Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MATEMÀTIQUES II

Codi: 363646
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 2 Dept. Matemàtica Econòmica, Financera i Actuarial
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
7, 21 i 28 d'octubre. 11 i 25 de novembre. 9 i 16 de desembre.
12.00-14.00
Fontanals Albiol, Hortensia
Aula 2015
Català
Pràctiques de problemes
B8
oct.7, 21,28
nov.11,25
des.9,16
12.00-14.00
Fontanals Albiol, Hortensia
Aula 2015
Català
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària
CO
10 de gener de 2020.
15.00-18.00
            
-
Exàmens Reavaluació
R
31 de gener de 2020.
15.00-18.00
            
-
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica
D2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Marin Solano, Jesus
  [* Aula 34 Facultat de Dret. Edifici Tomás y Valiente ]
Castellà
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
2, 16 i 30 de març. 27 d'abril. 4, 18 i 25 de maig.
10.00-12.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2004
Català
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
2, 16 i 30 de març. 27 d'abril. 4, 18 i 25 de maig.
08.00-10.00
Valdero Mora, Emili
Llacay Pintat, Barbara
Aula 2003
Català
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
3, 17 i 31 de març. 28 d'abril. 5, 19 i 26 de maig.
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2005
Català
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
3, 17 i 31 de març. 28 d'abril. 5, 19 i 26 de maig.
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2001
Castellà
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
3, 17 i 31 de març. 28 d'abril. 5, 19 i 26 de maig.
08.00-10.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2002
Anglès
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
2, 16 i 30 de març. 27 d'abril. 4, 18 i 25 de maig.
12.00-14.00
Orti Celma, Francisco Jose
Aula 2004
Català
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
2, 16 i 30 de març. 27 d'abril. 4, 18 i 25 de maig.
14.30-16.30
Sales Zaguirre, Jordi
Aula 2003
Català
G3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
3, 17 i 31 de març. 28 d'abril. 5, 19 i 26 de maig.
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2005
Català
G4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
3, 17 i 31 de març. 28 d'abril. 5, 19 i 26 de maig.
14.30-16.30
Boj Del Val, Eva
Aula 2001
Castellà
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2004
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
6 i 20 de març. 3 i 24 d'abril. 8, 22 i 29 de maig.
16.30-18.30
Català
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
4 i 18 de març. 1 i 29 d'abril. 6, 20 i 27 de maig.
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Castellà
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2007
Castellà
Pràctiques de problemes
F1.1
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
10.00-12.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2004
Català
F1.2
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
10.00-12.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2015
Castellà
F2.1
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
08.00-10.00
Valdero Mora, Emili
Llacay Pintat, Barbara
Aula 2003
Català
F2.2
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2008
Castellà
F3.1
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2005
Català
F3.2
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
10.00-12.00
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2015
Castellà
F4.1
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2001
Castellà
F4.2
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
08.00-10.00
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2008
Castellà
F6.1
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
08.00-10.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2002
Anglès
F6.2
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
08.00-10.00
Mañó Cabello, Carles
Aula 2015
Anglès
G1.1
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
12.00-14.00
Orti Celma, Francisco Jose
Aula 2004
Català
G1.2
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
12.00-14.00
Castañer Garriga, Anna
Aula 2015
Català
G2.1
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
14.30-16.30
Sales Zaguirre, Jordi
Aula 2003
Català
G2.2
març2, 16,30
abr.27
maig4, 18,25
16.30-18.30
Castañer Garriga, Anna
Aula 2002
Català
G3.1
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2005
Català
G3.2
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
12.00-14.00
Fontanals Albiol, Hortensia
Aula 2002
Català
G4.1
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
14.30-16.30
Boj Del Val, Eva
Aula 2001
Castellà
G4.2
març3, 17,31
abr.28
maig5, 19,26
14.30-16.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2002
Castellà
H1.1
març6,20
abr.3,24
maig8, 22,29
16.30-18.30
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2004
Català
H1.2
març6,20
abr.3,24
maig8, 22,29
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2015
Castellà
H2.1
març4,18
abr.1,29
maig6, 20,27
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
Castellà
H2.2
març4,18
abr.1,29
maig6, 20,27
16.30-18.30
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2015
Castellà
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària
CO
8 de juny de 2020.
09.00-12.00
            
8 de juny de 2020.
18.00-21.00
-
Exàmens Reavaluació
R
3 de juliol de 2020.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Aug 17, 2019