Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
DIRECCIĶ ESTRATČGICA

Codi: 363659
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatōria del grau Quadrimestral 6 3 / 1 Dept. Empresa
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Gutierrez Aragon, Oscar Luis
Aula 1013
Castellā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Gutierrez Aragon, Oscar Luis
Aula 1014
Castellā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
27 de novembre.
08.00-10.00
Espinet Patcho, Adriana
Aula 1015
27 de novembre de 2019.
08.00-10.00
[* Edifici 690]
Aula 1025
Catalā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21 d'octubre. 2 de desembre.
10.00-12.00
Miravitlles Matamoros, Paloma
Aula 1019
21 d'octubre de 2019.
10.00-12.00
Aula 2012
2 de desembre de 2019.
10.00-12.00
[* Edifici 690]
Aula 1025
Catalā
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Rocas Royo, Marc
Batllo Ferrer, Juan
Aula 1009
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
27 de novembre.
08.00-10.00
27 de novembre de 2019.
08.00-10.00
[* Edifici 690]
Aula 1025
Anglčs
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Batllo Ferrer, Juan
Aula 1013
Castellā
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
5 de novembre.
14.30-16.30
Lazaro Marce, Juan
Aula 1014
5 de novembre de 2019.
14.30-16.30
Aula 1025
Castellā
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
7 de novembre. 19 de desembre.
18.30-20.30
Barahona Marquez, Felix
Aula 1013
7 de novembre de 2019.
18.30-20.30
Aula 1010
19 de desembre de 2019.
18.30-20.30
Catalā
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
7 de novembre. 19 de desembre.
16.30-18.30
Barahona Marquez, Felix
Aula 1014
7 de novembre de 2019.
16.30-18.30
Aula 1010
19 de desembre de 2019.
16.30-18.30
Castellā
E1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
17 i 24 d'octubre. 2 de desembre.
10.00-12.00
Cruz Cazares, Claudio
CALLEJA BLANCO, JONATAN VALERIANO
Aula 2204
17 i 24 d'octubre de 2019.
10.00-12.00
Aula 2015
2 de desembre de 2019.
10.00-12.00
[* Edifici 690]
Aula 1025
Anglčs
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
8 de novembre. 13 de desembre.
14.30-16.30
Lazaro Marce, Juan
Aula 1017
8 de novembre de 2019.
14.30-16.30
Aula 1010
13 de desembre de 2019.
14.30-16.30
Aula 1005
Castellā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
10 de gener de 2020.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3, A4, A6 i E1]
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
SALA D'ACTES
10 de gener de 2020.
18.00-21.00
[* Grups B1, B2, C1, C2 i Y1]
Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
31 de gener de 2020.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
             Aula 1015
Castellā
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
16 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
7 de juliol de 2020.
15.00-18.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 15, 2019