Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Farmācia i Cičncies de l'Alimentaciķ Imatge de diagramaciķ
Tancar   
imatge de diagramació
FARMĀCIA Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2022-2023     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
BIOFARMĀCIA I FARMACOCINČTICA II

Codi: 362803
 
Tipus Imparticiķ Crédits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligatōria del grau Quadrimestral 6 3 / 2 Departament de Farmācia i Tecnologia Farmacčutica, i Fisicoquímica
Programaciķ de l'oferta docent del Segon semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Aula Llengua
Teoria [Presencial i no presencial]
M1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
10, 20, 22 i 24 de febrer.
11.30-12.30
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Colom Codina, Helena
Escribano Ferrer, Elvira
A1
10 de febrer de 2023.
11.30-12.30
B-001
Catalā Castellā
M2
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
20, 22 i 24 de febrer.
08.30-09.30
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Colom Codina, Helena
A2
Catalā
M3
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
20 de febrer.
09.30-10.30
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Escribano Ferrer, Elvira
B-102
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
22 i 24 de febrer.
10.30-11.30
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Castellā
T1
dl.dt.dc.dj.dv.2n sem.
Exclosos:
20, 22 i 24 de febrer.
14.00-15.00
[* Setmana de reavaluaciķ d'assignatures de primer semestre]
Colom Codina, Helena
Calpena Campmany, Ana Cristina
Cendros Carreras, Jose Maria
Andreu Solduga, Franc
Diez Martin, Ignacio
Mallandrich Miret, Mireia
B-102
Catalā Castellā
Prāctiques d'ordinadors [Presencial]
M01
16 i 17 de febrer de 2023.
10.00-13.00
Calpena Campmany, Ana Cristina
Mallandrich Miret, Mireia
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
M02
2 i 3 de marį de 2023.
10.00-13.00
Calpena Campmany, Ana Cristina
Mallandrich Miret, Mireia
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
M03
9 i 10 de marį de 2023.
10.00-13.00
Calpena Campmany, Ana Cristina
Andreu Solduga, Franc
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
M20
9 i 10 de febrer de 2023.
10.00-14.00
Colom Codina, Helena
Calpena Campmany, Ana Cristina
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T01
16 i 17 de febrer de 2023.
17.30-20.30
Cendros Carreras, Jose Maria
Boix Montanes, Antonio De Padua
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T02
2 i 3 de marį de 2023.
17.30-20.30
Cendros Carreras, Jose Maria
Boix Montanes, Antonio De Padua
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T03
9 i 10 de marį de 2023.
17.30-20.30
Garcia Sala, Francesc Xavier
Diez Martin, Ignacio
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T04
16 i 17 de marį de 2023.
17.30-20.30
Calpena Campmany, Ana Cristina
Boix Montanes, Antonio De Padua
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T05
23 i 24 de marį de 2023.
17.30-20.30
Garcia Sala, Francesc Xavier
Boix Montanes, Antonio De Padua
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T06
30 i 31 de marį de 2023.
17.30-20.30
Calpena Campmany, Ana Cristina
Boix Montanes, Antonio De Padua
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T07
20 i 21 d’abril de 2023.
17.30-20.30
Colom Codina, Helena
Diez Martin, Ignacio
Informātica-A
Informātica-D
Catalā Castellā
T20
9 i 10 de febrer de 2023.
16.00-20.00
[* Grup Monitors]
Calpena Campmany, Ana Cristina
Mallandrich Miret, Mireia
Informātica-A
Catalā Castellā
Prāctiques de problemes [Presencial i no presencial]
M1
[*] Les prāctiques de problemes estan incloses en l'horari de Teoria.
Colom Codina, Helena
Escribano Ferrer, Elvira
A1
Catalā Castellā
M2
[*] Les prāctiques de problemes estan incloses en l'horari de Teoria.
Colom Codina, Helena
A2
Catalā
M3
[*] Les prāctiques de problemes estan incloses en l'horari de Teoria.
Escribano Ferrer, Elvira
B-102
Castellā
Prāctiques de laboratori [Presencial]
M01
13, 14 i 15 de febrer de 2023.
10.00-13.00
Calpena Campmany, Ana Cristina
Andreu Solduga, Franc
Mallandrich Miret, Mireia
Laboratori B-305
Catalā Castellā
M02
27 i 28 de febrer. 1 de marį.
10.00-13.00
Calpena Campmany, Ana Cristina
Andreu Solduga, Franc
Mallandrich Miret, Mireia
Laboratori B-305
Catalā Castellā
M03
6, 7 i 8 de marį de 2023.
10.00-13.00
Escribano Ferrer, Elvira
Calpena Campmany, Ana Cristina
Andreu Solduga, Franc
Laboratori B-305
Catalā Castellā
M20
6, 7 i 8 de febrer de 2023.
10.00-13.00
Colom Codina, Helena
Calpena Campmany, Ana Cristina
Mallandrich Miret, Mireia
Laboratori B-305
Catalā Castellā
T01
13, 14 i 15 de febrer de 2023.
17.30-20.30
Cendros Carreras, Jose Maria
Diez Martin, Ignacio
Boix Montanes, Antonio De Padua
Laboratori B-305
Catalā Castellā
T02
27 i 28 de febrer. 1 de marį.
17.30-20.30
Cendros Carreras, Jose Maria
Diez Martin, Ignacio
Boix Montanes, Antonio De Padua
Laboratori B-305
Catalā Castellā
T03
6, 7 i 8 de marį de 2023.
17.30-20.30
Garcia Sala, Francesc Xavier
Diez Martin, Ignacio
Boix Montanes, Antonio De Padua
Laboratori B-305
Catalā Castellā
T04
13, 14 i 15 de marį de 2023.
17.30-20.30
Colom Codina, Helena
Cendros Carreras, Jose Maria
Boix Montanes, Antonio De Padua
Laboratori B-305
Catalā Castellā
T05
20, 21 i 22 de marį de 2023.
17.30-20.30
Cendros Carreras, Jose Maria
Andreu Solduga, Franc
Boix Montanes, Antonio De Padua
Laboratori B-305
Catalā Castellā
T06
27, 28 i 29 de marį de 2023.
17.30-20.30
Colom Codina, Helena
Cendros Carreras, Jose Maria
Andreu Solduga, Franc
Laboratori B-305
Catalā Castellā
Exāmens Avaluaciķ continuada [Presencial]
G1
5 de maig de 2023.
19.30-21.00
             A1
A3
A4
A2
A5
B-001
B-002
-
Exāmens Fi de carrera [Presencial]
G1
31 de gener de 2023.
Tarda
            
-
Exāmens [Presencial]
G1
14 de juny de 2023.
16.00-20.00
            
-
G2
12 de juliol de 2023.
16.00-20.00
[* Examen de reavaluaciķ]
            
-
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Feb 2, 2023