News

Jornada científica “Viure a l’Espanya moderna” (Activitat posposada)

Published by Història Moderna on Tuesday, October 1, 2019

Categories: Meetings, News

Curs ‘Història espiritual d’Occident (segles XV-XX)’: matrícula oberta

Published by Història Moderna on Friday, September 6, 2019

Categories: News

Acte d’inauguració del màster en Història i identitats a la Mediterrània Occidental (segles XV-XIX)

Published by Història Moderna on Thursday, September 5, 2019

Categories: News

Calendari de preinscripció per al màster d’Història i identitats en el Mediterrani Occidental (curs 2019-2020)

Published by Història Moderna on Tuesday, July 9, 2019

Categories: News

Curs “Barcelona i les ciutats de la Mediterrània” a Els Juliols UB: matrícula oberta

Published by Història Moderna on Saturday, May 11, 2019

Categories: News

Període de preinscripció per al màster d’Història i identitats en el Mediterrani Occidental (curs 2019-2020) obert

Published by Història Moderna on Wednesday, March 27, 2019

Categories: News

Activitats abril-maig de 2019

Published by Història Moderna on Tuesday, March 26, 2019

Categories: News

Activitats febrer-abril de 2019

Published by Història Moderna on Tuesday, February 19, 2019

Categories: News

Curs d’introducció a la recerca “Objectes exòtics. Circulacions culturals a l’edat moderna”

Published by Història Moderna on Monday, January 7, 2019

Categories: News

Congrés d’Història Moderna de Catalunya: Catalunya i el Mediterrani

Published by Història Moderna on Monday, December 3, 2018

Categories: Meetings

Next Page »