Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Matemàtiques i Informàtica Imatge de diagramació
Inici UB   
imatge de diagramació
DOBLE TITULACIÓ MATEMÀTIQUES I ENGINYERIA INFORMÀTICA Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2023-2024     Exàmens - Horaris

Imatge de diagramació

Exàmens Docència Primer Semestre

Primer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360136 - INTRODUCCIÓ AL CÀLCUL DIFERENCIAL
Exàmens : 1r parcial
G1
8 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
Aula IA
 
Exàmens : Final
G1
17 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
Aula IA
 
Exàmens : Reavaluació
G1
31 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
360138 - LLENGUATGE I RAONAMENT MATEMÀTIC
Exàmens : 1r parcial
G1
3 de novembre de 2023.
11.30-14.00
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
15 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
29 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
360134 - MATRIUS I VECTORS
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B1
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
10 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
364288 - PROGRAMACIÓ I
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
15.00-18.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Final
G1
12 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
30 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
360135 - ÀLGEBRA LINEAL
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
15.00-17.30
Aula B1
 
Exàmens : Final
G1
11 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
 
Exàmens : Reavaluació
G1
30 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B1
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364298 - ALGORÍSMICA
Exàmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2023.
11.00-14.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Final
G1
8 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula IB
Aula IC
Aula ID
 
Segon Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360142 - ANÀLISI DE DADES I INTRODUCCIÓ A LA PROBABILITAT
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
19 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
2 de febrer de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
364289 - DISSENY DIGITAL BÀSIC
Exàmens : 1r parcial
G1
8 de novembre de 2023.
15.00-18.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
18 de gener de 2024.
15.00-21.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
1 de febrer de 2024.
15.00-21.00
Aula B3
 
360137 - INTRODUCCIÓ AL CÀLCUL INTEGRAL
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
15.00-17.30
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
18 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
1 de febrer de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364300 - ALGORÍSMICA AVANÇADA
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
18.00-21.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Final
G1
11 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Reavaluació
G1
29 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula IB
Aula IC
Aula ID
 
360151 - GEOMETRIA LINEAL
Exàmens : 1r parcial
G1
3 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
16 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
31 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
360146 - MÈTODES NUMÈRICS I
Exàmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2023.
11.30-14.00
Aula B3
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
9 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B2
 
360155 - TOPOLOGIA
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
18.00-20.30
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
8 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
Tercer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364297 - ELECTRÒNICA
Exàmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2023.
18.00-21.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
15 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360144 - CÀLCUL DIFERENCIAL EN DIVERSES VARIABLES
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
11.30-14.00
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
11 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
29 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
360145 - CÀLCUL INTEGRAL EN DIVERSES VARIABLES
Exàmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2023.
15.00-17.30
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
10 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
364303 - DISSENY DE SOFTWARE
Exàmens : 1r parcial
G1
3 de novembre de 2023.
17.00-20.00
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
9 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
364305 - ESTRUCTURA DE COMPUTADORS
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
18.00-21.00
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
17 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
30 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
360148 - ESTRUCTURES ALGEBRAIQUES
Exàmens : 1r parcial
G1
8 de novembre de 2023.
11.30-14.00
Aula B3
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
18 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
1 de febrer de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
360152 - GEOMETRIA PROJECTIVA
Exàmens : 1r parcial
G1
3 de novembre de 2023.
15.00-17.30
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
17 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
1 de febrer de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
 
Quart Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360159 - ANÀLISI COMPLEXA
Exàmens : 1r parcial
G1
8 de novembre de 2023.
15.00-17.30
Aula B1
Aula B2
 
Exàmens : Final
G1
22 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
31 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
360158 - ANÀLISI MATEMÀTICA
Exàmens : 1r parcial
G1
3 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
8 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
30 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
360149 - EQUACIONS ALGEBRAIQUES
Exàmens : 1r parcial
G1
8 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula T1
 
Exàmens : Final
G1
17 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
Aula T1
 
Exàmens : Reavaluació
G1
2 de febrer de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
360163 - ESTADÍSTICA
Exàmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2023.
18.00-20.30
Aula B2
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
16 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
29 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
 
364314 - INTEL·LIGÈNCIA ARTIFICIAL
Exàmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2023.
15.00-18.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
10 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 
360153 - MODELS MATEMÀTICS I SISTEMES DINÀMICS
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
15.00-17.30
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
12 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
Aula IA
 
