Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MACROECONOMIA

Codi: 363651
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formaciķ Bāsica Quadrimestral 6 2 / 1 Dept. Economia
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
20 de desembre.
08.00-10.00
Turmo Garuz, Joaquín
Aula 1003
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
30 d'octubre.
10.00-12.00
30 d'octubre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1025
20 de desembre de 2019.
08.00-10.00
Aula 1011
Castellā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Gonzalez Calvet, Josep
Aula 1004
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Catalā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
16 de desembre.
10.00-12.00
Bartual Figueras, Maria Teresa
Aula 1005
7 de novembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1011
16 de desembre de 2019.
10.00-12.00
Catalā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Bartual Figueras, Maria Teresa
Aula 1010
7 de novembre de 2019.
08.00-10.00
Aula 1011
Catalā
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Ribo Argemi, Ausias
Aula 1007
Anglčs
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
12 de novembre. 17 de desembre.
14.30-16.30
Felipe Checa, MĒ Angeles
Aula 1003
12 de novembre. 17 de desembre.
14.30-16.30
Aula 1011
Castellā
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Gonzalez Calvet, Josep
Aula 1004
Catalā
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
14 de novembre.
16.30-18.30
Costa Valles, Manuel
Aula 1003
14 de novembre de 2019.
16.30-18.30
             Aula 1011
Castellā
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
14 de novembre.
18.30-20.30
Costa Valles, Manuel
Aula 1004
14 de novembre de 2019.
18.30-20.30
Aula 1011
Castellā
C3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
18.30-20.30
Fabrega Falgueras, Jordi
Aula 1005
Castellā
D1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Turmo Garuz, Joaquín
Aula 1006
31 d'octubre de 2019.
08.00-10.00
Aula 1011
17 de desembre de 2019.
08.00-10.00
Aula 1025
Castellā
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
18 d'octubre. 29 de novembre. 13 de desembre.
14.30-16.30
Mele Carne, Jordi
Aula 1005
8 i 29 de novembre. 13 de desembre.
14.30-16.30
Aula 1011
Catalā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
15 de gener de 2020.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3, A4, A6 i D1]
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
15 de gener de 2020.
18.00-21.00
[* Grups B1, B2, C1, C2, C3 i Y1]
Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1011
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
5 de febrer de 2020.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
Colom Cabau, Agusti
Aula 1005
Catalā
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
19 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
Exāmens Reavaluciķ
R
10 de juliol de 2020.
15.00-18.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 12, 2019