Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de MatemÓtiques i InformÓtica Imatge de diagramaciˇ
Inici UB   
imatge de diagramació
MATEM└TIQUES Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2018-2019     ExÓmens - Horaris

Imatge de diagramació

ExÓmens DocŔncia Primer Semestre

Primer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360142 - AN└LISI DE DADES I INTRODUCCIË A LA PROBABILITAT
ExÓmens : 1r parcial
G1
5 de novembre de 2018.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
8 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
28 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
360139 - ARITM╚TICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
5 de novembre de 2018.
15.00-18.00
Aula B1
 
ExÓmens : Final
G1
21 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
31 de gener de 2019.
15.00-20.00
 
 
360140 - ELEMENTS DE PROGRAMACIË
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
08.00-11.00
Aula B2
Aula B3
Aula IF
Aula B5
 
ExÓmens : Final
G1
18 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula IF
Aula B5
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
31 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula IF
 
360136 - INTRODUCCIË AL C└LCUL DIFERENCIAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
31 d'octubre de 2018.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
ExÓmens : Final
G1
16 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula T2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B6
 
360137 - INTRODUCCIË AL C└LCUL INTEGRAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
31 d'octubre de 2018.
15.00-18.00
Aula B2
 
ExÓmens : Final
G1
17 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
15.00-20.00
Aula B1
 
360138 - LLENGUATGE I RAONAMENT MATEM└TIC
ExÓmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2018.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
14 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula B7
Aula T1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
30 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
360134 - MATRIUS I VECTORS
ExÓmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2018.
08.00-11.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
10 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
360141 - PROGRAMACIË CIENT═FICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
15.00-18.00
Aula B5
 
ExÓmens : Final
G1
15 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
30 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula IA
 
360135 - └LGEBRA LINEAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2018.
15.00-18.00
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
11 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B1
 
Segon Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360144 - C└LCUL DIFERENCIAL EN DIVERSES VARIABLES
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
21 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
31 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
360145 - C└LCUL INTEGRAL EN DIVERSES VARIABLES
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
18.00-21.00
Aula B2
 
ExÓmens : Final
G1
18 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
31 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
 
360148 - ESTRUCTURES ALGEBRAIQUES
ExÓmens : 1r parcial
G1
31 d'octubre de 2018.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
17 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
360151 - GEOMETRIA LINEAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2018.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
15 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
30 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
360152 - GEOMETRIA PROJECTIVA
ExÓmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2018.
18.00-21.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
16 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
09.00-14.00
Aula T1
 
360150 - GRAFS
ExÓmens : 1r parcial
G1
5 de novembre de 2018.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
9 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
28 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
 
360153 - MODELS MATEM└TICS I SISTEMES DIN└MICS
ExÓmens : 1r parcial
G1
5 de novembre de 2018.
18.00-21.00
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
10 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
 
360146 - M╚TODES NUM╚RICS I
ExÓmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2018.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
11 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
Aula B7
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
Aula IF
Aula ID
 
360155 - TOPOLOGIA
ExÓmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2018.
18.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
14 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
28 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula T1
 
Tercer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360159 - AN└LISI COMPLEXA
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
15.00-18.00
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
21 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula T1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
31 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
360158 - AN└LISI MATEM└TICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2018.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B7
Aula T1
 
ExÓmens : Final
G1
10 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B6
Aula B7
Aula T1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B6
 
360149 - EQUACIONS ALGEBRAIQUES
ExÓmens : 1r parcial
G1
31 d'octubre de 2018.
08.00-11.00
Aula B6
Aula B7
Aula T1
 
ExÓmens : Final
G1
16 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B5
 
360154 - EQUACIONS DIFERENCIALS
ExÓmens : 1r parcial
G1
5 de novembre de 2018.
15.00-18.00
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
11 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
360163 - ESTAD═STICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
31 d'octubre de 2018.
15.00-18.00
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
17 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
360156 - GEOMETRIA DIFERENCIAL DE CORBES I SUPERF═CIES
ExÓmens : 1r parcial
G1
5 de novembre de 2018.
08.00-11.00
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
8 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B6
Aula B7
Aula T1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
28 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
 