Exàmens : Reavaluació
G1
30 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B6
 
360162 - PROBABILITATS
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B6
Aula B7
Aula IA
 
Exàmens : Final
G1
19 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
1 de febrer de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
364308 - SISTEMES OPERATIUS II
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
15.00-18.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
12 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
29 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
Cinqu? Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360154 - EQUACIONS DIFERENCIALS
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
18.00-20.30
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
9 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
360156 - GEOMETRIA DIFERENCIAL DE CORBES I SUPERFÍCIES
Exàmens : 1r parcial
G1
2 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
12 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
31 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
360147 - MÈTODES NUMÈRICS II
Exàmens : 1r parcial
G1
7 de novembre de 2023.
08.30-11.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
10 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
29 de gener de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
364322 - TALLER DE NOUS USOS DE LA INFORMÀTICA
Exàmens : 1r parcial
G1
3 de novembre de 2023.
15.00-18.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
16 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
30 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
360157 - TOPOLOGIA I GEOMETRIA GLOBAL DE SUPERFÍCIES
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
15.00-17.30
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
18 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B2
 
Exàmens : Reavaluació
G1
1 de febrer de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 
364315 - VISIÓ ARTIFICIAL
Exàmens : 1r parcial
G1
6 de novembre de 2023.
15.00-18.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Final
G1
18 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Reavaluació
G1
1 de febrer de 2024.
15.00-20.00
Aula IB
Aula IC
 
364309 - XARXES
Exàmens : 1r parcial
G1
8 de novembre de 2023.
15.00-18.00
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
8 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
Sis? Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364316 - ENGINYERIA DEL SOFTWARE
Exàmens : 1r parcial
G1
  
Exàmens : Final
G1
9 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 
364313 - ÈTICA I LEGISLACIÓ
Exàmens : 1r parcial
G1
  
 
Exàmens : Final
G1
19 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
31 de gener de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 

Exàmens Docència Segon Semestre

Primer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360139 - ARITMÈTICA
Exàmens : 1r parcial
G1
8 d’abril de 2024.
15.00-17.30
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
13 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
28 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
364294 - FÍSICA
Exàmens : 1r parcial
G1
4 d’abril de 2024.
15.00-18.00
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
3 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
19 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
360135 - ÀLGEBRA LINEAL
Exàmens : 1r parcial
G1
5 d’abril de 2024.
08.30-11.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
5 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
20 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364301 - ESTRUCTURA DE DADES
Exàmens : 1r parcial
G1
2 d’abril de 2024.
15.00-18.00
Aula B1
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
11 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
27 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
364299 - PROGRAMACIÓ II
Exàmens : 1r parcial
G1
3 d’abril de 2024.
11.00-14.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Final
G1
7 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
Aula IG
 
Exàmens : Reavaluació
G1
21 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula IF
Aula IB
Aula IG
 
Segon Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364296 - EMPRESA
Exàmens : 1r parcial
G1
8 d’abril de 2024.
18.00-21.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
12 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 
360137 - INTRODUCCIÓ AL CÀLCUL INTEGRAL
Exàmens : 1r parcial
G1
3 d’abril de 2024.
15.00-17.30
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
7 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
364290 - INTRODUCCIÓ ALS ORDINADORS
Exàmens : 1r parcial
G1
5 d’abril de 2024.
15.00-18.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
5 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
20 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360151 - GEOMETRIA LINEAL
Exàmens : 1r parcial
G1
8 d’abril de 2024.
18.00-20.30
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
11 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
 
360161 - HISTÒRIA DE LES MATEMÀTIQUES
Exàmens : 1r parcial
G1
2 d’abril de 2024.
11.30-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
4 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
19 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
360146 - MÈTODES NUMÈRICS I
Exàmens : 1r parcial
G1
2 d’abril de 2024.
18.00-20.30
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
3 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B6
 
