Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Farmācia i Cičncies de l'Alimentaciķ Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
FARMĀCIA Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2022-2023     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
FARMĀCIA GALČNICA II

Codi: 362252
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatōria del grau Quadrimestral 6 4 / 1 Departament de Farmācia i Tecnologia Farmacčutica, i Fisicoquímica
Programaciķ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Llengua
Teoria [Presencial i no presencial]
M1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.30-13.30
Suņe Negre, Jose Maria
Miņarro Carmona, Montserrat
Perez Lozano, Maria Pilar
Suņe Pou, Marc
Suņer Carbķ, Joaquim
A5
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
11.30-12.30
Catalā
M2
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
11.30-12.30
Suņe Negre, Jose Maria
Miņarro Carmona, Montserrat
Perez Lozano, Maria Pilar
Suņe Pou, Marc
Suņer Carbķ, Joaquim
A1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.30-13.30
Catalā
T1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
Exclosos:
2 de novembre.
15.00-16.00
Suņe Negre, Jose Maria
Miņarro Carmona, Montserrat
Perez Lozano, Maria Pilar
Suņe Pou, Marc
Suņer Carbķ, Joaquim
B-001
2 de novembre de 2022.
15.00-16.00
B-108
Catalā
Prāctiques de problemes [Presencial i no presencial]
M1-T1
set.29
oct.6, 13,27
nov.10, 17,24
14.00-15.00
Alavedra Farell, M. Montserrat
A5
Catalā
M2-M3
set.29
oct.6, 13,27
nov.10, 17,24
08.30-09.30
Alavedra Farell, M. Montserrat
A1
Catalā
Prāctiques de laboratori [Presencial]
M03
13 i 14 d’octubre de 2022.
09.30-13.30
Marquez Valls, Marta
Lopez Vila, Alejandro
Suņer Carbķ, Joaquim
Laboratori B-303
Catalā
M04
17 i 18 d’octubre de 2022.
09.30-13.30
Marquez Valls, Marta
Lopez Vila, Alejandro
Suņer Carbķ, Joaquim
Laboratori B-303
Catalā
M08
27 i 28 d’octubre de 2022.
09.30-13.30
Marquez Valls, Marta
Suņer Carbķ, Joaquim
Nardi Ricart, Anna
Laboratori B-303
Catalā
M11
8 i 9 de novembre de 2022.
09.30-13.30
Viscasillas Clerch, Anna
Marquez Valls, Marta
Morral Ruiz, Genoveva
Laboratori B-303
Catalā
M12
10 i 11 de novembre de 2022.
09.30-13.30
Viscasillas Clerch, Anna
Marquez Valls, Marta
Suņer Carbķ, Joaquim
Laboratori B-303
Catalā
Prāctiques del Servei de Desenvolupament del Medicament [Presencial]
M01
10 i 11 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Oliva Herrera, Mireia
Viscasillas Clerch, Anna
SDM
Catalā
M02
11 i 13 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Nardi Ricart, Anna
Viscasillas Clerch, Anna
SDM
Catalā
M03
13 i 14 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Oliva Herrera, Mireia
Da silva Andrade, Fernanda Raquel
SDM
Catalā
M04
14 i 17 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Viscasillas Clerch, Anna
Tubau Ariņo, Pere
SDM
Catalā
M05
17 i 18 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Foradada Sellabona, Merce
Marquez Valls, Marta
SDM
Catalā
M06
18 i 19 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Viscasillas Clerch, Anna
Nardi Ricart, Anna
SDM
Catalā
M07
19 i 20 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Foradada Sellabona, Merce
Marquez Valls, Marta
SDM
Catalā
M08
20 i 21 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Marquez Valls, Marta
Tejero Martinez, Joaquin
SDM
Catalā
M09
21 i 24 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Nardi Ricart, Anna
Da silva Andrade, Fernanda Raquel
SDM
Catalā
M10
24 i 25 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Marquez Valls, Marta
Viscasillas Clerch, Anna
SDM
Catalā
M11
25 i 26 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Marquez Valls, Marta
Nardi Ricart, Anna
SDM
Catalā
M12
26 i 27 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Marquez Valls, Marta
Nardi Ricart, Anna
SDM
Catalā
M13
27 i 28 d’octubre de 2022.
09.30-13.00
Foradada Sellabona, Merce
Viscasillas Clerch, Anna
SDM
Catalā
M14
28 d’octubre. 2 de novembre.
09.30-13.00
Viscasillas Clerch, Anna
Da silva Andrade, Fernanda Raquel
SDM
Catalā
M15
2 i 3 de novembre de 2022.
09.30-13.00
Tejero Martinez, Joaquin
SDM
Catalā
M16
3 i 4 de novembre de 2022.