360147 - M╚TODES NUM╚RICS II
ExÓmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2018.
08.00-11.00
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
14 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
30 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
360162 - PROBABILITATS
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
18 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B6
Aula B7
Aula T2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
31 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
360157 - TOPOLOGIA I GEOMETRIA GLOBAL DE SUPERF═CIES
ExÓmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2018.
15.00-18.00
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
9 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
28 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
Quart Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364203 - AN└LISI REAL I FUNCIONAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2018.
11.00-14.00
Aula T1
 
ExÓmens : Final
G1
9 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
28 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B1
 
364346 - COMPUTABILITAT I COMPLEXITAT
ExÓmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2018.
11.00-14.00
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
21 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula T2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
15.00-20.00
Aula S1
 
364204 - DID└CTICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2018.
15.00-18.00
Aula T1
 
ExÓmens : Final
G1
18 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
31 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula T2
 
364209 - EQUACIONS EN DERIVADES PARCIALS
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
15.00-18.00
 
 
ExÓmens : Final
G1
10 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula T2
 
364344 - GEOMETRIA DIFERENCIAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
5 de novembre de 2018.
11.00-14.00
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
15 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
30 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula B1
 
364341 - M╚TODES ALGEBRAICS EN TEORIA DE NOMBRES
ExÓmens : 1r parcial
G1
31 d'octubre de 2018.
11.00-14.00
Aula B1
 
ExÓmens : Final
G1
17 de gener de 2019.
08.00-15.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de febrer de 2019.
09.00-14.00
Aula S1
 
364585 - PROBABILITATS AVANăADES
ExÓmens : 1r parcial
G1
30 d'octubre de 2018.
11.00-14.00
Aula B1
 
ExÓmens : Final
G1
11 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula T2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
29 de gener de 2019.
15.00-20.00
Aula T2
 
364212 - PROCESSOS ESTOC└STICS
ExÓmens : 1r parcial
G1
31 d'octubre de 2018.
15.00-18.00
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
16 de gener de 2019.
09.00-14.00
Institut de MatemÓtiques (IMUB)
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
30 de gener de 2019.
09.00-14.00
Aula T2
 

ExÓmens DocŔncia Segon Semestre

Primer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360139 - ARITM╚TICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
26 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
20 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula IF
Aula B5
Aula B6
Aula B7
Aula IA
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
5 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula IA
Aula IB
 
360140 - ELEMENTS DE PROGRAMACIË
ExÓmens : 1r parcial
G1
29 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula IA
 
ExÓmens : Final
G1
11 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula IF
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula IA
 
360143 - F═SICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
28 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
12 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
2 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
 
360136 - INTRODUCCIË AL C└LCUL DIFERENCIAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
25 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula B2
 
ExÓmens : Final
G1
13 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula T1
Aula T2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
2 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
360137 - INTRODUCCIË AL C└LCUL INTEGRAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
27 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
7 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
 
360134 - MATRIUS I VECTORS
ExÓmens : 1r parcial
G1
27 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
21 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula S1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
5 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula S1
 
360141 - PROGRAMACIË CIENT═FICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
29 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
ExÓmens : Final
G1
18 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
4 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
360135 - └LGEBRA LINEAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
25 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
14 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
Aula T1
Aula T2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
3 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
 
Segon Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360144 - C└LCUL DIFERENCIAL EN DIVERSES VARIABLES
ExÓmens : 1r parcial
G1
28 de marš de 2019.
18.00-21.00
Aula B5
 
