Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2020-2021     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
ESTADÍSTICA I

Codi: 363647
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formaciķ Bāsica Quadrimestral 6 2 / 1 Dept. Econometria, Estadística i Economia Aplicada
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica [Presencial]
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
23 i 26 de novembre.
10.00-12.00
Sierra Martinez, Francisco Javier
Aula 1003
23 de novembre de 2020.
10.00-12.00
Aula 1025
26 de novembre de 2020.
10.00-12.00
Castellā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Sierra Martinez, Francisco Javier
Aula 1004
23 de novembre de 2020.
08.00-10.00
Aula 1025
26 de novembre de 2020.
08.00-10.00
Aula 2007
Castellā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
27 de novembre.
10.00-12.00
Lopez Leon, SUSANA
Aula 2002
27 de novembre de 2020.
10.00-12.00
Aula 1025
Catalā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
24 i 27 de novembre.
08.00-10.00
Llorente Galera, Francisco
Aula 2102
24 i 27 de novembre de 2020.
08.00-10.00
Aula 1025
Castellā
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
10 i 17 de novembre. 18 i 22 de desembre.
10.00-12.00
Lopez Tamayo, Jordi
Aula 1024
10 i 17 de novembre de 2020.
10.00-11.00
Informatica 1004
Informatica 1003
10 i 17 de novembre de 2020.
11.00-12.00
18 de desembre de 2020.
10.00-11.00
Informatica 1009
Informatica 1005
18 de desembre de 2020.
11.00-12.00
22 de desembre de 2020.
10.00-11.00
Informatica 1008
Informatica 1009
22 de desembre de 2020.
11.00-12.00
Anglčs
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
23 i 25 de novembre.
12.00-14.00
Rico Gomez, Elena
Aula 1003
23 de novembre de 2020.
12.00-14.00
Aula 1025
25 de novembre de 2020.
12.00-14.00
Catalā
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
23 i 25 de novembre.
14.30-16.30
Lopez Leon, SUSANA
Aula 1004
23 de novembre de 2020.
14.30-16.30
Aula 2007
25 de novembre de 2020.
14.30-16.30
Aula 2008
Catalā
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
18.30-20.30
Duro Penetro, Maria Rosa
Aula 1003
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Castellā
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Alis Soriano, Luis
Aula 1004
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
18.30-20.30
Castellā
D1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
18 i 23 de novembre. 16 i 21 de desembre.
08.00-10.00
Marin Feria, Susana
Llorente Galera, Francisco
Aula 1006
18 i 23 de novembre. 16 i 21 de desembre.
08.00-09.00
Aula 1016
18 i 23 de novembre. 16 i 21 de desembre.
09.00-10.00
23 i 25 de novembre de 2020.
08.00-10.00
Marin Feria, Susana
Aula 1006
Aula 2008
Castellā
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Rico Gomez, Elena
Aula 1023
24 de novembre de 2020.
14.30-16.30
Aula 2008
Aula 2011
Catalā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exāmens Convocatōria Ordināria [No presencial]
CO
27 de gener de 2021.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3, A4, i A6]
            
27 de gener de 2021.
18.00-21.00
[* Grups B1, B2, C1, C2, D1 i Y1]
-
Exāmens Reavaluaciķ [Presencial]
R
17 de febrer de 2021.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1026
Aula 1027
Aula 1028
Aula 1022
Aula 1023
Aula 1024
Aula 1019
Aula 1025
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 25, 2021