

Friday, October 18, 2013
Casino Manresa
Jornades de Filosofia «Sobre la Llibertat»
Wednesday, October 16, 2013
Fac. de Filosofia (UB)
Reforma política ou eleitoral?

Jose Luiz Borges Horta

Thursday, August 1, 2013
Brasil
INTERCONEXÃO BRASIL - Reforma política ou eleitoral?
Mentida, Control I Utopia: Reflexions Sobre el Present

Pol Capdevila

Sunday, June 2, 2013
Biblioteca Jaume Fuster
Moviments Culturals i Postcolonials: Raça, colonialitat i postcolonialitat

Leonardo Franceschini

Thursday, May 23, 2013
Ateneu Barcelones
VIII Jornades Lleidatanes de Filosofia Moderna
Friday, March 8, 2013
Moviments i estudis culturals i postcolonials
Saturday, October 20, 2012
Ateneu Barcelonès