Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat Educaciķ Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
MESTRE D'EDUCACIĶ PRIMĀRIA Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2016-2017     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
PLANIFICACIĶ, DISSENY I AVALUACIĶ DE L'APRENENTATGE I L'ACTIVITAT DOCENT

Codi: 361039
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formaciķ Bāsica Quadrimestral 6 1 / 2 Dept. Didāctica i Organitzaciķ Educativa
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Idioma
Teoricoprāctica
1A
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.30-14.30
Jarauta Borrasca, Beatriz
Bozu ., Zoia
1003
Catalā Castellā
1B
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.30-14.30
Soler Burgues, Gloria
Aula 201
Catalā
3A
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
10.30-12.30
Contreras Domingo, Jose
Aula 202
Castellā
5A
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.30-10.30
Jarauta Borrasca, Beatriz
Ballesteros Morillo, Gerard
1003
Catalā Castellā
5B
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
08.30-10.30
Quintana Albalat, Jordi
2201
Catalā Castellā
7A
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
15.30-17.30
Aranega Espaņol, Susana
1001
Catalā
7B
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
15.30-17.30
Olmos Hernandez, Cipriano
2201
Catalā
9A
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
17.30-19.30
Olmos Hernandez, Cipriano
Alvarez Serra, Maria Pilar
2303
Catalā
9B
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
17.30-19.30
Gil Gonzalez, Maria Carmen
1006
Catalā Castellā
D1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
19.30-21.30
Pons Segui, Laura
3105
Anglčs
Exāmens Convocatōria ordināria
1A
8 de juny de 2017.
12.30-14.30
Jarauta Borrasca, Beatriz
1003
-
1B
8 de juny de 2017.
12.30-14.30
Soler Burgues, Gloria
Aula 201
-
3A
8 de juny de 2017.
10.30-12.30
Contreras Domingo, Jose
Aula 203
-
5A
8 de juny de 2017.
08.30-10.30
Jarauta Borrasca, Beatriz
1003
-
5B
8 de juny de 2017.
08.30-10.30
Quintana Albalat, Jordi
2201
-
7A
8 de juny de 2017.
15.30-17.30
Aranega Espaņol, Susana
1001
-
7B
8 de juny de 2017.
15.30-17.30
Olmos Hernandez, Cipriano
2201
-
9A
8 de juny de 2017.
17.30-19.30
Alvarez Serra, Maria Pilar
2303
-
9B
8 de juny de 2017.
17.30-19.30
Gil Gonzalez, Maria Carmen
1006
-
D1
8 de juny de 2017.
19.30-21.30
Pons Segui, Laura
3105
-
Exāmens Reavaluaciķ
1A
4 de juliol de 2017.
12.30-14.30
Jarauta Borrasca, Beatriz
1003
-
1B
4 de juliol de 2017.
12.30-14.30
Soler Burgues, Gloria
Aula 002
-
3A
4 de juliol de 2017.
10.30-12.30
Contreras Domingo, Jose
Aula 003
-
5A
4 de juliol de 2017.
08.30-10.30
Jarauta Borrasca, Beatriz
1002
-
5B
4 de juliol de 2017.
08.30-10.30
Quintana Albalat, Jordi
2201
-
7A
4 de juliol de 2017.
15.30-17.30
Aranega Espaņol, Susana
1001
-
7B
4 de juliol de 2017.
15.30-17.30
Olmos Hernandez, Cipriano
2201
-
9A
4 de juliol de 2017.
17.30-19.30
Alvarez Serra, Maria Pilar
2303
-
9B
4 de juliol de 2017.
17.30-19.30
Gil Gonzalez, Maria Carmen
1006
-
D1
4 de juliol de 2017.
19.30-21.30
Pons Segui, Laura
3105
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jul 27, 2017