Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciˇ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIË I DIRECCIË D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
DIRECCIË FINANCERA

Codi: 363662
 
Tipus Imparticiˇ CrÚdits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligat˛ria del grau Quadrimestral 6 3 / 1 Dept. Empresa
Programaciˇ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
TeoricoprÓctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Olsina Pau, Fco Javier
Aula 1013
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
20 de novembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1014
CastellÓ
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Gracia Ramos, Maria Del Carmen
Olsina Pau, Fco Javier
Aula 1014
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
20 de novembre.
08.00-10.00
20 de novembre de 2019.
08.00-10.00
Aula 1011
CastellÓ
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
25 de novembre.
10.00-12.00
Gracia Ramos, Maria Del Carmen
Aula 1015
25 de novembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1025
CastellÓ
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
25 de novembre.
08.00-10.00
Bertran Jordana, Jose
Aula 1019
25 de novembre de 2019.
08.00-10.00
Aula 1011
CatalÓ
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Sebastian Gonzalez, Altina de Fatima
Aula 1009
AnglŔs
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Sagarra Garcia, MartÝ
Aula 1013
CastellÓ
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
26 de novembre.
12.00-14.00
Gracia Ramos, Maria Del Carmen
Aula 1014
26 de novembre de 2019.
12.00-14.00
Aula 1005
CastellÓ
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21 de novembre.
16.30-18.30
Bustos Vazquez, Andres Manuel
Aula 1013
21 de novembre de 2019.
16.30-18.30
Aula 1011
CastellÓ
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21 de novembre.
18.30-20.30
Bustos Vazquez, Andres Manuel
Aula 1014
21 de novembre de 2019.
18.30-20.30
Aula 1011
CastellÓ
E1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
20 de novembre.
12.00-14.00
Sebastian Gonzalez, Altina de Fatima
Aula 2204
20 de novembre de 2019.
12.00-14.00
Aula 2202
AnglŔs
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21 de novembre.
14.30-16.30
Bertran Jordana, Jose
Aula 1017
21 de novembre de 2019.
14.30-16.30
             Aula 1011
CastellÓ
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
CO
20 de gener de 2020.
09.00-12.00
[* A1, A2, A3, A4, A6 i E1]
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1025
20 de gener de 2020.
18.00-21.00
[* Grups B1, B2, C1, C2 i Y1]
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1025
-
ExÓmens Convocat˛ria Fi de Carrera
FC
-
ExÓmens Convocat˛ria Reavaluaciˇ
R
10 de febrer de 2020.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciˇ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
TeoricoprÓctica
F8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Bertran Jordana, Jose
Aula 1016
CastellÓ
H8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
16.30-18.30
Madrid Gomez, Abel
Aula 1015
CastellÓ
ExÓmens Convocat˛ria Fi de Carrera
FC Per planificar -
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
CO
2 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
ExÓmens Reavaluaciˇ
R
29 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 12, 2019