Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació Imatge de diagramació
Logo Universitat de Barcelona Facultat de Geografia i Hist˛ria Imatge de diagramaciˇ
Tancar   
imatge de diagramació
HISTĎRIA DE L'ART Imatge de diagramació
Imatge de diagramació

  Curs: 2019-2020     ExÓmens - Horaris

Imatge de diagramació

ExÓmens DocŔncia Primer Semestre

Primer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360695 - FONAMENTS DE LES ARTS ESC╚NIQUES
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
27 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 307
 
B1
27 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 307
 
C1
27 de gener de 2020.
18.00-20.00
Aula 305
 
D1
27 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 304
 
B1
13 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 304
 
C1
13 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 304
 
D1
13 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 304
 
360689 - HISTĎRIA, CULTURA I SOCIETAT EN ╚POCA ANTIGA I MEDIEVAL
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
31 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 305
 
B1
31 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 304
 
C1
31 de gener de 2020.
18.00-20.00
Aula 304
 
D1
31 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 304
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 304
 
B1
13 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 304
 
C1
13 de marš de 2020.
17.00-19.00
Aula 304
 
D1
13 de marš de 2020.
17.00-19.00
Aula 304
 
360188 - ICONOGRAFIA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
20 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 305
 
B1
20 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 306
 
C1
20 de gener de 2020.
18.00-20.00
Aula 307
 
D1
20 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 307
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 304
 
B1
11 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 304
 
C1
11 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 304
 
D1
11 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 304
 
360186 - LLENGUATGES ART═STICS
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
29 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 307
 
B1
29 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 306
 
C1
29 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 304
 
D1
29 de gener de 2020.
18.00-20.00
Aula 304
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 304
 
B1
13 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 304
 
C1
13 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 304
 
D1
13 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 304
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360235 - HISTĎRIA DE LA M┌SICA: LLENGUATGES I METODOLOGIES
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
23 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 307
 
B1
23 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 307
 
C1
23 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 307
 
D1
23 de gener de 2020.
18.00-20.00
Aula 307
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 307
 
B1
11 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 307
 
C1
11 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 307
 
D1
11 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 307
 
Segon Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360195 - HISTĎRIA DEL CINEMA: DELS OR═GENS AL CINEMA CL└SSIC
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
22 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 306
 
B1
22 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 307
 
C1
22 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 307
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 307
 
B1
11 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 307
 
C1
11 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 307
 
360187 - TEORIA DE L'ART
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
30 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 304
 
B1
30 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 305
 
C1
30 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 305
 
B1
13 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 305
 
C1
13 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 305
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360103 - ART DE GR╚CIA I EL MËN HELĚLEN═STIC
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
24 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
B1
24 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 305
 
C1
24 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 304
 
B1
11 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 305
 
C1
11 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 305
 
360104 - ART DE ROMA I L'ANTIGUITAT TARDANA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
20 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
B1
20 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 305
 
C1
20 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 306
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 304
 
B1
11 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 305
 
C1
11 de marš de 2020.
17.00-19.00
Aula 305
 
360641 - RENAIXEMENT EN EL SEGLE XV
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
27 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 304
 
B1
27 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 305
 
C1
27 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 307
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 305
 
B1
13 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 305
 
C1
13 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 305
 
Tercer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360184 - CONSERVACIË DE B╔NS CULTURALS
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
23 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 304
 
B1
23 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 308
 
C1
23 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 304
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 306
 
B1
11 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 306
 
C1
11 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 306
 
360704 - FONTS DE LA HISTĎRIA DE L'ART
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
20 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 304
 
B1
20 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 304
 
C1
20 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 304
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
B1
11 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
C1
11 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 306
 
360698 - HISTĎRIA DEL CINEMA: EL CINEMA CL└SSIC
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
24 de gener de 2020.
08.00-10.00
Aula 307
 
B1
24 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 307
 
C1
24 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 307
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 307
 
B1
11 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 307
 
C1
11 de marš de 2020.
17.00-19.00
Aula 307
 
360106 - ROM└NIC I GĎTIC: L'ART DELS SEGLES XII I XIII
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
28 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 306
 
B1
28 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 305
 
C1
28 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 306
 
B1
13 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 306
 
C1
13 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 306
 
360210 - ┌LTIMES TEND╚NCIES DE L'ART (DE 1960 A L'ACTUALITAT)
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
31 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 306
 
B1
31 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
C1
31 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 306
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
B1
13 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
C1
13 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 306
 
Quart Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360108 - ART CATAL└ MEDIEVAL
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
21 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 304
 
B1
21 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 307
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 306
 
B1
11 de marš de 2020.
17.00-19.00
Aula 306
 
360218 - ART CATAL└ MODERN I CONTEMPORANI
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
28 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 307
 
B1
28 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 307
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 307
 
B1
13 de marš de 2020.
17.00-19.00
Aula 307
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364025 - ARQUITECTURA I CIUTAT A L'╚POCA DE LES EXPOSICIONS UNIVERSALS
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
31 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 303
 
364035 - ART ROM└NIC HISP└NIC (SEGLES XI-XII)
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
27 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 105
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 105
 
364041 - CR═TICA D'ART
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
20 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 303
 
364052 - HISTĎRIA DEL GRAVAT
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
23 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
10.00-12.00
Aula 303
 
