Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2020-2021     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MÈTODES DE PREVISIÓ

Codi: 363676
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatòria del grau Quadrimestral 6 3 / 2 Dept. Econometria, Estadística i Economia Aplicada
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Andre Romero, M. Encarnacion
Garcia Sanchis, Jose Ramon
Aula 1015
Català
E1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Riera I Prunera, Maria Carme
Aula 2204
Anglès
Pràctiques de problemes [Presencial]
B8
--Andre Romero, M. Encarnacion
Garcia Sanchis, Jose Ramon
E1
--Riera I Prunera, Maria Carme
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [No presencial]
CO
21 de gener de 2021.
12.00-15.00
            
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
11 de febrer de 2021.
12.00-15.00
             Aula 1003
-
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Ramirez Mitjans, Sergi
Aula 1013
Castellà
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Labraña Miret, JORDI
Aula 1014
Català
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Ramirez Mitjans, Sergi
Aula 1015
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Castellà
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Llado Fortit, Gerard
Aula 1019
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Català
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.00-10.00
Riera I Prunera, Maria Carme
Aula 1009
Anglès
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Claveria Gonzalez, Oscar
Llado Fortit, Gerard
Aula 1013
Català
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-14.00
Andre Romero, M. Encarnacion
Aula 1014
Castellà
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
16.30-18.30
Alis Soriano, Luis
Aula 1013
Català
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Villar Frexedas, Oscar
Aula 1014
Català
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Claveria Gonzalez, Oscar
Aula 1019
Català
Pràctiques de problemes [Presencial]
F1
--Ramirez Mitjans, Sergi
F2
--Labraña Miret, JORDI
F3
--Ramirez Mitjans, Sergi
F4
--Llado Fortit, Gerard
F6
--Riera I Prunera, Maria Carme
Anglès
G1
--Claveria Gonzalez, Oscar
Llado Fortit, Gerard
G2
--Andre Romero, M. Encarnacion
H1
--Alis Soriano, Luis
H2
--Villar Frexedas, Oscar
Z1
--Claveria Gonzalez, Oscar
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [No presencial]
FC
21 de gener de 2021.
12.00-15.00
            
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [Presencial]
CO
3 de juny de 2021.
09.00-12.00
[* Grups F1,F2, F3, F4 i F6]
            
3 de juny de 2021.
18.00-21.00
[* Grups G1, G2, H1, H2 i Z1]
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
30 de juny de 2021.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 25, 2021