Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
ECONOMIA DEL SECTOR PÚBLIC

Codi: 363652
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formaciķ Bāsica Quadrimestral 6 2 / 1 Dept. Econometria, Estadística i Economia Aplicada
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
17 de setembre. 5 de novembre. 17 de desembre.
08.00-10.00
Insa Ciriza, Raquel Maria
Aula 1003
17 de setembre. 5 de novembre. 17 de desembre.
08.00-10.00
Aula 1011
Catalā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
17 de setembre. 5 de novembre. 17 de desembre.
10.00-12.00
Insa Ciriza, Raquel Maria
Antoran Ponce, Alberto
Aula 1004
17 de setembre. 5 de novembre. 17 de desembre.
10.00-12.00
Aula 1011
Catalā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Bel Piņana, Maruxa Paula
Aula 1005
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Catalā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Bel Piņana, Maruxa Paula
Aula 1010
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Catalā
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Cavgias Martins Fraga , Alexandros
Aula 1020
Anglčs
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Condominas Ciurana, Marta
Aula 1003
Catalā
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Fernandez Navia, Tania
Farre Olalla, Lidia
Aula 1004
Catalā
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Araujo Payo, Arturo Eliseo
Aula 1003
Castellā
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
18.30-20.30
Chase Solan, Christian Dean
Aula 1004
Catalā
C3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Fageda Sanjuan, Xavier
Kirchner Sala, Laura
Aula 1005
Catalā Castellā
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Fageda Sanjuan, Xavier
Albalate Del Sol, Daniel
Aula 1005
Catalā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
21 de gener de 2020.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3, A4 i A6]
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1006
Aula 1008
Aula 1010
Aula 1025
21 de gener de 2020.
18.00-21.00
[* Grups B1, B2, C1, C2, C3 i Y1]
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
11 de febrer de 2020.
18.00-21.00
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Kirchner Sala, Laura
Cantero Caldito, Natalia
Aula 1005
Catalā
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
15 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
6 de juliol de 2020.
15.00-18.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 19, 2020