ExÓmens : Final
G1
7 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
360145 - C└LCUL INTEGRAL EN DIVERSES VARIABLES
ExÓmens : 1r parcial
G1
27 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
13 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
3 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
360148 - ESTRUCTURES ALGEBRAIQUES
ExÓmens : 1r parcial
G1
27 de marš de 2019.
18.00-21.00
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
12 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
2 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
360151 - GEOMETRIA LINEAL
ExÓmens : 1r parcial
G1
25 de marš de 2019.
18.00-21.00
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
14 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
3 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
 
360152 - GEOMETRIA PROJECTIVA
ExÓmens : 1r parcial
G1
26 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
21 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
5 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
360161 - HISTĎRIA DE LES MATEM└TIQUES
ExÓmens : 1r parcial
G1
25 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
17 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
2 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
 
360153 - MODELS MATEM└TICS I SISTEMES DIN└MICS
ExÓmens : 1r parcial
G1
29 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Final
G1
11 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
 
360146 - M╚TODES NUM╚RICS I
ExÓmens : 1r parcial
G1
26 de marš de 2019.
18.00-21.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
18 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
4 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula IF
Aula B7
 
360155 - TOPOLOGIA
ExÓmens : 1r parcial
G1
28 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
19 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
4 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B2
 
Tercer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360159 - AN└LISI COMPLEXA
ExÓmens : 1r parcial
G1
26 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
12 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
2 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B3
 
360158 - AN└LISI MATEM└TICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
25 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
11 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de juliol de 2019.
14.30-20.00
Aula B3
 
360149 - EQUACIONS ALGEBRAIQUES
ExÓmens : 1r parcial
G1
29 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula B2
 
ExÓmens : Final
G1
13 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
2 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
360154 - EQUACIONS DIFERENCIALS
ExÓmens : 1r parcial
G1
27 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
20 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula T1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
4 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B5
 
360163 - ESTAD═STICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
25 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
14 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
3 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B3
 
360156 - GEOMETRIA DIFERENCIAL DE CORBES I SUPERF═CIES
ExÓmens : 1r parcial
G1
28 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
19 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
4 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
360160 - MODELITZACIË
ExÓmens : 1r parcial
G1
29 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
18 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B6
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
5 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
360147 - M╚TODES NUM╚RICS II
ExÓmens : 1r parcial
G1
27 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
21 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
5 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
360162 - PROBABILITATS
ExÓmens : 1r parcial
G1
26 de marš de 2019.
15.00-18.00
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
17 de juny de 2019.
15.00-20.00
Aula B3
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
3 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula B7
 
360157 - TOPOLOGIA I GEOMETRIA GLOBAL DE SUPERF═CIES
ExÓmens : 1r parcial
G1
28 de marš de 2019.
08.00-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
ExÓmens : Final
G1
7 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula T2
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de juliol de 2019.
09.00-14.00
Aula B3
 
Quart Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364342 - ANELLS DE POLINOMIS EN DIVERSES VARIABLES
ExÓmens : 1r parcial
G1
28 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B1
 
ExÓmens : Final
G1
11 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
1 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula S1
 
364345 - FUNCIONS DE VARIABLE COMPLEXA
ExÓmens : 1r parcial
G1
26 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B1
 
ExÓmens : Final
G1
17 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
3 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula S1
 
364347 - LĎGICA MATEM└TICA
ExÓmens : 1r parcial
G1
29 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B1
Aula B7
 
ExÓmens : Final
G1
21 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
5 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula S2
 
364210 - SISTEMES DIN└MICS
ExÓmens : 1r parcial
G1
27 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B1
 
ExÓmens : Final
G1
13 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B7
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
2 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula S1
 
364343 - VARIETATS ALGEBRAIQUES
ExÓmens : 1r parcial
G1
25 de marš de 2019.
11.00-14.00
Aula B1
 
ExÓmens : Final
G1
19 de juny de 2019.
09.00-14.00
Aula B1
 
ExÓmens : Reavaluaciˇ
G1
4 de juliol de 2019.
15.00-20.00
Aula S1
 
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Nov 15, 2019