Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciˇ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIË I DIRECCIË D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
ECONOMETRIA DE L'EMPRESA

Codi: 363664
 
Tipus Imparticiˇ CrÚdits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligat˛ria del grau Quadrimestral 6 3 / 1 Dept. Econometria, EstadÝstica i Economia Aplicada
Programaciˇ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
TeoricoprÓctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-09.00
Arcarons Bullich, Jordi
Aula 1013
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
CatalÓ
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-11.00
Arcarons Bullich, Jordi
Aula 1014
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
CatalÓ
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-09.00
Garcia Solera, Marcelino
Aula 1015
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
CastellÓ
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-11.00
Garcia Solera, Marcelino
Aula 1019
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
CastellÓ
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-15.30
Garcia Solera, Marcelino
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 1013
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
CastellÓ
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-13.00
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 1014
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
CastellÓ
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Carrillo Lopez, Margarita
Aula 1013
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-17.30
CastellÓ
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
18.30-20.30
Carrillo Lopez, Margarita
Aula 1014
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
18.30-19.30
CastellÓ
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
18 de desembre.
14.30-16.30
Arcarons Bullich, Jordi
Informatica 2005
18 de desembre de 2019.
14.30-16.30
Informatica 1005
CatalÓ
PrÓctiques de problemes
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
09.00-10.00
Arcarons Bullich, Jordi
Informatica 2005
21 de novembre. 19 de desembre.
09.00-10.00
Informatica 2002
Informatica 2003
Informatica 2004
CatalÓ
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
11.00-12.00
Arcarons Bullich, Jordi
Informatica 2005
21 de novembre. 19 de desembre.
10.00-11.00
Informatica 2001
Informatica 2002
Informatica 2003
19 de desembre de 2019.
10.00-11.00
Informatica 2005
CatalÓ
A3
set.13, 20,27
oct.4, 11,18
09.00-10.00
Garcia Solera, Marcelino
Aula 1015
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
13, 20 i 27 de setembre. 4, 11 i 18 d'octubre.
09.00-10.00
Informatica 2005
22 de novembre. 20 de desembre.
09.00-10.00
Informatica 2002
Informatica 2003
Informatica 2004
CastellÓ
A4
set.13, 20,27
oct.4, 11,18
11.00-12.00
Garcia Solera, Marcelino
Aula 1019
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
13, 20 i 27 de setembre. 4, 11 i 18 d'octubre.
11.00-12.00
Informatica 2005
22 de novembre. 20 de desembre.
11.00-12.00
Informatica 2002
Informatica 2003
Informatica 2004
CastellÓ
B1
set.12, 19,26
oct.3, 10,17
15.30-16.30
Garcia Solera, Marcelino
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 1013
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
12, 19 i 26 de setembre. 3, 10 i 17 d'octubre.
15.30-16.30
Informatica 2005
21 de novembre. 19 de desembre.
15.30-16.30
Informatica 2002
Informatica 2003
Informatica 2004
CastellÓ
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
13.00-14.00
Calonge Ramirez, Samuel
Informatica 2005
21 de novembre. 19 de desembre.
13.00-14.00
Informatica 2002
Informatica 2003
Informatica 2004
CastellÓ
C1
18 de setembre de 2019.
17.30-18.30
Carrillo Lopez, Margarita
Aula 1013
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
18 de setembre. 20 de novembre. 18 de desembre.
17.30-18.30
Informatica 1010
20 de novembre. 18 de desembre.
17.30-18.30
Informatica 2001
Informatica 2003
Informatica 2004
Informatica 2005
CastellÓ
C2
18 de setembre de 2019.
19.30-20.30
Carrillo Lopez, Margarita
Aula 1014
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
18 de setembre.
19.30-20.30
Informatica 1006
20 de novembre. 18 de desembre.
19.30-20.30
Informatica 1010
Informatica 1005
CastellÓ
ExÓmens Convocat˛ria Fi de Carrera
FC
-
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
CO
16 de gener de 2020.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3 i A4]
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1013
Aula 1025
16 de gener de 2020.
18.00-21.00
[* Grups B1, B2, C1, C2 i Y1]
-
ExÓmens Reavaluaciˇ
R
6 de febrer de 2020.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciˇ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
TeoricoprÓctica
E2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-11.00
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 2204
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
AnglŔs
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-15.30
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 1015
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
CastellÓ
PrÓctiques de problemes
E2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
11.00-12.00
Calonge Ramirez, Samuel
Informatica 2005
AnglŔs
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
15.30-16.30
Calonge Ramirez, Samuel
Informatica 2005
CastellÓ
ExÓmens Convocat˛ria Fi de Carrera
FC
-
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
CO
8 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
ExÓmens Reavaluaciˇ
R
3 de juliol de 2020.
15.00-18.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 10, 2019