Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2021-2022     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MATEMÀTIQUES I

Codi: 363645
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 1 Departament de Matemàtica Econòmica, Financera i Actuarial ...
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
8, 22 i 29 d’octubre. 12 i 26 de novembre. 3 i 17 de desembre.
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2006
Català
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
8, 22 i 29 d’octubre. 12 i 26 de novembre. 3 i 17 de desembre.
08.00-10.00
Renom Vilardell, SERGI
Aula 2003
Català
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
6, 20 i 27 d’octubre. 10 i 24 de novembre. 1 i 22 de desembre.
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2005
Castellà
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
6, 20 i 27 d’octubre. 10 i 24 de novembre. 1 i 22 de desembre.
10.00-12.00
Roch Casellas, Oriol
Aula 2001
Català
A6
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
6, 20 i 27 d’octubre. 10 i 24 de novembre. 1 i 22 de desembre.
10.00-12.00
Rossell Pujos, Francesc
Aula 2004
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Anglès
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
5, 19 i 26 d’octubre. 9, 23 i 30 de novembre. 21 de desembre.
12.00-14.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2006
Català
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
5, 19 i 26 d’octubre. 9, 23 i 30 de novembre. 21 de desembre.
14.30-16.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
Castellà
B3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
6, 20 i 27 d’octubre. 10 i 24 de novembre. 1 i 22 de desembre.
14.30-16.30
Navas Rodenes, Jorge
Aula 2005
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Castellà
B4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
6, 20 i 27 d’octubre. 10 i 24 de novembre. 1 i 22 de desembre.
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2001
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Català
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
4, 18 i 25 d’octubre. 15, 22 i 29 de novembre. 20 de desembre.
18.30-20.30
Peláez Díaz, Maria Bernarda
Aula 2006
Català
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
4, 18 i 25 d’octubre. 4, 11, 15, 18, 22 i 29 de novembre. 20 de desembre.
16.30-18.30
Tamarit Campos, Carla
Aula 2003
4, 11 i 18 de novembre de 2021.
16.30-18.30
[* Graduació]
Aula 2202
Català
D1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Orti Celma, Francisco Jose
  [* Aula 34 Facultat de Dret. Edifici Tomás y Valiente ]
Català
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Gonzalez-Vila Puchades, Laura Maria
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2007
Català Castellà
Pràctiques de problemes [Presencial]
A1.1
oct.8, 22,29
nov.12,26
des.3,17
10.00-12.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2006
Català
A1.2
oct.8, 22,29
nov.12,26
des.3,17
10.00-12.00
Bosch Princep, Manuela
Aula 1008
Català
A2.1
oct.8, 22,29
nov.12,26
des.3,17
08.00-10.00
Renom Vilardell, SERGI
Aula 2003
Català
A2.2
oct.8, 22,29
nov.12,26
des.3,17
08.00-10.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2007
Català
A3.1
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2005
Castellà
A3.2
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
08.00-10.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2007
Castellà
A4.1
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
10.00-12.00
Roch Casellas, Oriol
Aula 2001
Català
A4.2
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
10.00-12.00
Bosch Princep, Manuela
Aula 2012
Català
A6.1
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
10.00-12.00
Rossell Pujos, Francesc
Aula 2004
Anglès
A6.2
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
10.00-12.00
Domènech Gironell, GERARD
Aula 2015
Anglès
B1.1
oct.5, 19,26
nov.9, 23,30
des.21
12.00-14.00
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2006
Català
B1.2
oct.5, 19,26
nov.9, 23,30
des.21
12.00-14.00
Domènech Gironell, GERARD
Aula 2002
Català
B2.1
oct.5, 19,26
nov.9, 23,30
des.21
14.30-16.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
Castellà
B2.2
oct.5, 19,26
nov.9, 23,30
des.21
14.30-16.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2101
Castellà
B3.1
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
14.30-16.30
Navas Rodenes, Jorge
Aula 2005
Castellà
B3.2
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
14.30-16.30
Roch Casellas, Oriol
Aula 2202
Català
B4.1
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1
12.00-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2001
22 de desembre de 2021.
12.00-14.00
Aula 2012
Català
B4.2
oct.6, 20,27
nov.10,24
des.1,22
12.00-14.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2008
Castellà
C1.1
oct.4, 18,25
nov.15, 22,29
des.20
18.30-20.30
Peláez Díaz, Maria Bernarda
Aula 2006
Català
C1.2
oct.4, 18,25
nov.15, 22,29
des.20
18.30-20.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2005
Castellà
C2.1
oct.4, 18,25
nov.15, 22,29
des.20
16.30-18.30
Tamarit Campos, Carla
Aula 2003
Català
C2.2
oct.4, 18,25
nov.15, 22,29
des.20
16.30-18.30
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2001
Català
Seminari [Presencial]
A1
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
09.00-11.30
Sucarrats Antonell, Ana Maria
Aula 2006
Català
A2
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
09.00-11.30
Morillo Lopez, Isabel
Aula 2003
Català
A3
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
09.00-11.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2005
Castellà
A4
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
09.00-11.30
Roch Casellas, Oriol
Aula 2001
Català
A6
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
09.00-11.30
Izquierdo Aznar, Josep Maria
Aula 2004
Anglès
B1
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
11.30-14.00
Varea Soler, Francisco Javier
Aula 2006
Castellà
B2
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
11.30-14.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2003
Castellà
B3
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
11.30-14.00
Navas Rodenes, Jorge
Aula 2005
Castellà
B4
7 i 8 de setembre de 2021.
11.30-14.00
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2001
9 i 10 de setembre de 2021.
11.30-14.00
Aula 2102
Català
C1
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
17.00-19.30
Gil Urgell, Guillem
Aula 2006
Castellà
C2
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
17.00-19.30
Izquierdo Aznar, Josep Maria
Aula 2003
Català
D1
7, 8, 9 i 10 de setembre de 2021.
11.30-14.00
Orti Celma, Francisco Jose
Aula 2103
Català
Exàmens Convocatòria Ordinària [Presencial]
CO
17 de gener de 2022.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3, A4, A6 i D1]
             Aula 2001
Aula 2002
Aula 2003
Aula 2005
Aula 2006
Aula 2007
Aula 2102
17 de gener de 2022.
15.00-18.00
[* Grups B1, B2, B3, B4, C1, C2, Y1 ]
Aula 2001
Aula 2004
Aula 2005
Aula 2006
Aula 2007
Aula 2008
Aula 2011
Aula 2102
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
7 de febrer de 2022.
18.00-21.00
             Aula 2001
Aula 2003
Aula 2005
Aula 2006
Aula 2007
Aula 2008
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 22, 2022