09.30-13.00
Viscasillas Clerch, Anna
Da silva Andrade, Fernanda Raquel
SDM
Catalā
T01
10 i 11 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Nardi Ricart, Anna
Da silva Andrade, Fernanda Raquel
SDM
Catalā
T02
11 i 13 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Montoro Ronsano, Jose Bruno
Nardi Ricart, Anna
SDM
Catalā
T03
13 i 14 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Guerrero Martinez, Marta
Juarez Gimenez, Juan Carlos
SDM
Catalā
T04
14 i 17 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Oliva Herrera, Mireia
Tubau Ariņo, Pere
SDM
Catalā
T05
17 i 18 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Foradada Sellabona, Merce
Montoro Ronsano, Jose Bruno
SDM
Catalā
T06
18 i 19 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Juarez Gimenez, Juan Carlos
Alonso Perez, M. Jesus
SDM
Catalā
T07
19 i 20 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Foradada Sellabona, Merce
Montoro Ronsano, Jose Bruno
SDM
Catalā
T08
20 i 21 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Guerrero Martinez, Marta
Juarez Gimenez, Juan Carlos
SDM
Catalā
T09
21 i 24 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Tubau Ariņo, Pere
Tejero Martinez, Joaquin
SDM
Catalā
T10
24 i 25 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Amela Navarro, Joaquin
Suņe Pou, Marc
SDM
Catalā
T11
25 i 26 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Amela Navarro, Joaquin
Montoro Ronsano, Jose Bruno
SDM
Catalā
T12
26 i 27 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Juarez Gimenez, Juan Carlos
Da silva Andrade, Fernanda Raquel
SDM
Catalā
T13
27 i 28 d’octubre de 2022.
15.30-19.00
Foradada Sellabona, Merce
Tubau Ariņo, Pere
SDM
Catalā
T14
28 d’octubre. 2 de novembre.
15.30-19.00
Guerrero Martinez, Marta
Da silva Andrade, Fernanda Raquel
SDM
Catalā
T15
2 i 3 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Padulles Zamora, Nuria
SDM
Catalā
T16
3 i 4 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Oliva Herrera, Mireia
Juarez Gimenez, Juan Carlos
SDM
Catalā
T17
4 i 7 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Montoro Ronsano, Jose Bruno
SDM
Catalā
T18
7 i 8 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Juarez Gimenez, Juan Carlos
Tubau Ariņo, Pere
SDM
Catalā
T19
8 i 9 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Tejero Martinez, Joaquin
Tubau Ariņo, Pere
SDM
Catalā
T20
9 i 10 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Casadevall Pujals, Gemma
Suņe Pou, Marc
SDM
Catalā
T21
10 i 11 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Guerrero Martinez, Marta
Suņe Pou, Marc
SDM
Catalā
T22
14 i 15 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Casadevall Pujals, Gemma
Suņe Pou, Marc
SDM
Catalā
T23
15 i 16 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Aparicio Pelegrin, Rosa Maria
SDM
Catalā
T24
16 i 17 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Foradada Sellabona, Merce
Montoro Ronsano, Jose Bruno
SDM
Catalā
T25
17 i 18 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Tejero Martinez, Joaquin
Guerrero Martinez, Marta
SDM
Catalā
T26
18 i 21 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Tejero Martinez, Joaquin
Tubau Ariņo, Pere
SDM
Catalā
T27
21 i 22 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Padulles Zamora, Nuria
Alonso Perez, M. Jesus
SDM
Catalā
T28
22 i 23 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Aparicio Pelegrin, Rosa Maria
SDM
Catalā
T29
23 i 24 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Alonso Perez, M. Jesus
SDM
Catalā
T30
24 i 25 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Tubau Ariņo, Pere
Casadevall Pujals, Gemma
SDM
Catalā
T31
25 i 28 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Aparicio Pelegrin, Rosa Maria
Viscasillas Clerch, Anna
SDM
Catalā
T32
28 i 29 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Padulles Zamora, Nuria
Casadevall Pujals, Gemma
SDM
Catalā
T33
29 i 30 de novembre de 2022.
15.30-19.00
Tejero Martinez, Joaquin
SDM
Catalā
T34
30 de novembre. 1 de desembre.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Tubau Ariņo, Pere
SDM
Catalā
T35
1 i 2 de desembre de 2022.
15.30-19.00
Guerrero Martinez, Marta
Tejero Martinez, Joaquin
SDM
Catalā
T36
12 i 13 de desembre de 2022.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Padulles Zamora, Nuria
SDM
Catalā
T37
13 i 14 de desembre de 2022.
15.30-19.00
Aparicio Pelegrin, Rosa Maria
Casadevall Pujals, Gemma
SDM
Catalā
T38
14 i 15 de desembre de 2022.
15.30-19.00
Suņe Pou, Marc
Guerrero Martinez, Marta
SDM
Catalā
T39
15 i 16 de desembre de 2022.
15.30-19.00
Suņe Pou, Marc
Aparicio Pelegrin, Rosa Maria
SDM
Catalā
T40
16 i 19 de desembre de 2022.
15.30-19.00
Tubau Ariņo, Pere
Tejero Martinez, Joaquin
SDM
Catalā
T41
19 i 20 de desembre de 2022.
15.30-19.00
Juve Fontoba, Josep
Nardi Ricart, Anna
SDM
Catalā
Exāmens avaluaciķ continuada [Presencial]
G1
28 de novembre de 2022.
19.30-21.00
             A1
A3
A4
A2
B-001
B-002
B-105
B-108
-
Exāmens [Presencial]
G1
17 de gener de 2023.
12.00-15.00
             A1
A3
A4
A2
B-001
B-002
B-105
B-106
B-108
-
G2
20 de febrer de 2023.
08.30-11.30
[* Examen de reavaluaciķ]
             A4
A2
A5
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Feb 7, 2023