News

IX CONGRÉS D’HISTÒRIA MODERNA DE CATALUNYA: Primera circular

Published by Història Moderna on Thursday, December 2, 2021

Categories: Meetings

Seminari “Els missioners catòlics com a mediadors científics i filosòfics entre Europa i la Xina” (9 de desembre)

Published by Història Moderna on Tuesday, November 30, 2021

Categories: Uncategorized

Seminari IEMed: “Les societats de l’època moderna davant les crisis climàtiques i sanitàries (segles XV-XIX)”

Published by Història Moderna on Friday, October 29, 2021

Categories: Meetings

Aula Mediterrània 2021-2022: conferències amb la participació de l’Àrea d’Història Moderna

Published by Història Moderna on Friday, October 8, 2021

Categories: News

Oberta la preinscripció al Màster en Història i identitats en el Mediterrani Occidental (segles XV-XIX)

Published by Història Moderna on Sunday, September 5, 2021

Categories: Màster

Summer School d’Estudis Mediterranis (6-10 de setembre)

Published by Història Moderna on Tuesday, July 6, 2021

Categories: News

Activitats juny-setembre de 2021

Published by Història Moderna on Tuesday, May 18, 2021

Categories: News

Col·loqui anual del projecte REDIF (7 i 8 d’abril)

Published by Història Moderna on Wednesday, March 17, 2021

Categories: Meetings

Laboratori de recerca: agents de la primera globalització

Published by Història Moderna on Monday, January 4, 2021

Categories: News

Seminari de recerca – 8 de gener de 2021

Published by Història Moderna on Sunday, January 3, 2021

Categories: News

Next Page »