Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciˇ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIË I DIRECCIË D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
COMPTABILITAT II

Codi: 363665
 
Tipus Imparticiˇ CrÚdits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligat˛ria del grau Quadrimestral 6 2 / 1 Dept. Empresa
Programaciˇ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
TeoricoprÓctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Gonzalez Navarro, Elena
Aula 1003
6 i 13 de novembre. 18 de desembre.
08.00-10.00
Aula 1011
CastellÓ
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Gonzalez Navarro, Elena
Aula 1004
6 i 13 de novembre. 18 de desembre.
10.00-12.00
Aula 1011
CastellÓ
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Mel˙s Fernßndez, Jes˙s-Javier
Aula 1005
CastellÓ
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Garcia Castellvi, Antonio
Aula 1010
CastellÓ
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
25 d'octubre. 13 de desembre.
08.00-10.00
Morros Ribera, Jordi
Aula 1007
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
6 de novembre. 18 de desembre.
10.00-12.00
25 d'octubre. 13 de desembre.
08.00-10.00
Aula 1011
6 de novembre de 2019.
10.00-12.00
[* Edifici 696]
Aula 2001
4 de desembre de 2019.
10.00-12.00
Informatica 1001
18 de desembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1025
AnglŔs
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Mel˙s Fernßndez, Jes˙s-Javier
Aula 1003
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
CastellÓ
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Oses Garcia, Javier
Aula 1004
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
CatalÓ
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
18.30-20.30
Mel˙s Fernßndez, Jes˙s-Javier
Aula 1003
17 de desembre de 2019.
18.30-20.30
Aula 1006
CastellÓ
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Gonzalez Navarro, Elena
Aula 1024
5 i 12 de novembre. 20 de desembre.
16.30-18.30
Aula 1011
CastellÓ
C3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Capella Pifarre, Enrique
Aula 1005
CastellÓ
D1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
7 i 21 d'octubre. 14 i 25 de novembre. 9 i 19 de desembre.
10.00-12.00
Gonzalez Navarro, Ana Maria
Aula 1006
7 i 21 d'octubre. 25 de novembre. 9 de desembre.
10.00-12.00
Aula 1011
14 de novembre. 19 de desembre.
10.00-12.00
CastellÓ
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Gonzalez Navarro, Elena
Aula 1005
6 i 13 de novembre. 18 de desembre.
14.30-16.30
Aula 1011
CastellÓ
ExÓmens Convocat˛ria Fi de Carrera
FC
-
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
CO
13 de gener de 2020.
09.00-13.00
[* Grups A1, A2, A3, A4 ,A6 i D1]
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1013
Aula 1014
13 de gener de 2020.
17.30-21.30
[* Grups B1, B2, C1, C2, C3 i Y1]
Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1013
-
ExÓmens Reavaluaciˇ
R
3 de febrer de 2020.
17.30-21.30
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciˇ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
TeoricoprÓctica
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Garcia Castellvi, Antonio
Aula 1005
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
CastellÓ
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
CO
3 de juny de 2020.
15.00-19.00
            
-
ExÓmens Reavaluaciˇ
R
30 de juny de 2020.
15.00-19.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 15, 2019