Coordinadors de formació de centre

Amb la voluntat de garantir que les activitats de formació responguin a les necessitats reals dels centres, i de contribuir a la línia estratègica de millora de la qualitat docent en els ensenyaments de la UB , des de l'ICE s'ha creat la figura de Coordinador/a de Formació en els diferents centres.

Cada Facultat i Escola Universitària, d'acord amb la direcció de l'ICE, proposa un professor o professora que rep l'encàrrec del Vicerectorat de Política Docent de coordinar la formació del professorat en el si del seu centre, per un període de tres anys.

Llistat de coordinadors de formació de centre




Escola Universitària d'Infermeria Silvia Costa Abós

scosta@ub.edu

Facultat de Belles Arts Eva Figueras Ferrer efigueras@ub.edu
Facultat de Biblioteconomia i Documentació Marta Somoza Fernández msomoza@ub.edu
Facultat de Biologia Jeús Pérez Clausell jeus.perez@ub.edu
Facultat de Dret Enriqueta Expósito Gómez eexposito@ub.edu
Facultat d'Economia i Empresa Joaquín Turmo Garuz jturmo@ub.edu
Facultat d'Educació Josep Alsina Masmitja jalsina@ub.edu
Facultat de Farmàcia Montserrat Pujol Cubells mopujol@ub.edu
Facultat de Filologia Teresa Requena Pelegri teresa_requena@ub.edu
Facultat de Filosofia Ignasi Guiu Andreu iguiu@ub.edu
Facultat de Física Eduard Vives Santa-Eulàlia eduardvives@ub.edu
Facultat de Geografia i Història Maria Adela Fargas Peñarocha marielafargas@ub.edu
Facultat de Geologia Marta Guinau Sellés mguinau@ub.edu
Facultat de Matemàtiques Antoni Benseny Ardiaca antoni.benseny@ub.edu
Facultat de Medicina Xavier Pastor Durán xpastor@ub.edu
Facultat d'Odontologia Mireia Pascual Sancho mireiapascual@ub.edu
Facultat de Psicologia M. José Corral López mjcorral@ub.edu
Facultat de Química Gabriel López Aullon López gabriel.aullon@ub.edu

Més informació

Institut de Ciències de l'Educació (ICE)

Passeig de la Vall d'Hebron, 171
08035 Barcelona
Telèfon: 93 403 51 75
Fax: 93 402 10 16

Veure Ubicació