Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIÓ I DIRECCIÓ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2021-2022     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
MATEMÀTIQUES II

Codi: 363646
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 2 Departament de Matemàtica Econòmica, Financera i Actuarial ...
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
B8
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
6 i 20 d’octubre. 3 i 17 de novembre. 1, 15 i 22 de desembre.
12.00-14.00
Marin Solano, Jesus
Aula 1005
Castellà
Pràctiques de problemes [Presencial]
B8
oct.6,20
nov.3,17
des.1, 15,22
12.00-14.00
Marin Solano, Jesus
Aula 1005
Castellà
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [Presencial]
CO
19 de gener de 2022.
15.00-18.00
             Aula 1026
Aula 1025
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
9 de febrer de 2022.
15.00-18.00
             Aula 1005
-
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricopràctica [Presencial]
D2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Castañer Garriga, Anna
  [* Aula 31 Facultat de Dret. Edifici Tomás y Valiente ]
Català
F1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
7 i 21 de març. 4 i 25 d’abril. 2, 16 i 23 de maig.
10.00-12.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2006
Castellà
F2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
7 i 21 de març. 4 i 25 d’abril. 2, 16 i 23 de maig.
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2003
Castellà
F3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 5 i 26 d’abril. 3, 17 i 24 de maig.
10.00-12.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2005
Castellà
F4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 5 i 26 d’abril. 3, 17 i 24 de maig.
08.00-10.00
Rossell Pujos, Francesc
Aula 2001
Català
F6
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 5 i 26 d’abril. 3, 17 i 24 de maig.
08.00-10.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2002
Anglès
G1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
7 i 21 de març. 4 i 25 d’abril. 2, 16 i 23 de maig.
12.00-14.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2006
Català
G2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
7 i 21 de març. 4 i 25 d’abril. 2, 16 i 23 de maig.
14.30-16.30
Sales Zaguirre, Jordi
Aula 2003
Català
G3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 5 i 26 d’abril. 3, 17 i 24 de maig.
12.00-14.00
Varea Soler, Francisco Javier
Boj Del Val, Eva
Aula 2005
Castellà
G4
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
8 i 22 de març. 5 i 26 d’abril. 3, 17 i 24 de maig.
14.30-16.30
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2001
Català
H1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Requena Sucarrats, ANTONI
Aula 2006
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
11 i 25 de març. 8 i 29 d’abril. 6, 20 i 27 de maig.
16.30-18.30
Català
H2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
9 i 23 de març. 6 i 27 d’abril. 4, 18 i 25 de maig.
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
18.30-20.30
Castellà
Z1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2203
Castellà
Pràctiques de problemes [Presencial]
F1.1
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
10.00-12.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2006
Castellà
F1.2
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
10.00-12.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2015
Castellà
F2.1
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
08.00-10.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2003
Castellà
F2.2
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
08.00-10.00
Atay , Ata
Aula 2008
Castellà
F3.1
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
10.00-12.00
Gil Urgell, Guillem
Aula 2005
Castellà
F3.2
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
10.00-12.00
Galisteo Rodriguez, Maria Mercedes
Aula 2008
Català
F4.1
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
08.00-10.00
Rossell Pujos, Francesc
Aula 2001
Català
F4.2
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
08.00-10.00
Purroy Sanchez, Pedro
Aula 2012
Castellà
F6.1
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
08.00-10.00
De Frutos Cachorro, Julia
Aula 2002
Anglès
F6.2
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
08.00-10.00
Mañó Cabello, Carles
Aula 2015
Anglès
G1.1
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
12.00-14.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2006
Català
G1.2
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
12.00-14.00
Marin Solano, Jesus
Aula 2015
Castellà
G2.1
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
14.30-16.30
Sales Zaguirre, Jordi
Aula 2003
Català
G2.2
març7,21
abr.4,25
maig2, 16,23
14.30-16.30
Mañó Cabello, Carles
Aula 2015
Català
G3.1
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
12.00-14.00
Boj Del Val, Eva
Aula 2005
Castellà
G3.2
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
12.00-14.00
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2015
Català
G4.1
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
14.30-16.30
Adillon Boladeres, Roman Jorge
Aula 2001
Català
G4.2
març8,22
abr.5,26
maig3, 17,24
14.30-16.30
Rodriguez Perez, Gonzalo
Aula 2015
Català
H1.1
març11,25
abr.8,29
maig6, 20,27
16.30-18.30
Requena Sucarrats, ANTONI
Aula 2006
Català
H1.2
març11,25
abr.8,29
maig6, 20,27
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2002
Castellà
H2.1
març9,23
abr.6,27
maig4, 18,25
16.30-18.30
Montes Peral, Jesus
Aula 2003
Castellà
H2.2
març9,23
abr.6,27
maig4, 18,25
16.30-18.30
Tamarit Campos, Carla
Aula 2012
Català
Exàmens Convocatòria Fi de Carrera [Presencial]
FC
-
Exàmens Convocatòria Ordinària [Presencial]
CO
13 de juny de 2022.
09.00-12.00
[* Grups D2, F1, F2, F3, F4 i F6]
            
13 de juny de 2022.
18.00-21.00
[* Grups G1, G2, G3, G4, H1 i H2]
-
Exàmens Reavaluació [Presencial]
R
8 de juliol de 2022.
09.00-12.00
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jan 22, 2022