Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2020-2021     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MATEMÀTIQUES I

Codi: 363645
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 1 Dept. Matemàtica Econòmica, Financera i Actuarial ...
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
20 d’octubre. 10, 17 i 24 de novembre. 15 i 22 de desembre. 12 de gener.
10.00-12.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2006
Castellà
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
20 d’octubre. 10, 17 i 24 de novembre. 15 i 22 de desembre. 12 de gener.
08.00-10.00
Renom Vilardell, SERGI
Aula 2003
Català
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
19 d’octubre. 9, 16 i 23 de novembre. 14 i 21 de desembre. 11 de gener.
08.00-10.00
Jorba Jorba, Lamberto De Maestrich
Aula 2005
Català
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
19 d’octubre. 9, 16 i 23 de novembre. 14 i 21 de desembre. 11 de gener.
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2001
Català
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21 d’octubre. 11, 18 i 25 de novembre. 9 i 16 de desembre. 13 de gener.
10.00-12.00
Rossell Pujos, Francesc
Aula 2101
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Anglès
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
20 d’octubre. 10, 17 i 24 de novembre. 15 i 22 de desembre. 12 de gener.
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2006
Català
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
20 d’octubre. 10, 17 i 24 de novembre. 15 i 22 de desembre. 12 de gener.
14.30-16.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2003
Castellà
B3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21 d’octubre. 11, 18 i 25 de novembre. 9 i 16 de desembre. 13 de gener.
14.30-16.30
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2005
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Castellà
B4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
21 d’octubre. 11, 18 i 25 de novembre. 9 i 16 de desembre. 13 de gener.
12.00-14.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2001
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Castellà
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
19 d’octubre. 9, 16 i 23 de novembre. 14 i 21 de desembre. 11 de gener.
18.30-20.30
Peláez Díaz, Maria Bernarda
Aula 2006
Català
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
19 d’octubre. 9, 16 i 23 de novembre. 14 i 21 de desembre. 11 de gener.
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
Castellà
D1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Orti Celma, Francisco Jose
  [* Aula 34 Facultat de Dret. Edifici Tomás y Valiente ]
Català
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Gonzalez-Vila Puchades, Laura Maria
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2007
Català Castellà
Y2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Jorba Jorba, Lamberto De Maestrich
Roch Casellas, Oriol
Aula 2202
24 de novembre de 2020.
14.30-16.30
SALA D'ACTES
Català
Pràctiques de problemes [Presencial]
A1.1
oct.20
nov.10, 17,24
des.15,22
gen.12
10.00-12.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2006
Castellà
A1.2
oct.20
nov.10, 17,24
des.15,22
gen.12
10.00-12.00
Morillo Lopez, Isabel
Aula 2206
Català
A2.1
oct.20
nov.10, 17,24
des.15,22
gen.12
08.00-10.00
Renom Vilardell, SERGI
Aula 2003
Català
A2.2
oct.20
nov.10,17
des.15,22
gen.12
08.00-10.00
Izquierdo Aznar, Josep Maria
Aula 2007
Català
A3.1
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
08.00-10.00
Jorba Jorba, Lamberto De Maestrich
Aula 2005
Català
A3.2
oct.19
nov.9,16
des.14,21
gen.11
08.00-10.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2007
Català
A4.1
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2001
Català
A4.2
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
10.00-12.00
Orti Celma, Francisco Jose
Aula 2012
Català
A6.1
oct.21
nov.11, 18,25
des.9,16
gen.13
10.00-12.00
Rossell Pujos, Francesc
Aula 2101
Anglès
A6.2
oct.21
nov.11,18
des.9,16
gen.13
10.00-12.00
Mañó Cabello, Carles
Aula 2012
Anglès
B1.1
oct.20
nov.10, 17,24
des.15,22
gen.12
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2006
Català
B1.2
oct.20
nov.10, 17,24
des.15,22
gen.12
12.00-14.00
Jorba Jorba, Lamberto De Maestrich
Aula 2202
Català
B2.1
oct.20
nov.10, 17,24
des.15,22
gen.12
14.30-16.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2003
Castellà
B2.2
oct.20
nov.10, 17,24
des.15,22
gen.12
14.30-16.30
Sales Zaguirre, Jordi
Aula 2101
Català
B3.1
oct.21
nov.11, 18,25
des.9,16
gen.13
14.30-16.30
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2005
Castellà
B3.2
oct.21
nov.11, 18,25
des.9,16
gen.13
14.30-16.30
Roch Casellas, Oriol
Aula 2202
Català
B4.1
oct.21
nov.11, 18,25
des.9,16
gen.13
12.00-14.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2001
Castellà
B4.2
oct.21
nov.11, 18,25
des.9,16
gen.13
12.00-14.00
Martinez De Albeniz Salas, Francisco Javier
Aula 2101
Català
C1.1
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
18.30-20.30
Peláez Díaz, Maria Bernarda
Aula 2006
Català
C1.2
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
18.30-20.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2005
Castellà
C2.1
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
Castellà
C2.2
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
16.30-18.30
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2001
Català
Seminari [Presencial]
A1
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
09.00-11.30
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2006
Castellà
A2
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
09.00-11.30
Morillo Lopez, Isabel
Aula 2003
Català
A3
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
09.00-11.30
Jorba Jorba, Lamberto De Maestrich
Aula 2005
Català
A4
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
09.00-11.30
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2001
Català
A6
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
09.00-11.30
Izquierdo Aznar, Josep Maria
Aula 2101
Català
B1
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
11.30-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2006
Català
B2
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
11.30-14.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2003
Castellà
B3
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
12.00-14.30
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2005
Castellà
B4
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
11.30-14.00
Marin Solano, Jesus
Aula 2001
Castellà
C1
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
17.00-19.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2006
Castellà
C2
29 i 30 de setembre. 1 i 2 d’octubre.
17.00-19.30
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2003
Català
Exàmens Convocatòria Ordinària [No presencial]
CO
18 de gener de 2021.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3, A4 . A6 i D1]
            
18 de gener de 2021.
15.00-18.00
[* Grups B1,B2, B3, B4, C1, C2, Y1 i Y2]
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 25, 2021