Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Farmācia i Cičncies de l'Alimentaciķ Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
FARMĀCIA Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2022-2023     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
LEGISLACIĶ I DEONTOLOGIA FARMACČUTIQUES

Codi: 362769
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatōria del grau Quadrimestral 3 3 / 2 Departament de Farmācia i Tecnologia Farmacčutica, i Fisicoquímica
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Llengua
Teoria [Presencial i no presencial]
M1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
24 de febrer.
08.30-10.30
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Caldero Linnhoff, Gabriela
Bonet Clols, Francesc
Montpart Costa, Elisabet
Sospedra Martinez, Enrique
Mercade Frutos, Debora
Vieta Salomo, Ana
A1
Catalā Castellā
M2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
24 de febrer.
10.30-12.30
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Caldero Linnhoff, Gabriela
Bonet Clols, Francesc
Montpart Costa, Elisabet
Sospedra Martinez, Enrique
Mercade Frutos, Debora
Vieta Salomo, Ana
A2
Catalā Castellā
M3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
21 de febrer.
08.30-10.30
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Caldero Linnhoff, Gabriela
Bonet Clols, Francesc
Montpart Costa, Elisabet
Sospedra Martinez, Enrique
Mercade Frutos, Debora
Vieta Salomo, Ana
B-102
Catalā Castellā
T1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
24 de febrer.
15.00-17.00
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Caldero Linnhoff, Gabriela
Bonet Clols, Francesc
Montpart Costa, Elisabet
Sospedra Martinez, Enrique
Mercade Frutos, Debora
Vieta Salomo, Ana
B-102
Catalā Castellā
Prāctiques d'ordinadors [Presencial i no presencial]
M01
13 i 14 de febrer de 2023.
09.30-12.00
Caldero Linnhoff, Gabriela
Informātica-F
Catalā
M02
15 i 16 de febrer de 2023.
09.30-12.00
Caldero Linnhoff, Gabriela
Informātica-F
Catalā
M03
27 i 28 de febrer de 2023.
09.30-12.00
Bonet Clols, Francesc
Informātica-F
Catalā
M04
1 i 2 de marį de 2023.
09.30-12.00
Mercade Frutos, Debora
Informātica-F
Catalā
M05
3 i 6 de marį de 2023.
09.30-12.00
Mercade Frutos, Debora
Informātica-F
Catalā
M06
7 i 8 de marį de 2023.
09.30-12.00
Mercade Frutos, Debora
Informātica-F
Catalā
T01
13 i 14 de febrer de 2023.
17.00-19.30
Montpart Costa, Elisabet
Informātica-B
Catalā
T02
15 i 16 de febrer de 2023.
17.00-19.30
Vieta Salomo, Ana
Informātica-B
Catalā
T03
27 i 28 de febrer de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Vieta Salomo, Ana
Informātica-B
Catalā
T04
1 i 2 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T05
3 i 6 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T06
7 i 8 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T07
9 i 10 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T08
13 i 14 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T09
15 i 16 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T10
22 i 23 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-F
Catalā
T11
24 i 27 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T12
28 i 29 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T13
30 i 31 de marį de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T14
11 i 12 d’abril de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T15
13 i 14 d’abril de 2023.
17.00-19.30
Sospedra Martinez, Enrique
Informātica-B
Catalā
T16
17 i 18 d’abril de 2023.
17.00-19.30
Mercade Frutos, Debora
Informātica-A
Catalā
T17
24 i 25 d’abril de 2023.
17.00-19.30
Mercade Frutos, Debora
Informātica-A
Catalā
T18
26 i 27 d’abril de 2023.
17.00-19.30
Mercade Frutos, Debora
Informātica-B
Catalā
T19
2 i 3 de maig de 2023.
17.00-19.30
Mercade Frutos, Debora
Informātica-B
Catalā
T20
4 i 5 de maig de 2023.
17.00-19.30
Mercade Frutos, Debora
Informātica-B
Catalā
Seminari [Presencial i no presencial]
M11
14 de febrer de 2023.
11.30-13.30
Bonet Clols, Francesc
A1
Catalā
M12
14 de marį de 2023.
11.30-13.30
Bonet Clols, Francesc
A1
Catalā
M21
15 de febrer de 2023.
11.30-13.30
Bonet Clols, Francesc
A2
Catalā
M22
15 de marį de 2023.
11.30-13.30
Caldero Linnhoff, Gabriela
A2
Catalā
M31
15 de febrer de 2023.
08.30-10.30
Caldero Linnhoff, Gabriela
B-102
Catalā
M32
15 de marį de 2023.
08.30-10.30
Caldero Linnhoff, Gabriela
B-102
Catalā
T11
14 de febrer de 2023.
18.00-20.00
Caldero Linnhoff, Gabriela
B-102
Catalā
T12
14 de marį de 2023.
18.00-20.00
Caldero Linnhoff, Gabriela
A2
Catalā
Exāmens Avaluaciķ continuada [Presencial]
G1
20 d’abril de 2023.
19.30-21.00
             A1
A2
B-001
B-002
B-104
B-102
B-105
B-107
-
Exāmens [Presencial]
G1
19 de juny de 2023.
16.00-19.00
            
-
G2
13 de juliol de 2023.
12.00-15.00
[* Examen de reavaluaciķ]
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Feb 2, 2023