Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Biologia Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
BIOLOGIA Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2010-2011     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
SISTEMA TERRA

Codi: 361641
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 1 Dept. Biologia Evolutiva, Ecologia i Ciències Amb.
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoria
Teoricopràctica
G2
1 i 15 d'octubre de 2010.
10.00-12.00
             A14
G3
8 d'octubre. 5 de novembre.
08.00-10.00
             A14
G4
1 i 15 d'octubre de 2010.
15.00-17.00
             A14
G5
8 d'octubre. 5 de novembre.
10.00-12.00
             A14
G6
8 d'octubre. 5 de novembre.
15.00-17.00
             A14
Pràctiques de laboratori
M1
23, 24 i 25 de novembre de 2010.
15.00-17.00
Marce Romero, Rafael
Casamor Bermudez, Jose Luis
labM9
-
M2
23, 24 i 25 de novembre de 2010.
17.00-19.00
Calafat Frau, Antonio Miguel
Marce Romero, Rafael
labM9
-
M3
30 de novembre. 1 i 2 de desembre.
15.00-17.00
Obrador Sala, Biel
labM9
-
M4
30 de novembre. 1 i 2 de desembre.
17.00-19.00
Butturini , Andrea
labM9
-
M5
11, 12 i 13 de gener de 2011.
15.00-17.00
Vegas Vilarrubia, Teresa Elena
labM9
-
M6
11, 12 i 13 de gener de 2011.
17.00-19.00
Vegas Vilarrubia, Teresa Elena
labM9
-
T1
23, 24 i 25 de novembre de 2010.
08.00-11.00
Vegas Vilarrubia, Teresa Elena
labM9
-
T2
23, 24 i 25 de novembre de 2010.
11.00-13.00
Vegas Vilarrubia, Teresa Elena
labM9
-
T3
30 de novembre. 1 i 2 de desembre.
08.00-10.00
Butturini , Andrea
labM9
-
T4
30 de novembre. 1 i 2 de desembre.
11.00-13.00
Obrador Sala, Biel
labM9
-
T5
11, 12 i 13 de gener de 2011.
08.00-10.00
Marce Romero, Rafael
labM9
-
T6
11, 12 i 13 de gener de 2011.
11.00-13.00
Marce Romero, Rafael
labM9
Sortida de camp
M1
29 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Chamorro Lorenzo, Lourdes
-
M2
29 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Gomez Bolea, Antonio
-
M3
12 de novembre de 2010.
09.00-13.00
Chamorro Lorenzo, Lourdes
-
M4
12 de novembre de 2010.
09.00-13.00
Velasco Batlle, Eulalia
M5
22 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Gomez Bolea, Antonio
M6
22 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Velasco Batlle, Eulalia
T1
29 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Velasco Batlle, Eulalia
T2
29 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Illa Bachs, Estela
T3
12 de novembre de 2010.
09.00-13.00
Illa Bachs, Estela
T4
12 de novembre de 2010.
09.00-13.00
Perez Haase, Aaron
T5
22 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Illa Bachs, Estela
T6
22 d'octubre de 2010.
09.00-13.00
Perez Haase, Aaron
Seminari
S1
14 i 26 d'octubre. 30 de novembre. 23 de setembre.
14.00-15.00
Gutierrez Merino, Emilia
Morgui Castello, Jose Antonio
AULA MAGNA
-
Exàmens 1. Prova de síntesi
G1
1 de febrer de 2011.
Matí
Butturini , Andrea
Vegas Vilarrubia, Teresa Elena
M1
M2
M5
-
Exàmens 2. Prova de recuperació
G1
28 de juny de 2011.
Tarda
Butturini , Andrea
Vegas Vilarrubia, Teresa Elena
M1
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Aug 22, 2019