364056 - HISTĎRIA I TEORIA DE LA FOTOGRAFIA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
30 de gener de 2020.
12.00-14.00
Aula 306
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
08.00-10.00
Aula 303
 
364060 - L'ART DE LA POSTMODERNITAT
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
29 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 303
 
364061 - L'ART DELS PA¤SOS BAIXOS A LA FI DE L'EDAT MITJANA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
24 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 306
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
15.00-17.00
Aula 303
 
364068 - PENSAMENT MUSICAL
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
22 de gener de 2020.
10.00-12.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
11 de marš de 2020.
12.00-14.00
Aula 303
 
364069 - PERSPECTIVES FEMINISTES A LA HISTĎRIA DE L'ART
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
31 de gener de 2020.
16.00-18.00
Aula 305
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
13 de marš de 2020.
19.00-21.00
Aula 303
 

ExÓmens DocŔncia Segon Semestre

Primer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360690 - HISTĎRIA, CULTURA I SOCIETAT EN ╚POCA MODERNA I CONTEMPOR└NIA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
22 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
22 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
22 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
D1
22 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
4 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
4 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
D1
4 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
360691 - M╚TODES I FONAMENTS DEL TREBALL HISTORICOART═STIC
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
12 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
12 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
12 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
D1
12 de juny de 2020.
18.00-20.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
D1
2 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
360694 - T╚CNIQUES ART═STIQUES
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
9 de juny de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
9 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
9 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
D1
9 de juny de 2020.
18.00-20.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
D1
2 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360208 - ART DE L'╚POCA DE LES REVOLUCIONS BURGESES (1789-1905)
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
15 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
15 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
15 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
D1
15 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
17.00-19.00
 
 
D1
2 de setembre de 2020.
17.00-19.00
 
 
360102 - ART DE LES CIVILITZACIONS ANTIGUES
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
19 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
19 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
19 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
D1
19 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
4 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
C1
4 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
D1
4 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
Segon Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360692 - FONAMENTS D'HISTĎRIA DE L'EST╚TICA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
19 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
19 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
19 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
4 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
4 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360642 - CLASSICISME I MANIERISME EN EL SEGLE XVI
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
15 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
15 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
15 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
360105 - DEL PRIMER ART MEDIEVAL AL ROM└NIC (SEGLES VI-XI)
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
11 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
11 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
11 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
17.00-19.00
 
 
360209 - HISTĎRIA DE L'ART DE LES AVANTGUARDES (1905-1960)
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
9 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
9 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
9 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
360697 - HISTĎRIA DE LES ARTS ESC╚NIQUES
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
22 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
22 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
22 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
4 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
C1
4 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
Tercer Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
360107 - ART GĎTIC DELS SEGLES XIV I XV
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
15 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
15 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
15 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
4 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
C1
4 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
360643 - BARROC EN ELS SEGLES XVII I XVIII
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
19 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
19 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
19 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
4 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
4 de setembre de 2020.
17.00-19.00
 
 
360693 - HISTĎRIA DE L'EST╚TICA EN ╚POCA MODERNA I CONTEMPOR└NIA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
22 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
22 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
22 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
4 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
4 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
360236 - HISTĎRIA DE LA M┌SICA EN L'╚POCA CONTEMPOR└NIA.
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
12 de juny de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
12 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
12 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
17.00-19.00
 
 
360185 - MUSEOLOGIA I MUSEOGRAFIA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
9 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
B1
9 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
C1
9 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
B1
2 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
C1
2 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
Quart Curs
ASSIGNATURES
Activitat Grup Dies / Horari Aula  
364023 - ARGENTERS I JOIERS DE CATALUNYA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
12 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
17.00-19.00
 
 
364024 - ARQUITECTURA DEL GĎTIC MERIDIONAL
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
15 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
364028 - ART CONTEMPORANI XIN╚S
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
17 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
364036 - ART, LITERATURA I PENSAMENT ENTRE 1871 I 1945
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
22 de juny de 2020.
18.00-20.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
15.00-17.00
 
 
364038 - BARCELONA 1900
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
16 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
364042 - EL LLENGUATGE DRAM└TIC: EL GEST I LA PARAULA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
18 de juny de 2020.
16.00-18.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
19.00-21.00
 
 
364044 - EL MËN NĎRDIC I L'EXPANSIË DEL RENAIXEMENT: DIVERSES VISIONS EN L'ART DEL SEGLE XVI
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
11 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
365046 - HISTĎRIA DE L'ĎPERA
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
10 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
364053 - HISTĎRIA DEL JAZZ
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
19 de juny de 2020.
12.00-14.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
08.00-10.00
 
 
364070 - PINTURA ESPANYOLA DEL SEGLE D'OR
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
18 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
4 de setembre de 2020.
10.00-12.00
 
 
364073 - TEND╚NCIES DEL CINEMA MODERN I CONTEMPORANI
ExÓmens Convocat˛ria OrdinÓria
A1
9 de juny de 2020.
10.00-12.00
 
 
ExÓmens Reavaluaciˇ
A1
2 de setembre de 2020.
12.00-14.00
 
 
© Universitat de Barcelona Edició: Àrea de Tecnologies
Última actualització o validació:Oct 17, 2021