Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MATEMÀTICA FINANCERA

Codi: 363663
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatòria del grau Quadrimestral 6 2 / 2 Dept. Matemàtica Econòmica, Financera i Actuarial
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
25 d'octubre. 8, 15 i 29 de novembre. 13 i 20 de desembre.
12.00-14.00
Saez Madrid, Jose Bonifacio
Aula 1010
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Castellà
C8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
24 d'octubre. 7, 14 i 28 de novembre. 12 i 19 de desembre.
16.30-18.30
Bosch Princep, Manuela
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Aula 1006
Català Castellà
Pràctiques d'ordinadors
B8.1
oct.25
nov.8, 15,29
des.13,20
12.00-14.00
Marmol Jimenez, Maria Teresa
Informatica 1009
15 de novembre. 20 de desembre.
12.00-14.00
Informatica 1007
Informatica 1008
Castellà
B8.3
oct.25
nov.8, 15,29
des.13,20
12.00-14.00
Bosch Princep, Manuela
Informatica 1005
Català
C8.1
oct.24
nov.7, 14,28
des.12,19
16.30-18.30
Bosch Princep, Manuela
Informatica 1005
14 de novembre. 19 de desembre.
16.30-18.30
Informatica 1008
Català
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària
CO
21 de gener de 2020.
15.00-18.00
             Aula 1025
-
Exàmens Reavaluació
R
11 de febrer de 2020.
15.00-18.00
             Aula 1022
-
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica
D2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
19 i 26 de març. 2 d'abril. 7, 21 i 28 de maig.
10.00-12.00
Badia Batlle, Maria Carmen
Aula 1006
Castellà
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
19 i 26 de març. 2 d'abril. 7, 21 i 28 de maig.
08.00-10.00
Pons Cardell, Maria Angeles
Aula 1003
Català
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
19 i 26 de març. 2 d'abril. 7, 21 i 28 de maig.
10.00-12.00
Costa Cor, Maria Teresa
Aula 1004
Català
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Claramunt Bielsa, Maria Mercedes
Aula 1005
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
20 i 27 de març. 3 d'abril. 8, 22 i 29 de maig.
08.00-10.00
Català
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Saez Madrid, Jose Bonifacio
Aula 1010
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
20 i 27 de març. 3 d'abril. 8, 22 i 29 de maig.
10.00-12.00
Castellà
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
3 d'abril. 15 de maig.
10.00-12.00
Gonzalez-Vila Puchades, Laura Maria
Aula 1102
13 de març. 17 d'abril.
10.00-12.00
Aula 1101
Anglès
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
19 i 26 de març. 2 d'abril. 7, 21 i 28 de maig.
14.30-16.30
Lecina Gracia, Jose Maria
Aula 1003
Castellà
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
19 i 26 de març. 2 d'abril. 7, 21 i 28 de maig.
12.00-14.00
Fontanals Albiol, Hortensia
Aula 1004
Català
G3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
20 i 27 de març. 3 d'abril. 8, 22 i 29 de maig.
14.30-16.30
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 1005
Català
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
18 i 25 de març. 1 d'abril. 6, 20 i 27 de maig.
16.30-18.30
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Aula 1003
Castellà
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
18 i 25 de març. 1 d'abril. 6, 20 i 27 de maig.
18.30-20.30
Lecina Gracia, Jose Maria
Aula 1004
Castellà
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Ribas Mari, Carmen
Galisteo Rodriguez, Maria Mercedes
Aula 1010
Català
Z2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Badia Batlle, Maria Carmen
Aula 1006
Castellà
Pràctiques d'ordinadors
D2.1
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
10.00-12.00
Badia Batlle, Maria Carmen
Informatica 2004
Castellà
D2.2
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Informatica 2003
Català
F1.1
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
08.00-10.00
Pons Cardell, Maria Angeles
Informatica 1009
2 d'abril. 28 de maig.
