Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
FINANCES CORPORATIVES

Codi: 363684
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatōria del grau Quadrimestral 6 4 / 1 Dept. Empresa
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
13 de novembre. 18 de desembre.
08.00-10.00
Adell Ramon, Ramon
Dura Viņes, Ramon
Aula 1102
13 de novembre. 18 de desembre.
08.00-10.00
Informatica 1008
Informatica 1009
Informatica 1005
Catalā Castellā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
13 de novembre. 18 de desembre.
10.00-12.00
Adell Ramon, Ramon
Dura Viņes, Ramon
Aula 1102
13 de novembre. 18 de desembre.
10.00-12.00
Informatica 1006
Informatica 1008
Informatica 1005
Catalā Castellā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Olivera Casaucau, Ana Maria
Aula 1018
18 de setembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1025
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
18 de setembre. 13 de novembre. 18 de desembre.
10.00-12.00
Aula 1018
13 de novembre. 18 de desembre.
10.00-12.00
Informatica 1009
Informatica 1010
Castellā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Olivera Casaucau, Ana Maria
Aula 1018
18 de setembre de 2019.
12.00-14.00
Aula 1025
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
18 de setembre. 13 de novembre. 18 de desembre.
12.00-14.00
Aula 1018
13 de novembre. 18 de desembre.
12.00-14.00
Informatica 1008
Informatica 1009
Informatica 1005
Castellā
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
14 de novembre. 19 de desembre.
10.00-12.00
Kasperskaya Riabenko, Yuliya
Aula 1106
14 de novembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1022
19 de desembre de 2019.
10.00-12.00
Aula 1023
Anglčs
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
13 de novembre. 18 de desembre.
14.30-16.30
Batlle Molina, Emilio
Aula 1102
13 de novembre. 18 de desembre.
14.30-16.30
Informatica 1008
Informatica 1009
Informatica 1010
Castellā
C3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
14 de novembre. 19 de desembre.
18.30-20.30
Navarro Brion, Miguel Angel
Aula 1023
14 de novembre. 19 de desembre.
18.30-20.30
Informatica 1009
Informatica 1010
Informatica 1005
Catalā
C4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
14 de novembre. 19 de desembre.
16.30-18.30
Masclans Armengol, Roger
Dura Viņes, Ramon
Aula 1022
14 de novembre. 19 de desembre.
16.30-18.30
Informatica 1007
Informatica 1009
Informatica 1010
Catalā Castellā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
9 de gener de 2020.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
9 de gener de 2020.
18.00-21.00
Aula 1003
Aula 1010
Aula 1011
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
30 de gener de 2020.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
E2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
Kasperskaya Riabenko, Yuliya
Aula 2204
Anglčs
F8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
21 d'abril. 26 de maig.
12.00-14.00
Olivera Casaucau, Ana Maria
Aula 1018
21 d'abril. 26 de maig.
12.00-14.00
Informatica 1009
Informatica 1010
Castellā
F9
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
20 d'abril. 25 de maig.
10.00-12.00
Lauroba Perez, Ana Maria
Aula 1017
20 d'abril. 25 de maig.
10.00-12.00
Informatica 1006
Informatica 1008
Informatica 1005
Castellā
H8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
21 d'abril. 26 de maig.
16.30-18.30
Masclans Armengol, Roger
Dura Viņes, Ramon
Aula 1018
21 d'abril. 26 de maig.
16.30-18.30
Informatica 1009
Informatica 1010
Catalā Castellā
Exāmens Convocatōria Ordināria
CO
5 de juny de 2020.
15.00-18.00
            
-
Exāmens Fi de Carrera
FC
-
Exāmens Reavaluaciķ
R
2 de juliol de 2020.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 8, 2019