Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Economia i Empresa Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
ADMINISTRACIĶ I DIRECCIĶ D'EMPRESES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2021-2022     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
ECONOMETRIA DE L'EMPRESA

Codi: 363664
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatōria del grau Quadrimestral 6 3 / 1 Departament d'Econometria, Estadística i Economia Aplicada
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Llengua
Teoricoprāctica [Presencial]
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
i el dia    16 de setembre de 2021.
08.00-10.00
Arcarons Bullich, Jordi
Aula 1013
Catalā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
i el dia    16 de setembre de 2021.
10.00-12.00
Arcarons Bullich, Jordi
Aula 1014
Catalā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Garcia Solera, Marcelino
Aula 1015
set.17
oct.1, 8, 15, 22,29
nov.5
08.00-10.00
Castellā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Garcia Solera, Marcelino
Aula 1005
set.17
oct.1, 8, 15, 22,29
nov.5
10.00-12.00
Castellā
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
i el dia    16 de setembre de 2021.
14.30-16.30
Garcia Solera, Marcelino
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 1013
Castellā
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
i el dia    16 de setembre de 2021.
12.00-14.00
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 1011
Castellā
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
i els dies    15, 22 i 29 de setembre de 2021.
16.30-18.30
Carrillo Lopez, Margarita
Aula 1025
Castellā
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
i els dies    15, 22 i 29 de setembre de 2021.
18.30-20.30
Carrillo Lopez, Margarita
Aula 1011
Castellā
Y1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Arcarons Bullich, Jordi
Informatica 2005
15 de setembre de 2021.
14.30-16.30
Aula 1019
10 de novembre de 2021.
15.30-16.30
Informatica 1006
Informatica 1008
Informatica 1009
22 de desembre de 2021.
15.30-16.30
Informatica 1002
Informatica 1003
Informatica 1001
Catalā
Prāctiques de problemes [Presencial]
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.00-10.00
Arcarons Bullich, Jordi
Informatica 2005
11 de novembre. 16 de desembre.
09.00-10.00
Informatica 2002
Informatica 2003
16 de desembre de 2021.
08.00-10.00
Informatica 2004
Catalā
A2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.00-12.00
Arcarons Bullich, Jordi
Informatica 2005
11 de novembre. 16 de desembre.
11.00-12.00
Informatica 2002
Informatica 2003
16 de desembre de 2021.
10.00-12.00
Informatica 2004
Catalā
A3
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
17 de setembre. 1, 8, 15, 22 i 29 d’octubre. 5 de novembre.
08.00-10.00
Garcia Solera, Marcelino
Informatica 2005
12 de novembre. 17 de desembre.
09.00-10.00
Informatica 2002
Informatica 2003
17 de desembre de 2021.
08.00-10.00
Informatica 2004
Castellā
A4
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
17 de setembre. 1, 8, 15, 22 i 29 d’octubre. 5 de novembre.
10.00-12.00
Garcia Solera, Marcelino
Informatica 2005
12 de novembre. 17 de desembre.
11.00-12.00
Informatica 2002
Informatica 2003
17 de desembre de 2021.
10.00-12.00
Informatica 2004
Castellā
B1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
14.30-16.30
Garcia Solera, Marcelino
Calonge Ramirez, Samuel
Informatica 2005
11 de novembre. 16 de desembre.
15.30-16.30
Informatica 2002
Informatica 2003
16 de desembre de 2021.
14.30-16.30
Informatica 2004
Castellā
B2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.00-14.00
Calonge Ramirez, Samuel
Informatica 2005
11 de novembre. 16 de desembre.
13.00-14.00
Informatica 2002
Informatica 2003
Informatica 2004
Castellā
C1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
15, 22 i 29 de setembre.
16.30-18.30
Carrillo Lopez, Margarita
Informatica 2005
10 de novembre. 22 de desembre.
17.30-18.30
Informatica 2002
Informatica 2003
22 de desembre de 2021.
16.30-18.30
Informatica 2004
Castellā
C2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
15, 22 i 29 de setembre.
18.30-20.30
Carrillo Lopez, Margarita
Informatica 2005
10 de novembre. 22 de desembre.
19.30-20.30
Informatica 2002
Informatica 2003
22 de desembre de 2021.
18.30-20.30
Informatica 2004
Castellā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera [Presencial]
FC
13 de juny de 2022.
15.00-18.00
             Aula 1010
-
Exāmens Convocatōria Ordināria [Presencial]
CO
11 de gener de 2022.
09.00-12.00
[* Grups A1, A2, A3 i A4]
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1013
11 de gener de 2022.
18.00-21.00
[* Grups B1, B2, C1, C2 i Y1]
Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Exāmens Reavaluaciķ [Presencial]
R
1 de febrer de 2022.
09.00-12.00
             Aula 1003
Aula 1004
Aula 1005
Aula 1010
Aula 1011
Aula 1025
-
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Llengua
Teoricoprāctica [Presencial]
E2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-12.00
Calonge Ramirez, Samuel
Aula 2204
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.00-11.00
Anglčs
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-16.30
Calonge Ramirez, Samuel
Cortes Rufe, Marc
Aula 1015
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
14.30-15.30
Catalā Castellā
Prāctiques de problemes [Presencial]
E2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
11.00-12.00
Calonge Ramirez, Samuel
Informatica 2005
Anglčs
G8
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
15.30-16.30
Calonge Ramirez, Samuel
Cortes Rufe, Marc
Informatica 2005
Catalā Castellā
Exāmens Convocatōria Fi de Carrera [Presencial]
FC
11 de gener de 2022.
18.00-21.00
             Aula 1010
-
Exāmens Convocatōria Ordināria [Presencial]
CO
13 de juny de 2022.
15.00-18.00
             Aula 1010
-
Exāmens Reavaluaciķ [Presencial]
R
8 de juliol de 2022.
15.00-18.00
             Aula 1004
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jun 29, 2022