08.00-10.00
Informatica 1008
Català
F1.2
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
08.00-10.00
Castañer Garriga, Anna
Informatica 1006
Català
F1.3
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
08.00-10.00
Lecina Gracia, Jose Maria
Informatica 1007
Castellà
F2.1
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
10.00-12.00
Costa Cor, Maria Teresa
Informatica 1007
2 d'abril. 28 de maig.
10.00-12.00
Informatica 1002
Català
F2.2
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
10.00-12.00
Castañer Garriga, Anna
Informatica 1006
Català
F2.3
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
10.00-12.00
Marmol Jimenez, Maria Teresa
Informatica 1004
Castellà
F3.1
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
08.00-10.00
Claramunt Bielsa, Maria Mercedes
Informatica 1005
3 d'abril. 29 de maig.
08.00-10.00
Informatica 1008
Català
F3.2
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
08.00-10.00
Marmol Jimenez, Maria Teresa
Informatica 1006
Castellà
F3.3
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
08.00-10.00
Costa Cor, Maria Teresa
Informatica 1007
Català
F4.1
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
10.00-12.00
Lecina Gracia, Jose Maria
Informatica 1006
3 d'abril. 29 de maig.
10.00-12.00
Informatica 1008
Castellà
F4.2
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
10.00-12.00
Badia Batlle, Maria Carmen
Informatica 1007
Castellà
F4.3
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
10.00-12.00
Preixens Benedicto, Maria Teresa
Informatica 1004
Català
F6.1
3 d'abril. 15 de maig.
10.00-12.00
Gonzalez-Vila Puchades, Laura Maria
Informatica 2001
Anglès
F6.2
3 d'abril. 15 de maig.
10.00-12.00
Marmol Jimenez, Maria Teresa
Informatica 2003
Anglès
G1.1
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
14.30-16.30
Lecina Gracia, Jose Maria
Informatica 1006
2 d'abril. 28 de maig.
14.30-16.30
Informatica 1007
Castellà
G1.2
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
14.30-16.30
Marmol Jimenez, Maria Teresa
Informatica 1004
Castellà
G2.1
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
12.00-14.00
Fontanals Albiol, Hortensia
Informatica 1009
2 d'abril. 28 de maig.
12.00-14.00
Informatica 1005
Català
G2.2
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
12.00-14.00
Ribas Mari, Carmen
Informatica 1002
Català
G2.3
març12, 19,26
abr.2
maig7, 21,28
12.00-14.00
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Informatica 1007
Castellà
G3.1
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
14.30-16.30
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Informatica 1008
3 d'abril. 29 de maig.
14.30-16.30
Informatica 1009
Català
G3.2
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
14.30-16.30
Lecina Gracia, Jose Maria
Informatica 1007
Castellà
G3.3
març13, 20,27
abr.3
maig8, 22,29
14.30-16.30
             Informatica 1006
H1.1
març11, 18,25
abr.1
maig6, 20,27
16.30-18.30
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Informatica 1009
1 d'abril. 27 de maig.
16.30-18.30
Informatica 1006
Castellà
H1.2
març11, 18,25
abr.1
maig6, 20,27
16.30-18.30
Lecina Gracia, Jose Maria
Informatica 1007
Castellà
H1.3
març11, 18,25
abr.1
maig6, 20,27
16.30-18.30
Preixens Benedicto, Maria Teresa
Informatica 1008
Català
H2.1
març11, 18,25
abr.1
maig6, 20,27
18.30-20.30
Lecina Gracia, Jose Maria
Informatica 1005
1 d'abril. 27 de maig.
18.30-20.30
Informatica 1006
Castellà
H2.2
març11, 18,25
abr.1
maig6, 20,27
18.30-20.30
Fontanals Albiol, Hortensia
Informatica 1007
Català
H2.3
març11, 18,25
abr.1
maig6, 20,27
18.30-20.30
             Informatica 1008
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera
FC
21 de gener de 2020.
15.00-18.00
             Aula 1025
-
Exàmens Convocatòria Ordinària
CO
19 de juny de 2020.
09.00-12.00
            
19 de juny de 2020.
18.00-21.00
-
Exàmens Reavaluació
R
10 de juliol de 2020.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 15, 2019