Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat d'Educaciˇ Imatge de diagramaciˇ
Tancar   
imatge de diagramació
MESTRE D'EDUCACIË INFANTIL Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2023-2024     Assignatures - Horaris

Imatge de diagramació
RECERCA I INNOVACIË EN LA PR└CTICA EDUCATIVA

Codi: 361098
 
Tipus Imparticiˇ CrÚdits Curs/Semestre Unitat Acadèmica
Obligat˛ria del grau Quadrimestral 6 4 / 1 Departament de MŔtodes d'Investigaciˇ i Diagn˛stic en Educaciˇ
Programaciˇ de l'oferta docent del Primer semestre
Activitat
Grup Dies Horari Professorat Llengua Aula
TeoricoprÓctica [Presencial]
1A
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.30-14.30
Crous Parcerisas, GemmaCatalÓ
1001
1B
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
12.30-14.30
Beremenyi , Balint AbelCatalÓ
Rodrigo Pedrosa, OlgaCatalÓ
Aula 101
3A
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.30-10.30
Herrera Urizar, Gustavo CristobalCastellÓ
2105
3B
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
08.30-10.30
Ruiz Bueno, AntonioCatalÓ
1003
5A
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.30-12.30
De Ormaechea Otalora, Ana ValeriaCastellÓ
3106
5B
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.30-12.30
Quiros Dominguez, Carolina LuciaCastellÓ
Salˇ de Graus Educaciˇ - Margarida Comas
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
10.30-12.30
3104
7A
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
17.30-19.30
Fagundes Vila, CaterineCastellÓ
3106
9A
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
19.30-21.30
Brufau Pla, RogerCatalÓ
2105
D1
dl.dt.dc.dj.dv.1r sem.
15.30-17.30
Herrera Urizar, Gustavo CristobalCastellÓ
1104
ExÓmens Convocat˛ria ordinÓria [Presencial]
1A
16 de gener de 2024.
12.30-14.30
Crous Parcerisas, Gemma
1001
1B
16 de gener de 2024.
12.30-14.30
Beremenyi , Balint Abel
Rodrigo Pedrosa, Olga
Aula 101
3A
16 de gener de 2024.
08.30-10.30
Herrera Urizar, Gustavo Cristobal
2105
3B
16 de gener de 2024.
08.30-10.30
Ruiz Bueno, Antonio
1003
5A
16 de gener de 2024.
10.30-12.30
De Ormaechea Otalora, Ana Valeria
3106
7A
16 de gener de 2024.
17.30-19.30
Fagundes Vila, Caterine
3106
9A
16 de gener de 2024.
19.30-21.30
Brufau Pla, Roger
2105
D1
9 de gener de 2024.
15.30-17.30
Herrera Urizar, Gustavo Cristobal
1006
ExÓmens Reavaluaciˇ [Presencial]
1A
6 de febrer de 2024.
12.30-14.30
Crous Parcerisas, Gemma
1001
1B
6 de febrer de 2024.
12.30-14.30
Beremenyi , Balint Abel
Rodrigo Pedrosa, Olga
Aula 101
3A
6 de febrer de 2024.
08.30-10.30
             2105
3B
6 de febrer de 2024.
08.30-10.30
Ruiz Bueno, Antonio
1003
5A
6 de febrer de 2024.
10.30-12.30
De Ormaechea Otalora, Ana Valeria
3106
7A
6 de febrer de 2024.
17.30-19.30
Fagundes Vila, Caterine
3106
9A
6 de febrer de 2024.
19.30-21.30
Brufau Pla, Roger
2105
D1
8 de febrer de 2024.
15.30-17.30
Herrera Urizar, Gustavo Cristobal
1006
v5.1.8 © Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Dec 1, 2023