Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Biologia Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
CIÈNCIES BIOMÈDIQUES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
BIOQUÍMICA

Codi: 365370
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 2 Departament de Bioquímica i Biomedicina Molecular
Programació de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Llengua
Teoria
M1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
12.00-13.00
Palacin Prieto, Manuel
Fort Baixeras, Joana
Gavaldà Navarro, Aleix
Busquets Rius, Silvia
Pardina Arrese, Eva
A02
21 de febrer de 2020.
12.00-14.00
Villarroya Terrade, Joan
Fort Baixeras, Joana
Busquets Rius, Silvia
6 i 18 de març de 2020.
09.00-10.00
20 de març de 2020.
11.00-12.00
Fort Baixeras, Joana
Gavaldà Navarro, Aleix
Busquets Rius, Silvia
27 de març de 2020.
11.00-13.00
Català
T1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
16.00-17.00
Palacin Prieto, Manuel
Fort Baixeras, Joana
Gavaldà Navarro, Aleix
Busquets Rius, Silvia
Pardina Arrese, Eva
A03
21 de febrer de 2020.
15.00-17.00
Palacin Prieto, Manuel
Villarroya Terrade, Joan
Fort Baixeras, Joana
6 de març de 2020.
16.00-17.00
20 de març de 2020.
16.00-18.00
Palacin Prieto, Manuel
Fort Baixeras, Joana
Gavaldà Navarro, Aleix
27 de març de 2020.
16.00-18.00
Català Castellà
Teoricopràctica
M1
28 de febrer de 2020.
12.00-13.00
Pardina Arrese, Eva
A02
6 de març de 2020.
13.00-14.00
Gavaldà Navarro, Aleix
1 d’abril de 2020.
09.00-10.00
15 de maig de 2020.
12.00-13.00
Pardina Arrese, Eva
26 de maig de 2020.
13.00-14.00
Felipe Campo, Antonio
Català
T1
28 de febrer de 2020.
16.00-17.00
Pardina Arrese, Eva
A03
6 de març de 2020.
15.00-16.00
Gavaldà Navarro, Aleix
1 d’abril de 2020.
15.00-16.00
15 de maig de 2020.
16.00-17.00
Pardina Arrese, Eva
26 de maig de 2020.
15.00-16.00
Felipe Campo, Antonio
Català
Pràctiques de problemes
M1A
14 de febrer de 2020.
09.00-11.00
Busquets Rius, Silvia
Peinado Onsurbe, Julia
A02
17 d’abril de 2020.
10.00-12.00
[* Prova parcial]
M5
24 d’abril de 2020.
09.00-11.00
A02
Català
M1B
14 de febrer de 2020.
09.00-11.00
Busquets Rius, Silvia
Pardina Arrese, Eva
A14
17 d’abril de 2020.
10.00-12.00
[* Prova parcial]
M5
24 d’abril de 2020.
09.00-11.00
A14
Català
T1A
14 de febrer de 2020.
15.00-17.00
Gavaldà Navarro, Aleix
A03
17 d’abril de 2020.
15.00-17.00
[* Prova parcial]
M5
24 d’abril de 2020.
16.00-18.00
A03
Català
T1B
14 de febrer de 2020.
15.00-17.00
Villarroya Terrade, Joan
Gavaldà Navarro, Aleix
Busquets Rius, Silvia
Peinado Onsurbe, Julia
Pardina Arrese, Eva
A16
17 d’abril de 2020.
15.00-17.00
[* Prova parcial]
M5
24 d’abril de 2020.
16.00-18.00
A16
Català
Pràctiques de laboratori
MA1
29 i 30 d’abril de 2020.
15.00-19.00
Lopez Tejero, Maria Dolores
labP4
Català Castellà
MA2
29 i 30 d’abril de 2020.
15.00-19.00
Guma Garcia, Anna Maria
labP4
Castellà
MB1
4 i 5 de maig de 2020.
15.00-19.00
Lopez Tejero, Maria Dolores
labP4
Català Castellà
MB2
4 i 5 de maig de 2020.
15.00-19.00
Pardina Arrese, Eva
labP4
Castellà
MC1
6 i 7 de maig de 2020.
15.00-19.00
Guma Garcia, Anna Maria
labP4
Català Castellà
MC2
6 i 7 de maig de 2020.
15.00-19.00
Busquets Rius, Silvia
labP4
Català Castellà
TA1
29 i 30 d’abril de 2020.
09.00-13.00
Guma Garcia, Anna Maria
labP4
Català Castellà
TA2
29 i 30 d’abril de 2020.
09.00-13.00
Sanchez Feutrie, Manuela
labP4
Català Castellà
TB1
4 i 5 de maig de 2020.
09.00-13.00
Guma Garcia, Anna Maria
labP4
Català Castellà
TB2
4 i 5 de maig de 2020.
09.00-13.00
Sanchez Feutrie, Manuela
labP4
Català Castellà
TC1
6 i 7 de maig de 2020.
09.00-13.00
Pardina Arrese, Eva
labP4
Català Castellà
TC2
6 i 7 de maig de 2020.
09.00-13.00
Sanchez Feutrie, Manuela
labP4
Català Castellà
Exàmens Prova de síntesi
G1
9 de juny de 2020.
Tarda
             M1
M2
-
Exàmens Prova reavaluació
G1
10 de juliol de 2020.
Matí
[* Virtual]
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Feb 2, 2023