Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
ANĀLISI D'ESTATS COMPTABLES

Codi: 363666
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatōria del grau Quadrimestral 6 4 / 1 Dept. Empresa
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Dominguez Perez, Juan Luis
Aula 1102
Castellā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
12 de novembre.
10.00-12.00
Monzon Graupera, Joaquin Andres
Aula 1102
Castellā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
12 de novembre.
08.00-10.00
Monzon Graupera, Joaquin Andres
Aula 1018
Castellā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
14 de novembre. 19 de desembre.
10.00-12.00
Gonzalez Rodriguez, Jose Humberto
Aula 1018
5 de novembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 2201
14 de novembre de 2019.
10.00-12.00
Informatica 2004
19 de desembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1025
Castellā
A5
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
13 de setembre.
10.00-12.00
Gay De Liebana Saludas, Jose Maria
Aula 1024
Castellā
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
BERBEGAL NOTARIO, ANGEL
Aula 1106
Anglčs
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
29 d'octubre. 17 de desembre.
16.30-18.30
Boria Reverter, Josefa
Aula 1102
29 d'octubre. 17 de desembre.
16.30-18.30
Aula 1011
Catalā
C3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
4 de novembre.
18.30-20.30
Garcia Pons, Marti
Aula 1023
4 de novembre de 2019.
18.30-20.30
Aula 1011
Catalā
C4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
4 de novembre.
16.30-18.30
Garcia Pons, Marti
Aula 1022
4 de novembre de 2019.
16.30-18.30
Aula 1011
Catalā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
17 de gener de 2020.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3, A4, A5 i A6]
             Aula 2001
Aula 2003
Aula 2005
Aula 2102
17 de gener de 2020.
18.00-21.00
[* Grups C1, C3 i C4]
Aula 2001
Aula 2003
Aula 2005
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
7 de febrer de 2020.
18.00-21.00
             Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
E2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
31 de marį. 29 de maig.
10.00-12.00
Gonzalez Rodriguez, Jose Humberto
Aula 2204
31 de marį. 29 de maig.
10.00-12.00
Aula 2006
Anglčs
F8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
Gay De Liebana Saludas, Jose Maria
Aula 1018
Castellā
H8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
16.30-18.30
Garcia Pons, Marti
Aula 1018
Catalā
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
15 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
Exāmens Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
6 de juliol de 2020.
18.00-21.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 8, 2019