Directori

Nom Correu electrònic Telèfon Càrrec i/o funcions
Aldámiz-Echevarría Iraurgui, M. Mar aldamiz-echevarria@ub.edu 934035188 Tècnica en formació
Amador Campos, Juan Antonio jamador@ub.edu 934035182 Programa de Formació Inicial
Amorós Capdevila, Francesc famoros@ub.edu 934035190 Tècnic en formació
Becerra Machado, Rafael rbecerra@ub.edu Tècnic en informàtica
Buisán Serradell, Carmen cbuisan@ub.edu 934039065 Grup de recerca consolidat GRERLI
Buxarrais Estrada, M. Rosa mrbuxarrais@ub.edu 934035938 Cap de Secció de Recerca
Calvet Solanes, Jordi jordi.calvet@ub.edu 934035184 Tècnic en formació
Casas Sala, Lluís lcasas@ub.edu 934039064 Tècnic en formació
Castán Santafé, Ana Pilar ana.castan@ub.edu 934035174 Secretaria (Postgraus propis)
Coines Vicente, Albert acoines@ub.edu 934035175 Secretaria (suport a la direcció i caps de secció)
Cuberos Vicente, María del Rocío rcuberos@ub.edu 934035193 Becària
Fernández Nuñez, Lissette lissettefernandez@ub.edu 934035938 Tècnica de recerca
Ferrer Canadell, Dolors dolorsferrer@hotmail.com 934039065 Professora col·laboradora
Forès Miravalles, Anna annafores@ub.edu 934035243 Programa de publicacions, difusió i xarxes
Frutos Solé, Cristian cfrutos@ub.edu 934037016 Becari
Galera Cámara, Bartolomé bgalera@ub.edu 934035191 Cap d'Administració
Gómez Peñalba, Juliana jgomez@ub.edu 934021023 Secretaria (cursos d'universitat)
González Fernández, Evangelina egonzalez@ub.edu 934035198 Tècnica de formació
Gracenea Zugarramurdi, Mercedes gracenea@ub.edu 934035183 Cap de la Secció de Publicacions
Grané Oró, Mariona mgrane@ub.edu 934035194 Professora col·laborador
Gros Salvat, Begoña bgros@ub.edu 934035939 Cooperació Interuniversitària i CIDUI. Grup de recerca consolidat GR-EMA
Guàrdia Olmos, Joan jguardia@ub.edu 934035243 Programa de Formació en Gestió i Recerca
Guillamon Pérez, Anna Maria annaguillamon@ub.edu 934037016 Becària
Herrero Serrano, Marisa m.herrero@ub.edu 934035172 Secretaria (cursos d'infantil, primària, secundària i FP)
Lleixà Arribas, Teresa teresa.lleixa@ub.edu 934035189 Tècnica en formació
Lorenzo Ramírez, Núria nuria.lorenzo@ub.edu 934035181 Tècnica en formació
Luis Ruiz, Sandra sluisrui@ub.edu 4035938 Becària
Martínez Martínez, Mercè mmartinez@ub.edu 934035237 Cap de Secció d'Educació Infantil, primària, secundària i FP
Martínez Olmo, Francesc fmartinezo@ub.edu 934035183 Director Màster d’Educació Infantil
Marzo Ruiz, Lourdes lmarzo@ub.edu 934035239 Tècnica de formació
Mato Ferré, Mònica mmato@ub.edu 934035194 Tècnica en suport a les noves tecnologies
Oliva Albaladejo, David dolivaa@ub.edu 934035177 Cap de Negociat Econòmic
Ortiz Muñoz, Lola lolaortizm@ub.edu 934035174 Secretaria (Postgraus propis)
Pagès Costas, Teresa tpages@ub.edu 934035173 Cap de Secció d'Universitat
Panchón Iglesias, Carme cpanchon@ub.edu 934035180 Directora adjunta
Parcerisa Aran, Artur artur.parcerisa@ub.edu 934035243 Programa de Planificació i Organització Docent. Grup de recerca consolidat GR-EMA
Paula Pérez, Isabel isabelpaula@ub.edu 934039004 Cap de Secció d'Educació i Comunitat
Perera Parramon, Joan jperera@ub.edu 934035238 Grup de recerca consolidat GRERLI
Prats Cuevas, Joaquim jprats@ub.edu 934035186 Director de la Revista Enseñanza de las ciencias sociales. Revista de Investigación
Pujolà Font, Joan Tomàs jtpujola@ub.edu 934035243 Programa de Comunicació Digital
Ramos del Rio, Koldo klramos@ub.edu 934035175 Secretaria (cursos d'infantil, primària, secundària i FP)
Rodríguez Càmara, Julià jrodriguezcamara@ub.edu 934039056 Gestió Econòmica
Rojas Martínez, Cristina crojas@ub.edu 934035178 Gestió Econòmica
Rosado Villegas, Elisa erosado@ub.edu 934035238 Grup de recerca consolidat GRERLI
Ruiz Desimón, Margarita mruiz@ub.edu 934021024 Secretaria (cursos d'infantil, primària, secundària i FP)
Ruiz Sánchez, Assumpta asunruiz@ub.edu 934034898 Secretaria (Cursos d'universitat)
Sabido Codina, Judit jsabido@ub.edu 934037016 Becària
Sayós Santigosa, Rosa rsayos@ub.edu 934035182 Programa de Formació Permanent
Segura Ricart, M. Àngels angelssegura@ub.edu 934021022 Cap de Negociat Secretaria
Tey Teijon, Amèlia atey@ub.edu 934039004 Programa Valors i Ciutadania
Tolchinsky Brenman, Liliana ltolchinsky@ub.edu 934035238 Grup de recerca consolidat GRERLI
Triadó Ivern, Xavier M. xtriado@ub.edu 934035179 Director
Turull Rubinat, Max mturull@ub.edu 934035192 Secretari
Vilar Weber, Hugo h.vilarweber90@gmail.com 934035193 Becari
Zamora Cortés, M. Mercedes mzamora@ub.edu 934035178 Gestió Econòmica

Més informació

Institut de Ciències de l'Educació (ICE)

Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Barcelona
Telèfon: 93 403 51 75
Fax: 93 402 10 16

Veure Ubicació