Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MICROECONOMIA

Codi: 363650
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formaciķ Bāsica Quadrimestral 6 1 / 2 Dept. Economia
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
31 d'octubre. 19 de desembre.
12.00-14.00
Poblet Farres, Maria Cristina
Aula 2206
5 de novembre de 2019.
12.00-14.00
[* Edifici 690]
Aula 1025
19 de desembre de 2019.
12.00-14.00
[* Edifici 690]
Catalā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
20 de gener de 2020.
15.00-18.00
             Aula 2001
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
10 de febrer de 2020.
15.00-18.00
             Aula 2101
-
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
D2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Poblet Farres, Maria Cristina
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
  [* Aula 34 Facultat de Dret. Edifici Tomás y Valiente ]
Catalā
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Ainaud Escudero, Josep
Aula 2004
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Catalā
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Ainaud Escudero, Josep
Aula 2003
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Catalā
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Rubert Adelantado, Gloria
Aula 2005
Catalā
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Armada Ramirez, Ferran
Aula 2001
Catalā
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Juan Ferrer, Miquel
Aula 2002
Anglčs
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Felipe Checa, MĒ Angeles
Aula 2004
Castellā
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
Juan Ferrer, Miquel
Aula 2003
Catalā
G3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
Olleta Taņā, Jordi
Aula 2005
Catalā
G4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Olleta Taņā, Jordi
Aula 2001
Catalā
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
16.30-18.30
Costa Valles, Manuel
Aula 2004
Castellā
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Costa Valles, Manuel
Aula 2003
Catalā
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Bertran Arrue, Uriel
Aula 2007
Catalā
Z2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Rubert Adelantado, Gloria
Pigem Vigo, Monica
Aula 2203
Catalā
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
2 de juny de 2020.
09.00-12.00
            
2 de juny de 2020.
18.00-21.00
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
29 de juny de 2020.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 10, 2019