Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2020-2021     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MATEMÀTICA FINANCERA

Codi: 363663
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatòria del grau Quadrimestral 6 2 / 2 Dept. Matemàtica Econòmica, Financera i Actuarial
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Saez Madrid, Jose Bonifacio
Costa Cor, Maria Teresa
Aula 2102
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Català Castellà
C8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
16.30-18.30
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Lana Tarridas, CARLA
Aula 1006
Català Castellà
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [No presencial]
CO
29 de gener de 2021.
15.00-18.00
            
-
Exàmens Reavaluació [No presencial]
R
19 de febrer de 2021.
15.00-18.00
            
-
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
D2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
25 de març. 15 i 22 d’abril. 6, 20 i 27 de maig.
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 1006
Català
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
25 de març. 15 i 22 d’abril. 6, 20 i 27 de maig.
08.00-10.00
Pons Cardell, Maria Angeles
Aula 1003
Català
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
25 de març. 15 i 22 d’abril. 6, 20 i 27 de maig.
10.00-12.00
Costa Cor, Maria Teresa
Aula 1004
Català
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Claramunt Bielsa, Maria Mercedes
Aula 1005
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
26 de març. 16 i 30 d’abril. 7, 21 i 28 de maig.
08.00-10.00
Català
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Saez Madrid, Jose Bonifacio
Aula 2102
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
26 de març. 16 i 30 d’abril. 7, 21 i 28 de maig.
10.00-12.00
Castellà
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
16 d’abril. 14 de maig.
10.00-12.00
Simon , Matthieu Cedric D
Aula 1102
19 de març. 30 d’abril.
10.00-12.00
Aula 1101
Anglès
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
25 de març. 15 i 22 d’abril. 6, 20 i 27 de maig.
14.30-16.30
Gonzalez Novoa, MARIA SOLEDAD
Aula 1003
Castellà
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
25 de març. 15 i 22 d’abril. 6, 20 i 27 de maig.
12.00-14.00
Galisteo Rodriguez, Maria Mercedes
Aula 1004
Català
G3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
24 de març. 14 i 21 d’abril. 5, 19 i 26 de maig.
12.00-14.00
Preixens Benedicto, Maria Teresa
Ribas Mari, Carmen
Aula 1020
Català
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
24 de març. 14 i 21 d’abril. 5, 19 i 26 de maig.
16.30-18.30
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Aula 1003
Castellà
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
24 de març. 14 i 21 d’abril. 5, 19 i 26 de maig.
18.30-20.30
Lana Tarridas, CARLA
Aula 1004
Català
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Gonzalez-Vila Puchades, Laura Maria
Aula 1022
Castellà
Pràctiques d'ordinadors [Presencial]
D2.1
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Informatica 1002
22 d’abril. 27 de maig.
10.00-12.00
Informatica 1007
Català
D2.2
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
10.00-12.00
Ribas Mari, Carmen
Informatica 1003
Català
D2.3
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
10.00-12.00
             Informatica 1006
F1.1
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
08.00-10.00
Pons Cardell, Maria Angeles
Informatica 1002
22 d’abril. 27 de maig.
08.00-10.00
Informatica 1005
Català
F1.2
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
08.00-10.00
Castañer Garriga, Anna
Informatica 1003
Català
F1.3
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
08.00-10.00
Preixens Benedicto, Maria Teresa
Informatica 1006
Català
F2.1
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
10.00-12.00
Costa Cor, Maria Teresa
Informatica 2003
22 d’abril. 27 de maig.
10.00-12.00
Informatica 2002
Català
F2.2
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
10.00-12.00
Navas Rodenes, Jorge
Informatica 2004
Castellà
F2.3
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
10.00-12.00
Marmol Jimenez, Maria Teresa
Informatica 2001
Castellà
F3.1
març19,26
abr.16,30
maig7, 21,28
08.00-10.00
Claramunt Bielsa, Maria Mercedes
Informatica 1005
30 d’abril. 28 de maig.
08.00-10.00
Informatica 1008
Català
F3.2
març19,26
abr.16,30
maig7, 21,28
08.00-10.00
Marmol Jimenez, Maria Teresa
Informatica 1006
Castellà
F3.3
març19,26
abr.16,30
maig7, 21,28
08.00-10.00
Costa Cor, Maria Teresa
Informatica 1007
Català
F4.1
març19,26
abr.16,30
maig7, 21,28
10.00-12.00
Bosch Princep, Manuela
Informatica 1005
30 d’abril. 28 de maig.
10.00-12.00
Informatica 1008
Català
F4.2
març19,26
abr.16,30
maig7, 21,28
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Informatica 1006
Català
F4.3
març19,26
abr.16,30
maig7, 21,28
10.00-12.00
Preixens Benedicto, Maria Teresa
Informatica 1007
Català
F6.1
16 d’abril. 14 de maig.
10.00-12.00
Simon , Matthieu Cedric D
Informatica 2004
Anglès
F6.2
16 d’abril. 14 de maig.
10.00-12.00
             Informatica 2005
G1.1
22 d’abril. 27 de maig.
14.30-16.30
Gonzalez Novoa, MARIA SOLEDAD
Informatica 1008
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
14.30-16.30
Informatica 1005
Castellà
G1.2
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
14.30-16.30
Castañer Garriga, Anna
Informatica 1007
Català
G2.1
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
12.00-14.00
Galisteo Rodriguez, Maria Mercedes
Informatica 1009
22 d’abril. 27 de maig.
12.00-14.00
Informatica 1010
Català
G2.2
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
12.00-14.00
Gonzalez Novoa, MARIA SOLEDAD
Informatica 1007
Castellà
G2.3
març18,25
abr.15,22
maig6, 20,27
12.00-14.00
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Informatica 1005
Castellà
G3.1
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
12.00-14.00
             Informatica 1005
21 d’abril. 26 de maig.
12.00-14.00
Informatica 1008
G3.2
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
12.00-14.00
             Informatica 1007
G3.3
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
12.00-14.00
Lana Tarridas, CARLA
Informatica 1009
Català
H1.1
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
16.30-18.30
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Informatica 1005
21 d’abril. 26 de maig.
16.30-18.30
Informatica 1007
Castellà
H1.2
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
16.30-18.30
Lana Tarridas, CARLA
Informatica 1009
Català
H1.3
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
16.30-18.30
Gonzalez Novoa, MARIA SOLEDAD
Informatica 1008
Castellà
H2.1
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
18.30-20.30
Lana Tarridas, CARLA
Informatica 1005
21 d’abril. 26 de maig.
18.30-20.30
Informatica 1006
Català
H2.2
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
18.30-20.30
Sarrasi Vizcarra, Fco. Javier
Informatica 1008
Castellà
H2.3
març17,24
abr.14,21
maig5, 19,26
18.30-20.30
             Informatica 1007
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [Presencial]
CO
18 de juny de 2021.
09.00-12.00
[* Grups F1, F2, F2, F4, F6 i D2]
            
18 de juny de 2021.
18.00-21.00
[* Grups G1, G2, G3, H1, H2 i Z1]
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
9 de juliol de 2021.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 25, 2021