360155 - TOPOLOGIA
Exàmens : 1r parcial
G1
4 d’abril de 2024.
15.00-17.30
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
14 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
27 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
Tercer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360144 - CÀLCUL DIFERENCIAL EN DIVERSES VARIABLES
Exàmens : 1r parcial
G1
4 d’abril de 2024.
11.30-14.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
7 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
21 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
360145 - CÀLCUL INTEGRAL EN DIVERSES VARIABLES
Exàmens : 1r parcial
G1
3 d’abril de 2024.
11.30-14.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
17 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
28 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
360148 - ESTRUCTURES ALGEBRAIQUES
Exàmens : 1r parcial
G1
3 d’abril de 2024.
18.00-20.30
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
10 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
27 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
360152 - GEOMETRIA PROJECTIVA
Exàmens : 1r parcial
G1
8 d’abril de 2024.
08.30-11.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
6 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
364306 - PROGRAMACIÓ D'ARQUITECTURES ENCASTADES
Exàmens : 1r parcial
G1
4 d’abril de 2024.
18.00-21.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
10 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
364304 - PROJECTE INTEGRAT DE SOFTWARE
Exàmens : 1r parcial
G1
2 d’abril de 2024.
18.00-21.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Final
G1
4 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
19 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 
364307 - SISTEMES OPERATIUS I
Exàmens : 1r parcial
G1
5 d’abril de 2024.
18.00-21.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
14 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
27 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Quart Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360159 - ANÀLISI COMPLEXA
Exàmens : 1r parcial
G1
2 d’abril de 2024.
08.30-11.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
3 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
20 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
360158 - ANÀLISI MATEMÀTICA
Exàmens : 1r parcial
G1
8 d’abril de 2024.
15.00-17.30
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
12 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
364311 - BASES DE DADES
Exàmens : 1r parcial
G1
4 d’abril de 2024.
15.00-18.00
Aula B1
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
13 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
28 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
360149 - EQUACIONS ALGEBRAIQUES
Exàmens : 1r parcial
G1
5 d’abril de 2024.
15.00-17.30
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
4 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
21 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
360163 - ESTADÍSTICA
Exàmens : 1r parcial
G1
8 d’abril de 2024.
11.30-14.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
5 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
Aula B5
Aula T1
 
Exàmens : Reavaluació
G1
21 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
364323 - FACTORS HUMANS I COMPUTACIÓ
Exàmens : 1r parcial
G1
3 d’abril de 2024.
18.00-21.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
 
Exàmens : Final
G1
7 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula IF
Aula IB
Aula IC
Aula ID
 
Exàmens : Reavaluació
G1
27 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula IF
Aula IB
 
360153 - MODELS MATEMÀTICS I SISTEMES DINÀMICS
Exàmens : 1r parcial
G1
5 d’abril de 2024.
11.30-14.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
12 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
 
360162 - PROBABILITATS
Exàmens : 1r parcial
G1
4 d’abril de 2024.
18.00-20.30
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
14 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
28 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 
Cinqu? Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360154 - EQUACIONS DIFERENCIALS
Exàmens : 1r parcial
G1
3 d’abril de 2024.
08.30-11.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
13 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
27 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B2
Aula B3
 
360156 - GEOMETRIA DIFERENCIAL DE CORBES I SUPERFÍCIES
Exàmens : 1r parcial
G1
3 d’abril de 2024.
15.00-17.30
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
6 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
364328 - GRÀFICS I VISUALITZACIÓ DE DADES
Exàmens : 1r parcial
G1
5 d’abril de 2024.
15.00-18.00
Aula IF
Aula IC
Aula ID
 
Exàmens : Final
G1
11 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
26 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
Aula IF
 
364310 - LÒGICA I LLENGUATGES
Exàmens : 1r parcial
G1
8 d’abril de 2024.
15.00-18.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Final
G1
3 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
Aula B6
 
Exàmens : Reavaluació
G1
19 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B5
 
360147 - MÈTODES NUMÈRICS II
Exàmens : 1r parcial
G1
2 d’abril de 2024.
15.00-17.30
Aula B2
 
Exàmens : Final
G1
10 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B7
 
Exàmens : Reavaluació
G1
27 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B6
 
364312 - SOFTWARE DISTRIBUÏT
Exàmens : 1r parcial
G1
2 d’abril de 2024.
15.00-18.00
Aula B6
Aula B7
 
Exàmens : Final
G1
5 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
20 de juny de 2024.
15.00-20.00
Aula B3
 
360157 - TOPOLOGIA I GEOMETRIA GLOBAL DE SUPERFÍCIES
Exàmens : 1r parcial
G1
4 d’abril de 2024.
08.30-11.00
Aula B2
Aula B3
Aula B5
 
Exàmens : Final
G1
7 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B1
Aula B2
Aula B3
 
Exàmens : Reavaluació
G1
25 de juny de 2024.
09.00-14.00
Aula B5
 
v5.1.9 20240507 © Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Jun 21, 2024