Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MÈTODES DE PREVISIÓ

Codi: 363676
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatòria del grau Quadrimestral 6 3 / 2 Dept. Econometria, Estadística i Economia Aplicada
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21, 24 i 28 d'octubre. 12, 16 i 19 de desembre.
14.30-16.30
Andre Romero, M. Encarnacion
Aula 1015
Català
E1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
2, 9 i 23 d'octubre. 4, 11 i 18 de desembre.
08.00-10.00
Riera I Prunera, Maria Carme
Aula 2204
Anglès
Pràctiques de problemes
B8
oct.21, 24,28
des.12, 16,19
14.30-16.30
Andre Romero, M. Encarnacion
Informatica 1010
E1
2 i 23 d'octubre. 4 i 11 de desembre.
08.00-10.00
Riera I Prunera, Maria Carme
Informatica 2005
9 d'octubre. 18 de desembre.
08.00-10.00
Informatica 1010
30 d'octubre de 2019.
08.00-10.00
Informatica 1007
Informatica 1008
18 de desembre de 2019.
08.00-10.00
Informatica 1007
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària
CO
13 de gener de 2020.
12.00-15.00
             Aula 2202
Aula 2203
-
Exàmens Reavaluació
R
3 de febrer de 2020.
12.00-15.00
             Aula 1015
-
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Ramirez Mitjans, Sergi
Aula 1013
Castellà
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Llado Fortit, Gerard
Aula 1014
Català
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Ramirez Mitjans, Sergi
Aula 1015
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Castellà
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Pujol Jover, Maria
Aula 1019
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Castellà
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Riera I Prunera, Maria Carme
Aula 1009
Anglès
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Claveria Gonzalez, Oscar
Llado Fortit, Gerard
Aula 1013
Català
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
Andre Romero, M. Encarnacion
Aula 1014
Castellà
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
16.30-18.30
Alis Soriano, Luis
Aula 1013
Català
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Villar Frexedas, Oscar
Aula 1014
Català
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Andre Romero, M. Encarnacion
Aula 1019
Català
Pràctiques de problemes
F1
--Ramirez Mitjans, Sergi
F2
--Llado Fortit, Gerard
F3
--Ramirez Mitjans, Sergi
F4
--Pujol Jover, Maria
F6
5 i 24 de març. 14 de maig.
08.00-10.00
Riera I Prunera, Maria Carme
Informatica 1009
12 de març. 21 de maig.
08.00-10.00
Informatica 1010
19 de març. 28 de maig.
08.00-10.00
Informatica 2004
24 de març de 2020.
08.00-10.00
Informatica 1008
28 de maig de 2020.
08.00-10.00
Informatica 2003
Anglès
G1
--Claveria Gonzalez, Oscar
Llado Fortit, Gerard
G2
--Andre Romero, M. Encarnacion
H1
--Alis Soriano, Luis
H2
--Villar Frexedas, Oscar
Z1
--Andre Romero, M. Encarnacion
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera
FC
13 de gener de 2020.
12.00-15.00
             Aula 2202
-
Exàmens Convocatòria Ordinària
CO
4 de juny de 2020.
09.00-12.00
            
4 de juny de 2020.
18.00-21.00
-
Exàmens Reavaluació
R
1 de juliol de 2020.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 26, 2020