Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Biologia Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
BIOLOGIA Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2010-2011     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
EVOLUCIÓ

Codi: 361657
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatòria del grau Quadrimestral 6 3 / 1 Dept. Genètica, Microbiologia i Estadística
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoria
T1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
17.00-18.00
Cambra Sanchez, Jaime
Segarra Robert, Carmen
Gonzalez-solis Bou, Jacob
A04
Català
Pràctiques d'ordinadors
M1
15, 22 i 29 de novembre de 2010.
08.00-11.00
Pascual Berniola, Marta
Pratdesaba Moreno, Roser
iP2
M2
15, 22 i 29 de novembre de 2010.
11.00-14.00
Aguadé Porres, Montserrat
Papaceit Vidal, Montserrat
iP2
M3
16, 23 i 30 de novembre de 2010.
11.00-14.00
Riutort Leon, Marta
Papaceit Vidal, Montserrat
iM4
T1
15, 22 i 29 de novembre de 2010.
15.00-18.00
Balanya Maymo, Joan
Papaceit Vidal, Montserrat
iP2
T2
15, 22 i 29 de novembre de 2010.
18.00-21.00
Balanya Maymo, Joan
Pratdesaba Moreno, Roser
iP2
T3
16, 23 i 30 de novembre de 2010.
15.00-18.00
Papaceit Vidal, Montserrat
Pascual Berniola, Marta
iP2
Pràctiques de problemes
M1a
dl.dt.dc.dj.dv.01/10-29/10
10.00-11.00
Aguadé Porres, Montserrat
A04
Català
M1b
dl.dt.dc.dj.dv.01/10-29/10
10.00-11.00
Segarra Robert, Carmen
A07
Català
T1a
dl.dt.dc.dj.dv.01/10-29/10
17.00-18.00
Segarra Robert, Carmen
A04
Català
T1b
dl.dt.dc.dj.dv.01/10-29/10
17.00-18.00
Aguadé Porres, Montserrat
A14
Català
Pràctiques de laboratori
M1
13, 14 i 15 d'octubre de 2010.
08.00-11.00
Domenech Arnal, Rosa
Martinell Callico, Jordi
Pascual Berniola, Marta
Pratdesaba Moreno, Roser
labP3
25 d'octubre de 2010.
09.00-11.00
M2
5, 6 i 7 d'octubre de 2010.
11.00-14.00
Aguadé Porres, Montserrat
Papaceit Vidal, Montserrat
labP3
25 d'octubre de 2010.
11.00-13.00
M3
13, 14 i 15 d'octubre de 2010.
11.00-14.00
Riutort Leon, Marta
Papaceit Vidal, Montserrat
labP3
26 d'octubre de 2010.
11.00-13.00
T1
5, 6 i 7 d'octubre de 2010.
15.00-18.00
Balanya Maymo, Joan
Papaceit Vidal, Montserrat
labP3
25 d'octubre de 2010.
16.00-18.00
T2
5, 6 i 7 d'octubre de 2010.
18.00-21.00
Balanya Maymo, Joan
Pratdesaba Moreno, Roser
labP3
25 d'octubre de 2010.
18.00-20.00
T3
13, 14 i 15 d'octubre de 2010.
15.00-18.00
Papaceit Vidal, Montserrat
Pascual Berniola, Marta
labP3
26 d'octubre de 2010.
16.00-18.00
Seminari
M1b
nov.5, 19,26
des.10,17
10.00-11.00
Cambra Sanchez, Jaime
Segarra Robert, Carmen
Gonzalez-solis Bou, Jacob
A07
Català
T1a
nov.5, 19,26
des.10,17
17.00-18.00
Cambra Sanchez, Jaime
Segarra Robert, Carmen
Gonzalez-solis Bou, Jacob
A04
Català
Exàmens 1. Prova de síntesi
G1
9 de febrer de 2011.
Tarda
Aguadé Porres, Montserrat
Segarra Robert, Carmen
M2
M4
-
Exàmens 2. Prova de recuperació
G1
30 de juny de 2011.
Tarda
Aguadé Porres, Montserrat
Segarra Robert, Carmen
A03
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Aug 22, 2019