Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Biologia Imatge de diagramació
Tancar   
imatge de diagramació
CIÈNCIES BIOMÈDIQUES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
ANATOMIA

Codi: 365374
 
Tipus Impartició Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Formació Bàsica Quadrimestral 6 1 / 1 Departament de Biologia Cel·lular, Fisiologia i Immunologia
Programació de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Llengua
Teoria
M1
dl.dt.dc.dj.dv.17/09-09/01
Exclosos:
31 d’octubre. 19 de desembre.
12.00-13.00
Viscor Carrasco, Ginés
Ribes Mora, Enrique
Martinez Martinez, Laura Monica
Martinez Abadias, Nieves
A02
31 d’octubre de 2019.
13.30-15.30
[* Prova parcial]
M5
A02
19 de desembre de 2019.
13.30-15.30
[* Prova parcial]
Català Castellà
T1
dl.dt.dc.dj.dv.17/09-09/01
Exclosos:
31 d’octubre. 19 de desembre.
15.00-16.00
Viscor Carrasco, Ginés
Ribes Mora, Enrique
Martinez Martinez, Laura Monica
Martinez Abadias, Nieves
A03
31 d’octubre de 2019.
13.30-15.30
[* Prova parcial]
M5
A02
19 de desembre de 2019.
13.30-15.30
[* Prova parcial]
Català Castellà
Pràctiques de laboratori
M1A
30 de setembre. 7, 14 i 21 d’octubre.
08.00-10.00
Martinez Abadias, Nieves
iP3
28 d’octubre de 2019.
08.00-10.00
A17
nov.4, 11, 18,25
des.2,9
08.00-10.00
Perez Clausell, Jeus
Ribes Mora, Enrique
labM2
Català Castellà
M1B
2, 9, 16 i 23 d’octubre de 2019.
08.00-10.00
Athanasiadis , Georgios
iP3
30 d’octubre de 2019.
08.00-10.00
A15
nov.6, 13, 20,27
des.4,11
08.00-10.00
Ribes Mora, Enrique
Verdaguer Cardona, Ester
labM2
Català Castellà
M2A
30 de setembre. 14 d’octubre.
15.00-17.00
Martinez Martinez, Laura Monica
iP3
7 i 21 d’octubre de 2019.
15.00-17.00
iP2
28 d’octubre de 2019.
15.00-17.00
M8
nov.4, 11, 18,25
des.2,9
15.00-17.00
Ribes Mora, Enrique
Verdaguer Cardona, Ester
labM2
Català Castellà
M2B
2, 9, 16 i 23 d’octubre de 2019.
15.00-17.00
Athanasiadis , Georgios
iP3
30 d’octubre de 2019.
15.00-17.00
M8
nov.6, 13, 20,27
des.4,11
15.00-17.00
Perez Clausell, Jeus
Miro Bernie, Neus
labM2
Català Castellà
M3
1 d’octubre de 2019.
14.00-16.00
Martinez Abadias, Nieves
iP3
8, 15 i 22 d’octubre de 2019.
14.00-16.00
iA2
29 d’octubre de 2019.
14.00-16.00
A09
nov.5, 12, 19,26
des.3,10
14.00-16.00
Perez Clausell, Jeus
Miro Bernie, Neus
labM2
Català Castellà
T1A
30 de setembre. 7, 14 i 21 d’octubre.
10.00-12.00
Martinez Martinez, Laura Monica
iP3
28 d’octubre de 2019.
10.00-12.00
A16
nov.4, 11, 18,25
des.2,9
10.00-12.00
Perez Clausell, Jeus
labM2
Català Castellà
T1B
2, 9, 16 i 23 d’octubre de 2019.
10.00-12.00
Martinez Abadias, Nieves
iP3
30 d’octubre de 2019.
10.00-12.00
A15
nov.6, 13, 20,27
des.4,11
10.00-12.00
Verdaguer Cardona, Ester
Miro Bernie, Neus
labM2
Català Castellà
T2A
30 de setembre. 7, 14 i 21 d’octubre.
12.00-14.00
Martinez Martinez, Laura Monica
iP3
28 d’octubre de 2019.
12.00-14.00
A16
nov.4, 11, 18,25
des.2,9
12.00-14.00
Perez Clausell, Jeus
Verdaguer Cardona, Ester
labM2
Català Castellà
T3
1 i 22 d’octubre de 2019.
12.00-14.00
Martinez Abadias, Nieves
iP3
8 i 15 d’octubre de 2019.
12.00-14.00
iA2
29 d’octubre de 2019.
12.00-14.00
A17
nov.5, 12, 19,26
des.3,10
12.00-14.00
Verdaguer Cardona, Ester
Miro Bernie, Neus
labM2
Català Castellà
Seminari
M1
15 de novembre de 2019.
11.00-12.00
Martinez Abadias, Nieves
A02
Català
T1
15 de novembre de 2019.
16.00-17.00
Martinez Abadias, Nieves
A03
Català
Exàmens Prova de síntesi
G1
17 de gener de 2020.
Matí
             M1
M3
-
Exàmens Prova reavaluació
G1
6 de juliol de 2020.
Tarda
             A03
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Feb 2, 2023