Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2020-2021     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MATEMÀTIQUES II

Codi: 363646
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 2 Dept. Matemàtica Econòmica, Financera i Actuarial ...
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
5 i 19 d’octubre. 9, 16 i 23 de novembre. 14 i 21 de desembre. 11 de gener.
12.00-14.00
Marin Solano, Jesus
Aula 2015
Castellà
Pràctiques de problemes [Presencial]
B8
oct.19
nov.9, 16,23
des.14,21
gen.11
12.00-14.00
Marin Solano, Jesus
Aula 2015
Castellà
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [No presencial]
CO
20 de gener de 2021.
15.00-18.00
            
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
10 de febrer de 2021.
15.00-18.00
             Aula 2010
-
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
D2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Valdero Mora, Emili
Castañer Garriga, Anna
  [* Aula 34 Facultat de Dret. Edifici Tomás y Valiente ]
Català
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 12, 19 i 26 d’abril. 3 i 17 de maig.
10.00-12.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2006
Català
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 12, 19 i 26 d’abril. 3 i 17 de maig.
08.00-10.00
Orti Celma, Francisco Jose
Aula 2003
Català
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
9 i 23 de març. 13, 20 i 27 d’abril. 4 i 18 de maig.
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2005
Català
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
9 i 23 de març. 13, 20 i 27 d’abril. 4 i 18 de maig.
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2001
Castellà
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
9 i 23 de març. 13, 20 i 27 d’abril. 4 i 18 de maig.
08.00-10.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2002
Anglès
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 12, 19 i 26 d’abril. 3 i 17 de maig.
12.00-14.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Domènech Gironell, GERARD
Aula 2006
Català
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 12, 19 i 26 d’abril. 3 i 17 de maig.
14.30-16.30
Sales Zaguirre, Jordi
Aula 2003
Català
G3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
9 i 23 de març. 13, 20 i 27 d’abril. 4 i 18 de maig.
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2005
Català
G4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
9 i 23 de març. 13, 20 i 27 d’abril. 4 i 18 de maig.
14.30-16.30
Purroy Sanchez, Pedro
Boj Del Val, Eva
Aula 2001
Castellà
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Requena Sucarrats, ANTONI
Aula 2006
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
12 i 26 de març. 9, 16 i 30 d’abril. 7 i 21 de maig.
16.30-18.30
Català
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
10 i 24 de març. 14, 21 i 28 d’abril. 5 i 19 de maig.
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Castellà
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2007
Castellà
Pràctiques de problemes [Presencial]
F1.1
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
10.00-12.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2006
Català
F1.2
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
10.00-12.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2012
Castellà
F2.1
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
08.00-10.00
Orti Celma, Francisco Jose
Aula 2003
Català
F2.2
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
08.00-10.00
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2004
Castellà
F3.1
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2005
Català
F3.2
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
10.00-12.00
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2008
Castellà
F4.1
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2001
Castellà
F4.2
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
08.00-10.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2004
Castellà
F6.1
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
08.00-10.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2002
Anglès
F6.2
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
08.00-10.00
Mañó Cabello, Carles
Aula 2008
Anglès
G1.1
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
12.00-14.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2006
Català
G1.2
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
12.00-14.00
Domènech Gironell, GERARD
Aula 2015
Català
G2.1
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
14.30-16.30
Sales Zaguirre, Jordi
Aula 2003
Català
G2.2
març8,22
abr.12, 19,26
maig3,17
14.30-16.30
Marin Solano, Jesus
Aula 2011
Castellà
G3.1
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2005
Català
G3.2
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
12.00-14.00
             Aula 2004
Català
G4.1
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
14.30-16.30
Jorba Jorba, Lamberto De Maestrich
Aula 2001
Català
G4.2
març9,23
abr.13, 20,27
maig4,18
14.30-16.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2002
Castellà
H1.1
març12,26
abr.9, 16,30
maig7,21
16.30-18.30
Requena Sucarrats, ANTONI
Aula 2006
Català
H1.2
març12,26
abr.9, 16,30
maig7,21
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2004
Castellà
H2.1
març10,24
abr.14, 21,28
maig5,19
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
Castellà
H2.2
març10,24
abr.14, 21,28
maig5,19
16.30-18.30
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2012
Català
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [Presencial]
CO
7 de juny de 2021.
09.00-12.00
[* Grups F1, F2, F3, F4 , F6 i D2]
            
7 de juny de 2021.
18.00-21.00
[* Grups G1, G2, G3, G4, H1, H2 i Z1]
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
2 de juliol de 2021.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 25, 2021